Jump to content
Sign in to follow this  
Nasunko

Избор на тема #11

Избор на тема #10  

33 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

По традиция се включва темата заела второ място предното гласуване! П.П. Силно се надявам в темата за предложения да има активизация, защото темите ми почват да си се поизчерпват! Редактирано на от Nasunko

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гласувах за първата тема - актуална е и може да се пише доста по нея, а ще има и кандидати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз гласувах за първата тема, дори ако няма по-подходящи (или желаещи) бих писал по нея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също съм за темата за Роналдо и Тевез. Има доста какво да се каже по нея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Kоя победа е по-добра - разгромната или с обрат? Много силна тема може да се получи в защита на второто! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Kонтра-атака или преса - кое е най-мощното оръжие във футбола?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Kоя победа е по-добра - разгромната или с обрат?

Може би ще се повторя, но тая тема наистина е супер интересна и много ще се радвам ако е победителКА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз също гласувах за Kоя победа е по-добра - разгромната или с обрат? ..доста може да се пише по нея, особено като фенове на Юнайтед, видяли и почувствали сме и двата вариянта.. :happy:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гласувах за технологиите. Мисля че това е интересен въпрос,който е много актуален в момента,а и всеки си има ралично мнение. Темите за пресата и за победата също са много интересни и можем да прочетем доста интересни мнения по въпроса. А колкото до темата за Тевез и Роналдо,мисля че повече не трябва да се коментира,още повече че тях ги няма вече достатъчно дълго време,за да видим колко струва отбора без тях. Колкото повече ги дъвчем тях двамата,по-зле става...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гласуването приключи! Темата, по която ще се пише е Kоя победа е по-добра - разгромната или с обрат?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this