Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Манчестър Юнайтед България - Рено България

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

6-ти декември (неделя), 13:00, "Атлас" - ляв терен Жив и здрав съм там!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До сега, никога не съм имал щастието да играя срещу Рено, все така се случва, че да ме няма. Дано тренерите разчитат на мен в тоя мач, аз съм на линия :devil3: Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

До сега, никога не съм имал щастието да играя срещу Рено, все така се случва, че да ме няма. Дано тренерите разчитат на мен в тоя мач, аз съм на линия :devil3:

А дано.....но надали :mood (33): :mood (33): Иначе идвам със сигурност Редактирано на от Marto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе незнам дали са на нивото на Хардуер... Пък и да са - да не забравяме все пак, че Хардуер миналата година ни измъкнаха 3-те точки. Като че ли тая година Рено са доста зле, ама си спомням миналогодишните мачове, че бяха доста зли... Силов отбор. Техника - 0; Физика - 10. Излизаме за победа на всяка цена, а това изключва подценяване от всякакво естество. Живот и здраве - там съм! ПС: Не за друго, ама капитанО трябвало да черпи... :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
na jivo ot Ugo: sasho: "ve4e sum piqn, a utre kakvo me 4aka..." spored men otgovornite hora, trqbva da pomislqt v1rhu tova... A az h radi trqbva da sme titulqri Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Потвърждавам, че вчера всички от отбора бяха на театър и не са близвали!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е било за вчера... Аз пък ти гарантирам, че всички, които са били на този театър, днес ще си наваксат :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да коментирам евтини сензации. Само ще кажа, че аз първи се прибрах. Отговорните лица сами да си правят сметка. :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам евтини сензации. Само ще кажа, че аз първи се прибрах. Отговорните лица сами да си правят сметка. :mood (5):

по-скоро, теб първи те прибрахме :mood (17):

Иначе евала на сериозния капитан :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Александър е пияница.. вчера дори Краси успя да засенчи, а "днеска наистина ше се продължи"! Иначе за утре идвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сашо, за това звънене в 3 часа виновен беше Краси. Открадна ми телефона

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дали :mood (33): и да се обясняваш, нещата са ясни... аз титуляр, ти 4та резерва :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове