Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Birmingham City 1 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Няма пък!

Еми повтаряте нещо,което е очевидно след секи изминал мач,за кво го праите,да изнервяте още повече и без тва лудналите хора???Умно,давай,не те чувам!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Говориш за Рууни ли ?

не. за патрис евра. най-добрият ни и постоянен играч от около век.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Говориш за Рууни ли ?

Евра имах предвид, но и за Рууни се отнася. Такъв беше и Тевез, колкото и да не ми се иска да говоря за него сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вече не знам какво да кажа за Юнайтед.Просто в толкова лоша криза да са не мога да го повярвам.Трябва да се оправят бързо или не ми се мисли какво ще става с тях.Определено ни трябват играчи като Бензема,Вия,Силва и някои добри защитници.

Нали се молихте да продадм Тевез? Защото взехме амортизиран футболист от който дори Тинейджърите играят повече. Защото платихме 30 млн за дърво която единствена полза тоя сезон е че знаем че ще се представим достойно ако той не играе. Аз се радвам на точката. Не мисля че целият отбор е зле - какво е виновен Евра че трябва да се съобразява с негодността на парк например. Просто има някой дървени момчета които опропастяват работата на останалия отбор

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми повтаряте нещо,което е очевидно след секи изминал мач,за кво го праите,да изнервяте още повече и без тва лудналите хора???Умно,давай,не те чувам!

Правино.

Иначе мача не го гледах, ама съм много разочарован.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали се молихте да продадм Тевез? Защото взехме амортизиран футболист от който дори Тинейджърите играят повече. Защото платихме 30 млн за дърво която единствена полза тоя сезон е че знаем че ще се представим достойно ако той не играе. Аз се радвам на точката. Не мисля че целият отбор е зле - какво е виновен Евра че трябва да се съобразява с негодността на парк например. Просто има някой дървени момчета които опропастяват работата на останалия отбор

И аз така мисля. Бербатов бе в основата на това, да загубим 2 точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво е шотландска хитрост? Да оставиш другите отбори да купуват футболисти и след това да си вкарват автоголове...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе вие сте секта бе :D :) няма човек и сила които да ме убедят че Евра е човекът който трябва да носи КАПИТАНската лента...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да пусне само Оуен отпред, ама не и Руни... не се чувства добре в тази позиция, просто така не върви играта, изнервих се, 80% владеене на топката, толкова атаки имахме, а онея от 1 положение - 1 гол, направо ми идваше да се гръмна с базука, тъпото е, че второто полувреме играхме по-зле... въпреки, че имаше малко раздвижване, когато влезе Гигс Играч на мача - Кушчак, Еванс игра стабилно, Карик и Евра също, останалите не искам да ги коментирам Редактирано на от n1k

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аве аз не мога си обясня с тая моя куха кратуна едно нещо,което вече е задаванео сигурно над 100 пъти: продаваме Роналдо!!!за 94 милиона или там колкото са-очаквах да вземем някой/и който/които да ни прави/правят играта,не да ми взема Оуен,дето даже не знам и какво изобщо търси в отбора и Валенсия,който за момента се справя сносно.Време е САФ да вади големите пари и да направя сериозна зимна селекция,щото ако играем така и срещу Милан не ми се мисли. Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

РОНАЛДО НЕ НИ ЛИПСВА! ИГРАЕМ СТРАХОТЕН ФУТБОЛ БЕЗ НЕГО! ТОЙ НИ ДЪРЖЕШЕ НА ЕДНО МЯСТО.. на върха на таблицата Редактирано на от R3d`D3vil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
стига с този бербатов като игра предния мач какво направи едно голямо нищо с него без него все тая.Рууни ако неиграе преставете си какво ще стане тогава дали ще имаме един удар към вратата.Кушчак ни извади този мач,отново излязох ме с един нападател и отново нищо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Бербатов, без Бербатов - едно и също. Много зле играхме, ама пък и Бирмингам не ни позволиха да вкараме. Ебаси отбора са... с по 9 човека в наказателното си поле бяха, когато ги атакувахме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Роналдо искаше да си ходи. Кво, насила ли да го държим?

Не, просто някои хора не спираха да повтарят, че без него сме по- добри, играели сме по- разнообразен и резултатен футбол и т.н. И тва ли е красивия, резултатен футбол? Пффф....

п.п. а тва, че реши да си тръгне по собствена воля и никой не можеше да го задържи е друг въпрос. Редактирано на от R3d`D3vil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз честно казано бих държал Роналдо насила ако трябва

Грешка и то голяма. Няма да се раздава на 100%

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както и предположих на почивката - добре че си вкараха автогол, нашите нямаха идея как да стане. Играчи на мача - Евра и Кушчак. Парк и Валенсия - пълно разочарование. Руни не искам да го коментирам, той си беше обречен от самото начало. Опредлено не може да играе сам нападател, особено срещу толкова прибрана защита. Защитата за пореден път лъсна, Чучо им скри топката цял мач. Не вярвах че ще се стигне до там да се радвам на точката срещу Бирмингам. Маме Диуф?!? Това пък що за недоразумение?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

РОНАЛДО НЕ НИ ЛИПСВА! ИГРАЕМ СТРАХОТЕН ФУТБОЛ БЕЗ НЕГО! ТОЙ НИ ДЪРЖЕШЕ НА ЕДНО МЯСТО.. на върха на таблицата

Братле,кви ги дрънкаш са?Казал ли съм,че не ни липсва ужасно много?!Недей да изкривяваш нещата. ;) Въпроса е,че вече 4 месеца го повтаряте,а всъщност не виждам голям смисъл,ако ме разбираш.Роналдо е минало,кво,ако не станеме шампиони ше се успокояваш с неговия трансфер ли?Имаме нужда от него,да,браво,немаше да се сетя сам....аре отивай и го доведи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...с Бербатов - падаме , без Бербатов - равен :mood (20): Евра - Господ .... :champs (14): 23 години - СТИГАТ :mood (35): :mood (35): :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жива трагедия! :dry: Да благодарим на Бирмингам,че ни подариха една точка.Не знам,чудя му се на САФ - Бербатов им прави играта,а днес дори не беше в групата.Вместо това пусна Рунни,който беше къде по зле от Бербо в мача с Лийдс.Хиляди поздравления за Кузчак!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Самият факт, че Бербатов присъства в 1/3 от мненията, говори само по себе си. :) Не си мислете, че критукуването му отпреди е било пресилено, защото същото се отнася и за хвалбите. Всеки потребител тръгва да дава акъл на предния и за това темите след загуба са толкова "богати". Даже отчаянието е по-приемливо отколкото тази ярост и гняв. Всички сме ядосани, но никой нищо не може да направи. Нека се надяваме, че това непостоянство и тези разочарования ще приключат скоро. Мачът започна много вихрено, никой не предполагаше, че така ще завърши, с което болката се увеличи. Малко повече стабилност от наша страна в дефанзивен план и малко повече грешки от тяхна, щяха да свършат работа. Зле започваме годината и не знам вече какво трябва да се промени, за да почнем да мачкаме, както от едно време... Роналдо ли е, Тевез ли е, в момента нито един от двамата няма как да ни помогне, така че само тъга навява споменаването им. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this