Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Birmingham City - Manchester United

Препоръчани публикации

Първият мач от сезона беше с тях,ако не се лъжа,и ги бихме с гол на Рууни с глава.Като цяло си споням един тегав мач.Не знам кво да очаквам от тоя,и като цяло от отбора ни.Специално в това гостуване може и да бием с много,а може и да паднем,не знам.Дано да излезнем мотивирани и концентрирани и да си покажем играта,иначе лошо ни се пише.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук мисля, че ще направим грешна стъпка, колкото и да не ми се иска. Бирмингам показват игра през този сезон, срещу каквато трудно играем. Видяхме какво направиха срещу отбори като Сити, Челси и Пуул. Отборът им е много добре балансиран и умеят да контролират, до колкото е необходимо срещите си. Очаквам нулево равенство или евентуално мнооооооого измъчена победа с гол от индивидуално изпълнение. В случая не виждам от кой ще дойде, освен Уейн или Господ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошо...на Сейнт Андрюс гол лесно не се вкарва :wacko: Има класиране според отборите в серия и Бирмингамци са на 1во място!! Отново сиг. ще бъде някъв тегав за гледане мач..и за жалост колкото и да не ми се иска вероятността да изгубим е .. :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като преспах съм на друг акъл - очаквам победа.След тоя СРАМ,който брахме с Фулъм и Лийдс,не виждам къде на повече можем да затъваме.Задължителни 3 точки.А пък ако не бием,не се отчайвайте,някои хора мислят,че сме зле,а представете си да бяхме в положението на Пуул,ахаххаха.... Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спомняйки си последното гостуване на Сейнт Андрюс, а именно преди 2 години Роналдо вкара измъчен гол за крайното 0-1. Тогава бяхме много зле, но все пак биехме и то с "0-1" винаги. Надявам се и сега на неква измъчена победа с 0-1 или квато и да било друга. Някой знае ли дали Ван дер Сар и Рио ще играят?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четох,че ВДС започнал тренировки,но не знам дали ще бъде пуснат в игра. Отнсно мача дано не се провалим и в този мач,че много ще ми дойде още една загуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саар почти сигурно ще е в игра понеже състоянието на жена му се подобрява и той най вероятно ще се завърне за Рио незнам.Все пак за мача..очаквам добра игра с победа на 0 нещо от порядака с 0-2.Обеден съм,че мача няма да има нищо общо от този с Лийдс !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саар хубаво ще се върне ама ако защитата е толкова трагична колкото последните седмици и двама Сааровци да са на вратата разлика никаква.Отделно трябва някой да ни бележи положенията отпред.А във халфовата линия ако ги няма Гигси,Флетчър,Скоулси поне двама от тях мача го отписвам най много Х някъв. Не се залъгвайте тоя стадион тая година има най малко голове на него.А Бирмингам са направо железни напоследък.Даже май имат най добрата домакинска защита направо ви се чуда откъде ги вадите тея прогнози за лесна победа :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Саар хубаво ще се върне ама ако защитата е толкова трагична колкото последните седмици и двама Сааровци да са на вратата разлика никаква.Отделно трябва някой да ни бележи положенията отпред.А във халфовата линия ако ги няма Гигси,Флетчър,Скоулси поне двама от тях мача го отписвам най много Х някъв.

Не се залъгвайте тоя стадион тая година има най малко голове на него.А Бирмингам са направо железни напоследък.Даже май имат най добрата домакинска защита направо ви се чуда откъде ги вадите тея прогнози за лесна победа :blink:

Малцина са казали че ще е лесна победа!
Най-срещаното словосъчетание даже е ИЗМЪЧЕНА ПОБЕДА .. !
:mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В крайна сметка Бирмингам си остава Бирмингам, а ние сме си Манчестър Юнайтед. Не мога да подмина с лека ръка невероятната серия на бирмингамци. Прогнозирам победа и то с два или повече гола разлика, не знам дали победата ще дойде лесно, но се надявам и вярвам, че е крайно време да направим едно представление и защо да не е именно срещу Бирмингам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

така щяхме да бием и онея Бърнли,ама.......

И Фулъм никой не предполагаше,че ще ни отнесат с 3:0...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
астън вила и те.. и лийдс.. за пул и челси нема да говорим, ае. изобщо тая година си ни беха секви пичове - топ 4 отбори, средняци, изпадащи, та дори и отбори от лига 1 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this