Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Най-добри автори 2008-2009

Оцени тази тема

41 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

По традиция в края на всяка година провеждаме награди за най-добра двойка и автори. Ето двойките и темите, по които са писали.

1.Форум Айдъл и Оracle с темата - Как се печелят титли - с победи над средняците, или над фаворитите?.

2. Ryan Giggs и F.Totti с темата Мотивацията - винаги ли е от основно значение?

3. Coverdale и R3D_aNd_M37h с темата Юнайтед с две или три остриета?

4.Splat и ENGLAND_ с темата Футболът – разделя, или сплотява хората?

5.BreathOfFrost и Red_Devils с темата Премиършип - най-силното първенство в Европа, или не?

6. Alan_Smith и atiar с темата ПУБЛИКАТА – има ли решаваща роля за изхода на мача или НЕ.

7.Dido и Drinkwater с темата Медийната полулярност на футболните звезди, и пречи ли им това на терена или не?

8.R3D_aNd_M37h и Void с темата По-престижен турнир ли е Шампионската Лига от Премиершип или не?

9.Simply Red и PePiNkA с темата Ще остане ли Kристиано Роналдо легенда на Олд Трафорд или НЕ?

10.KingBG и Wolfram с темата Враждата с Ливърпул - истинска омраза или нормално съперничество?

11.SoLskJa3r и Lord Of Memories с темата Коя победа е по-добра - разгромната или с обрат?

12.AvramoV и ENGLAND_ с темата Джон О'Шей - играч за краен случай или скритото оръжие в защита през всички тези години?

ГЛАСУВАЙТЕ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря Иво! Аз гласувах за Splat и ENGLAND_ за двубой, а за автор за Simply Red.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ryan Giggs VS F.Totti ------------ F.Totti Само че май не ми отчете гласа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много, много трудна задача, ама все пак: двойка - KingBG vs Wolfram автор - atiar

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе аз дали не съм защитавал тевез, а :laugh:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До края на деня чакам някой да гласува, защото гласовете за двойка са равни! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И оскарът отива при: Най-добър автор : ENGLAND_ Най-добра двойка : ENGLAND_ vs Splat Очакваме реч!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (16): :mood (16): :mood (16): скандално...тва е по-уредено от челси-барса :mood (35): нищо де...победителя ще траа да почерпи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на победителите!

Общо взето всички автори заслужават по един "Оскар". Всеки е седнал и отделил от времето си за написването на статията, което достойно за уважение. Жалко за /като цяло/ слабия интерес, или по-точно незаинтересоваността на много от потребителите към раздела. Друго нещо си е спамеца, там всички са силни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this