Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Замунда - Манчестър Юнайтед България

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

22 ноември (неделя), 11:30, Атлас - десен терен. За съжаление (поне мое) няма да успея да се върна навреме и ще пропусна мача. Не ме интересува с колко, но искам да бием. Знаете как и можете - действайте!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава трябва да е: ----------некъв вратар РПП(Радослав Петкашев Президент) ----------некви други ----КПП(Краси Пие и Пуши)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не те намирам в състава на Петкашката :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тихо пиянде долно.. ех Любо Пенев да ни беше треньор...... определено щеше да те има само в състава на Петкашката ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не те намирам в състава на Петкашката :mood (36):

:mood (33): :mood (33): :mood (33): много добро

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тихо пиянде долно.. ех Любо Пенев да ни беше треньор...... определено щеше да те има само в състава на Петкашката ;)

Кур за алкохола.. наистина всеки път след като съм бил на въртолет си казвам, че не си заслужава махмурлука и всеки път историята се повтаря.. наистина се чувствам като мазохист.......

А ти къде ще си? Аз поне за при Петкашката съм сигурен :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
aз се прибрах в 01-30.. след мач до 2-30 можеш да си правиш квот си искаш по вътрешния ред.. тоест не съм нарушил вечерния час.. я дай да те видим тебе......

не хгислупауий сапше, колкото си можеш толкова си играеш... ако има нщо
напсувай ги ,могото. змчо сшпред ,ем тренва да ги напсувааш безкрайно много и да им кажеш, че аз и петкапката трябва да сме задфалжителни титуляризначида знаете вярно е

ей шадава , ада ваи кацажа. знчияаи ази петкашката тирукялеи, вие всикчи еваззввеяи. сда в о ена ,акалалра. вое сте ,мпгп са;;або!!!!!!!!!!!!!!!1

3-30 Красимире.... 3-30.. ако играеше в ЦСКА наистина щеше да ядеш шамари и да пропускаш мачове от евротурнири алкохолик долен.. жалко, че нямаме читав треньор..........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама чакай, има ли значение в колко си се прибрал, след като си се омазал... аз просто повече нося и ми трябва повече време да се напия :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дал съм им разрешение до 30 минути след полунощ да са си вкъщи, а след мач до 2:30. А те какво правят?! Съвсем друго...

По 7-8 часа сън и почивка им трябват. Това е достатъчно. Когато стоят до 2,3,4 часа след полунощ в заведенията, няма как да сме способни на другия ден. Заспиваме, бавни сме, в краката ни се налива олово. Ако отиваме на война ми трябват войници, мъжкари.

Не коментирам кой дали е пил и колко е пил. Въпросът ми е следния, след 12:30 били ли сте на конкретното място, а не пили ли сте и колко сте пили.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще нацъфтя - виждам се в схемата на РПП като "некви други" :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От достоверен източник знам, че лицето РПП се е прибрал много след 02:30 (а той дори не рита) :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбрахте ли че Цецо ни кани всички от отбора,АМА СЕМЕЙНО, жени , деца и така нататак с нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е как така ше можеш... ти 2 пъти едно не казваш. Гледай си там, киното, живота и не бери грижа за нас ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ТАБЛОИДИТЕ ИЗБУХНАХА: ЗВЕЗДИ НА МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД БЪЛГАРИЯ ЗАСНЕТИ В ПИЯНСКИ ГУЛЯЙ В ПЕТРОЛЕН БОС

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ники е виновен за тия работи предлагам да му бием дуспата от ОTБОРА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове