Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Burnley

Препоръчани публикации

С нов треньор са, така че мамата си трака. Ама ако покажем играта от първото полувреме срещу Бирмингам ги омляхме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач и минимална победа за нас.Едва ли ще покажем добра игра.По-вероятно е да ги излъжем нещо.Дано с този мач дадем началото на добра поредица от победи :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
айде специалисти,елате и изкажете очакванията си за една хубава победа от сорта на 2123123:0,която я постигаме със затворени очи.ето,истински фен съм!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Труден мач и минимална победа за нас.Едва ли ще покажем добра игра.По-вероятно е да ги излъжем нещо.Дано с този мач дадем началото на добра поредица от победи :)

Астън Вила и Арсенал ще ни пометат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

айде специалисти,елате и изкажете очакванията си за една хубава победа от сорта на 2123123:0,която я постигаме със затворени очи.ето,истински фен съм!!!!

По-добре ли е да псуваме като каруцари и да нямаме грам вяра в шампиона на Англия ?!?!?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това вече е мача с който ще започнем серията от най-малко 10-15 мача без загуба помнете ми думата :glory (32): :glory (32): :mood (31): .Не знам какво да очаквам от мача дали победа с 4-5 гола или с 1 гол но за мен това е твърда единица. :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-добре ли е да псуваме като каруцари и да нямаме грам вяра в шампиона на Англия ?!?!?!

О моля ти се спри, с тези келешки изцепки! И кво като сме шампиони на Англия?! Длъжни да печелят всеки мач и като не се спечели се оревава целия форум?! Слезте на земята, льольовци!!! Стига сте летели във въздуха и се поогледайте малко! :angry: Редактирано на от Piece Of Mind

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

О моля ти се спри, с тези келешки изцепки! И кво като сме шампиони на Англия?! Длъжни да печелят всеки мач и като не се спечели се оревава целия форум?! Слезте на земята, льольовци!!! Стига сте летели във въздуха и се поогледайте малко! :angry:

Да е прав си като се замисля. За нищо не ставаме. Аз съм за Ливърпул вече. Мерси, че ме светна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещата не са само черно и бяло,има и средно положение.Никой не "псува като каруцар" и съм сигурен,че всички вярват,но резултатите говорят да не сме с чааак такова самочувствие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

О моля ти се спри, с тези келешки изцепки! И кво като сме шампиони на Англия?! Длъжни да печелят всеки мач и като не се спечели се оревава целия форум?! Слезте на земята, льольовци!!! Стига сте летели във въздуха и се поогледайте малко! :angry:

Прав си братле..неможем всяка година ние да бъдем шампионите на Англия колкото и да го искаме просто трябва да се радваме,че за изминалите 3 години направихме толкова много.Надявам се само по скоро да оздравяват контузените и да си връщаме шампионската форма :) И все пак имам големи надежди,че тази година отново ще триумфираме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
@REDs_United: Няма братче, всеки мач го печелим безапелационно с 5:0, обаче съдията крив, вятара духал топката, слънцето блястяло много... Обаче се оказва, че мача е Х, но се гледа напред, и следващия противник се мачка с поне 4:0. Бербатов виновен, прави магии от къщата си. Роналдо липсвал...
@man_utd_1999: За сведения, Ливърпул са един велик отбор, с история, традиции и минало. Ако не го знаеш, порови се.

Аман! Висшата Лига е най-доброто първенство в света. И ако няма човек, който да го признае, той е пълен глупак! Тази година е още по оспорвана - погледнете статистики и резултати и квот искате! "Големите" отбори дръпнаха назад, докато "малките" се изтреляха напред. Какво следва пилешки мозъчета? ОСПОРВАНИ МАЧОВЕ! Редактирано на от Piece Of Mind

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде само без обиди...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам неква разгромна победа поне с 3-4 на нула... Която отново да замаже очите на всички и да демобилизира отбора точно преди важните мачове със Сити и т.н. Колко оптимистично звучи,хахаха :) Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече ако не бием нз.Поне Бърнли трябва да можем в моментното състояние да победим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ги бием с 2123123:0. Ей така. Напук на всички и всичко. Ся естествено ще се намери някой и ще каже - "заради такива прогнози - падаме" :D. Сериозно, ако не съумеем и тоя мач да го спечелим дори с 1-0 с гол от дузпа с глава на Томаш Кушчак, ще е ПЪЛЕН ПРОВАЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука победата вече е абсолютно задължителна! Няма накъде повече да бъркаме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this