Jump to content
Sign in to follow this  
coverdale

Джошуа Kинг

Препоръчани публикации

№41 Джошуа Кинг

Публикувано изображение

Норвежецът Джошуа Кинг е мощен централен-нападател, когото треньорът на отбора до 18г. Пол МакГинес определя като “необработен диамант”.

Роденият в Осло тинейджър претърпява множество контузии през сезон 2008/09, което ограничава максимално участията му за клуба, но въпреки това той се ползва с доверие от треньорския щаб на Олд Трафорд и младокът впечатлява на старта на кампания 2009/10 с няколко много силни игри при отбора до 18г. и за Резервите на Юнайтед.

Все още в период на физическо развитие, на терена и извън него, Кинг е многообещаващ талант. „Той ще се превърне в прекрасен атлет” – добавя Пол. „Той е снажен, силен и много мощен играч. Доста е бърз със и без топка, и лесно се справя срещу защитниците.”

Кинг може да се превърне в типичен голмайстор; погледът му върху играта и апетитът му пред гола са сред най-добрите му качества, като е еднакво силен както в наказателното поле, така и извън него.

След като хвана окото на треньорите в двете формации за които играе, на 21-ви Септември 2009г. Джошуа си спечелва номер на фланелката и право да играе във Висшата Английска Лига. Първият си шанс да облече новата фланелка с номер 41 идва два дни по-късно. Кинг дебютира за Юнайтед в мач от Карлинг Къп срещу Уулвърхямптън на Олд Трафорд, и въпреки малкото минути престой на терена, тинейджърът впечатлява с изявите си.

www.manutd-bulgaria.com

--------------------------------------------------
Публикувано изображение

eто го новия изрод, бе! :mood (36):

15.02.1992, на 17. норвежец.

немам търпение да дойде следващия мач от карлинг, просто се осмисли с него тоя турнир за мене, тая година :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама си личи, че е норвежец, а ? :D Ще го видим, доста нападатели има вече, но той е едва на 17. Има време и за него да покаже на какво е способен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще поиграе повечко време за дубъла, после може и да го пратим да се обиграва някъде. Прекалено рано му е за големи планове, а и има доста желаещи на опашката пред него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искам да видя и другия норвежец - Магнус Ейкрем мисля, че се чете. Иначе дано има хляб в това момче, само ме е яд, че скоро не сме изваждали/обигравали някой висок и снажен нападател от академията. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е, македа да не е нисък? и като казах македа, него също не сме го пращали никъде.. влезна, избухна и тва е, вече си е част от първия отбор. решил съм така да стане и с тоя, така че, не ми спорете :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

решил съм така да стане и с тоя, така че, не ми спорете :D

Доста сериозен довод, който не търпи никакви противоречия :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е, македа да не е нисък? и като казах македа, него също не сме го пращали никъде.. влезна, избухна и тва е, вече си е част от първия отбор. решил съм така да стане и с тоя, така че, не ми спорете :D

Македа е висок, но играта му с глава не му е от най-добрите качества (поне от тва, което сме гледали). Говоря за типичен таран. То от академията ни и защитниците са по 1.60. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чистокръвен норвежец, истински викинг! Сега сериозно - момчето е доста мотивирано и мисля, че ще бъде следващия голям талант. Добри впечатления остави за 10 минути срещу Улвърхемпътн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добри впечатления остави за 10 минути срещу Улвърхемпътн.

Ако говориш за положението, в което трябваше да подаде вместо да се мъчи да вкарва от аут линията, не беше мн добро впечетление....тоя малкия зел номера на Кико...не може така искам кико с 41 номер! :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам предчуствие затова момче, че ще стане велик играч. Мисля че е по добър от Македа и Уелбек, следващите мачове за карлинг къп ще покажат. Дано съра го пусне за повече минути, много съм любоитен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Престън Норд Енд взе Кинг под наем

Престън Норд Енд взе под наем играч от втория тим на Манчестър Юнайтед, информират медиите в Англия. Става дума за Джош Кинг.

18-годишният норвежец подписа временен договор, който изтича на 14 ноември. Той ще носи фланелка с номер 18 на гърба.

Роденият в Осло Кинг пристигна в Юнайтед от Валерген през 2008 година.

Той има един мач на сметката си за първия тим на Червените Дяволи – в двубоя за Карлинг Къп срещу Уулвърхемптън, когато се появи като резерва.

Мениджърът на ПНЕ Дарън Фъргюсън заяви: "Той е бърз и силен. Добро попълнение. Очаквам с нетърпение да започнем работа с него."

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както стана с Уелбек, ще избухне след като замина от Манчестър.Тука вече нямам какво да кажа - прекалено е млад, нуждае се от опит.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Чемпиъншип също се играе изключително динамичен футбол и дори се играе доста открито. Определено е добро място за развитие на млад играч. Попринцип си гледам чемпиъншип с кеф, ся поне ще имам и изявен фаворит :D Успех му желая на момчето, да им покаже откъде идва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес Кинг е подписал нов двугодишен договор с клуба, който ще го задържи на Олд Трафорд до 30 юни 2013г.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се през следващия сезон да бъде включван по-честичко в първия отбор. От това което съм видяла мога да кажа, че съм впечатлена от играта му и се надявам да продължава все така. Засега той и Дани Уелбек /хубавото е, че него можем да го използваме и по крилата/ са моите фаворити на фона на останалите нападатели, опитващи да се наложат в първия отбор. Но, разбира се, е твърде рано за оценки, изводи и т.н. - тепърва ще трябва да се доказва сред големите, никак няма да му е лесно при наличието на толкова много кандидати за този пост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам си аз мача на резервите и се сетих за Джошуа :mood (17): К'во става с тоя човек? Някой някаква информацийка?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джошуа Кинг е попаднал в мъжкия отбор на Норвегия за световните квалификации срещу Исландия (7 септември) и Словения (11 септември).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кинг под наем в Блекбърн до края на Януари :) Редактирано на от AnTo_14

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кинг в Блекбърн за постоянно

Първата продажба на Манчестър Юнайтед за 2013 г. беше завършена, като 20-годишният нападател Джошуа Кинг се присъедини за постоянно към Блекбърн Роувърс. Трансферната сума остана неназована.

Норвежкият национал първоначално беше взет под наем от Роувърс в края на ноември. След като вкара два гола в осем мача, Кинг подписа постоянен договор с Блекбърн до лятото на 2015 г., с опция за удължаване за една година.

"Наслаждавам се на престоя си тук, имаме чудесен състав и се установих добре," каза Кинг за официалния сайт на Блекбърн. "Щастлив съм тук и се радвам, че подписах за две и половина години.

"Всички ме приеха добре и се чувствам спокоен. Радвам се, че подписах постоянен договор."

Кинг беше постоянен избор в състава на резервите на Юнайтед и записа само два мача като резерва за първия отбор. Дебютът му беше при домакинската победа над Уулвс за Карлинг Къп през септември 2009 г., когато изигра последните девет минути като смяна на Дани Уелбек.

Норвежецът изигра втория си и последен мач за Юнайтед този сезон през ноември, като отново замени Уелбек при загубата с 1-0 от Галатасарай в Шампионската Лига.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове