Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Купа на Лигата

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Днес беше теглен жребия за групите на Купата на Лигата 2009/2010 Нашата група е доста корава: ФРГ Манчестър Юнайтед Олимпик Ракия Булфлийт Стягайте си гъзовете!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига бе момчета, играе се на малък терен. И трите отбора можем да ги бием, да не казвам дори, че сме фаворити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Във сибир когато бях... бели мечки продавАх :mood (36): мен ме кефи групата. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе дано поне тая година мачовете са на някое по-южно* местенце... ------------------------------------------------------------------------------- *по-южно - да не е бахър, както беше миналата година. Бел.ред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме уверението на организаторите, че основните изисквания към игрищата са да бъдат закрити и отопляеми. Нещата клонят към Малинова долина, но да видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много е интригуващ формата , сигурно продължават първите двама, нямам търпение да започнат мачовете,дано да мога да взема участие в тях...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
видях във форума на лигата , че : ''10 / 17 / 24.01 Това са датите за мачовете от групите.'' това актуална информация ли е ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-вероятно ще са тогава, да. Но спокойно, когато организаторите решат последно и със сигурност - къде и кога ще играем... всички ще разберем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Остават по-малко от 5 дни, а нямаме инфо... Ебати организацията!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Драмата е къде да се играе. Вариантите са Колодрума (там мръзнахме миналата година) където уж обещават да е топло (не, че миналата не обещаваха същото) и Малинова долина. На второто цената е малко по-висока и е по-неудобно като локация, но терените са отопляеми със сигурност и по-качествени като настилка. Дотук повечето са за Малинова долина, но необяснимо защо организаторът още го усуква и щял да прави някакви инспекции. Преупредил съм, че ако условията са близки до тези от миналата година ще изтегля отбора от участие в турнира. Други отбори са заявили участие при същото условие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дано се разбере до петък , защото да знам как да си организирам плановете за идните дни :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами пичове, аз последния месец направих няколко мача на колодрума и трябва да ви кажа, че положението е по-зле от миналата година... Незнам кой какво го мисли, но за махленско мачле може и да става там(въпреки че е под голям въпрос)! Централната линия (онова бялото) се влачи по целия терен защото няма кой да смени настилката, не е много равно, а за топло... Оная ми ти машина взима най-студения въздух отвън и го вкарва вътре, а от там излизане на студа НЯМА! Определено на открито е по-приятно! Да не говорим, че тъчовете са на 1 метър от стената, топката постоянно се удря в скосения таван или отива на другото игрище... Дали да продължавам...?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
`Дет се вика единственото хубаво нещо там ще сме ние :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера ритах на колодрума...мамата си ебало...по-добре в Руското да играем, там е добро игрището а па и е безплатно :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вярвам ви, че условията са такива и аз съм категорично против този избор. Ако организаторите пренебрегнат мнението на повечето участници и изберат Колодрума въпреки мизерията, ще откажем участие в турнира. Ще организирам контроли до края на почивката за да поддържаме форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега се връщам от "Малинова долина" - толкова ми хареса, че изиграх 2 мача :mood (33): Нищо общо! Докато ритах ми се стори, че видях едно момче от лигата (май е от организаторите) - влезе, поразходи се, огледа и излезе. Немога да му се сетя за заглавието на този човек, ама ако е от тези, които взимат решението ДАНО ДА МУ Е ХАРЕСАЛО! По между другото не е лошо да вметна "Честит имен ден, Бойко"! :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит Имен Ден , Ванка- Жив и здрав и много успехи в жиовота!!!!Дано всичко да е наред и в неделя да си играем както му е реда , че много съм се надъхал , хах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За много години на всички ,а на Ванката и Иво да им е честито името....Само хубави неща през новата 2010г.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове