Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Wolfsburg

Препоръчани публикации

Труден мач .. все пак ние сме Юнайтед.Мисля, че ще вземеме 3 точки от тука.Стига Фостър на е на ниво и Гигс титуляр.2-0.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мача определено ще е труден,тука може и да не спечелим,няма да се учудя и на един равен,само се надявам Графите да не ни създава много проблеми.Естествено ако бием то ще е с някаква минимална разлика от един гол.Вероятни прогнози според мен са 1:1,2:1 или 1:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес момчетата пестиха мн сили за тоя мач.Очаквам стабилен резултат от сорта на 3-1,Гигс титуляр,Свършва си работата до 60 мин и почивка :) Бербо пак вкарва,време е да се развихри,Андерсон титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ще ми е много интересен тоя мач,тия грам не са за подценяване! и аз си мисля,че мача ще е Х 0:0 или 1:1 нещо такова ще да е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те Волсбург само в Германия са страшни :mood (33): Победа все пак на театъра ще е мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
очаквам доста труден мач.Вероятно Гигс няма да излезне титуляр.По традиция и Бербатов не го очаквам(дано да стане обратното)Тая схема с 1 нападател хич не ми се нрави дее..а

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те Волсбург само в Германия са страшни :mood (33): Победа все пак на театъра ще е мача...

И в Германия не са тоя сезон.

И спрете с тая схема с един нападател, това е тактика за големи двубой, а в този се очаква да владеем топката само ние, все едно играем срещу средняк на ОТ. Очаквам Парк, Карик, Андерсон титуляри и може би на Рууни да бъде дадена почивка за сметка на Оуен. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И в Германия не са тоя сезон.

Напротив. Лош старт, но взеха да се съвземат. Да не се стига до подценяване, че ще берем грижи ....
Все пак очаквам победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не са кой знае какво, Магат се махна и отслабиха - логично. Миналия сезон бяха страшилища, но тоя не. Очаквам обаче, подценяване - по манчестърски и съответно труден мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли ще имаме проблеми в този мач.Очаквам освободена игра и победа без много напрежение :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено! И аз мисля, че ще ги бием отн. лесно. И също се надявам на Оуен-Бербо в атаката. Ако ги подцени вече някой, то е ясно - може да стане излагацията... Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не следя немското, така че изобщо не знам на какво ниво са Волсбург. Все пак, мачът ще е на Олд Трафорд така че очаквам победа, Рууни и Бербо в атака. Дано Бербатов и Валенсия се разпишат... мисля че ако победим няма да имаме проблеми в групата. Шампион на Европа тази година ще е Реал, бъдете сигурни в това! Редактирано на от Choky

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подценявате Волфсбург,все пак са шампиони на Германия. Очаквам да спечелим,като се надявам да не допуснем и гол. Все пак противника има добри нападатели и може да създадат проблеми. Трябва да владеем топката и ще спечелим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това ще един много труден мач. Вофсбург са много добър отбор със силни индивидуални футболисти, и не трябва да се допускат грешки в отбраната подобно на последните мачове. Крилата ме притесняват - нани играе много слабо, и е страшно бавен със топката в краката. Дано греша но той няма един мач изигран като хората в Европа. За Парк няма да коментирам - не си заслужава. Мисля че за да бием трябва да излезем без тия двамата. Гигс задължително трябва да играе, и Валенсия също. В нападение , предвид слабата форма на Рууни трябва да са Берба и Оуен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък не мисля,че ше е чак толкова труден мача... Волфсбург макар и шампиони на Германия са абсолютни дебютанти в ШЛ и ще се насерат срещу нас. Щом успяхме да измъкнем победата в мача с Бешикташ в Истанбул,не мисля че тия ше ни затруднят. Очаквам неква победа от рода на 2-0 или 3-1...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това ще един много труден мач. Вофсбург са много добър отбор със силни индивидуални футболисти, и не трябва да се допускат грешки в отбраната подобно на последните мачове. Крилата ме притесняват - нани играе много слабо, и е страшно бавен със топката в краката. Дано греша но той няма един мач изигран като хората в Европа. За Парк няма да коментирам - не си заслужава. Мисля че за да бием трябва да излезем без тия двамата. Гигс задължително трябва да играе, и Валенсия също. В нападение , предвид слабата форма на Рууни трябва да са Берба и Оуен

:bow Само за "слабата форма на Рууни" не съм съгласна, иначе ми прочете мислите :)
Ще се измъчим, ще ги бием... както става напоследък...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аха и за това със "слабата форма на Рууни" той има 6 гола в 7 мача, и трябва да излезнем с Бербатов, в предвид прекрасната му форма от 1 гол в 4/5 мача.Рууни ако е в слаба форма ... А Парк е точно за такива мачове.Където трябва да владеем топката в средата на терена.Според мен владението на топката ще е 60/40 за нас.И очаквам да излезнем с нещо подобно: ---------------------- Фостър ------------------ О'Шей --- Рио/Евънс ----- Видич ----- Евра Парк ---- Флетчър ------ Андерсон--- Нани ----------------Бербо---- Уейн ---------------- Мисля, че ще се даде почивка на Гигс.Може да влезне към 65тата минута, зависи от резултата.А да питам, Обертан кога ще се възтанови от контузията? Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аха и за това със "слабата форма на Рууни" той има 6 гола в 7 мача, и трябва да излезнем с Бербатов, в предвид прекрасната му форма от 1 гол в 4/5 мача.Рууни ако е в слаба форма ... А Парк е точно за такива мачове.Където трябва да владеем топката в средата на терена.Според мен владението на топката ще е 60/40 за нас.И очаквам да излезнем с нещо подобно:

---------------------- Фостър ------------------

О'Шей --- Рио/Евънс ----- Видич ----- Евра

Парк ---- Флетчър ------ Андерсон--- Нани

----------------Бербо---- Уейн ----------------

Мисля, че ще се даде почивка на Гигс.Може да влезне към 65тата минута, зависи от резултата.А да питам, Обертан кога ще се възтанови от контузията?

Месец +. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бъркаш се.
1вия мач биха 3-0/1 като домакини с хет-трик на Един Дзеко.Заедно с Графите правят чудеса по терените.Определено ще ни узорят.
FT Wolfsburg [4 - 2] Hannover
при това с автогол на Волсбург.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this