Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Wolverhampton Wanderers

Препоръчани публикации

Лесен ма4.Лесна победа.Време е Бербатов да се разпише отново.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кико Македа и Оуен,тва е техния мач особено след победата която ни донесе бившия "Мръсензаек"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Време е Бербатов да се разпише отново.

Много се съмнявам да стане... :mellow:

Иначе и аз очаквам лесна победа. Според мен ще видим доста интересен състав. Кушчак - ТИТУЛЯР !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука Бербатов и Оуен почват титуляри, Бербо с хет-трик, Оуен с 1.Краен резултат 4-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на лесна победа! Очаквам доста промене състав в сравнение с днеска доста от резервите ще започнат мача..и се съмнявам Бербатов даже да е в групата за мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кушчак, Фабио, Браун, Еванс, Нани, Скоулс, Карик, Оуен и Македа титуляри и победа с 2-0 :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лесен ма4.Лесна победа.Време е Бербатов да се разпише отново.

Защо отново,а да отнова на миши отборчета да вкара.Нз вече тва момче греам късмет ли няма или не може да научи нещо съвсем просто от Лаза.Бий я бе тя ще влезе все някога.Готвача я пере отвсякаде за тва има 6от6.А берба с тия петички,коленца трикчета секи мач е сменян.Така ще е нищо чудно да го забият да търка и да влиза последнте 20 минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокоен мач след дербито точно от такъв имахме нужда дано наистина Берба се разпише,че да му се върне малко самочувствието айде успех дяволчета :) :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ пуска младите,вратар задължително Кузчак и сме в следващата фаза :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС каза,че може да успее да се възстанови за Тотнъм даже и срещу СитЕ не игра.Какво става ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
този гол на Оуен в последния мач който донесе победата ми се струва че направо ще прати Берба на пейката.Ако продъкжи така сезона му ще е по лош и от миналия.Дано късмета да му се усмихне за напред относно мача очаквам цялата резервна скамейка да е на терена.Нека видим и Кушчак как ще се справи.По крилата Валенсия и Нани... Най-хубавото е че ще можем да гледаме мачовете по ТВ-то за разлика от миналия сезон Редактирано на от agronaft

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За всички които мислят, че мача ще е лесен - грешите момчета. За Карлинг и ФА се играе по съвсем различен начин от първенството, там малките отбори дават много повече зор, защото това е единственият им начин, да направят нещо за годината. И все пак очаквам победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Затова по-големите отбори използват младоци и резерви, защото при тях мотивацията е на подобно ниво и става добро обиграване естествено. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Затова по-големите отбори използват младоци и резерви, защото при тях мотивацията е на подобно ниво и става добро обиграване естествено.

Напълсно съгласен.Именно там си добих грешната представа за Фостър ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз много се издразних на грешката му срещу Сити,но не мога и да пренебрегна добрите спасявания срещу Уигън и Арсенал...не знам какво ще реши САФ,ама момчето на мене ми харесва.Иначе тоя мач титуляр - Кушчак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ВДС каза,че може да успее да се възстанови за Тотнъм даже и срещу СитЕ не игра.Какво става ?

Не знам какво ти е казал ВДС,ама още след контузията ясно се обявиха колкото там седмици отсъствие от терените и евентуално звръщане през Октомври.

този гол на Оуен в последния мач който донесе победата ми се струва че направо ще прати Берба на пейката.Ако продъкжи така сезона му ще е по лош и от миналия.Дано късмета да му се усмихне за напред
относно мача очаквам цялата резервна скамейка да е на терена.Нека видим и Кушчак как ще се справи.По крилата Валенсия и Нани...
Най-хубавото е че ще можем да гледаме мачовете по ТВ-то за разлика от миналия сезон

1.Не мисля,че САФ ще предпочете Оуен пред Бербо за титулярно място в състава.Всички знаем каква е ролята на единия и каква на другия.САФ даде да се разбере по-рано,че Оуен ще трябва да свиква със скамейката,ама като гледам изобщо не му се отразява зле.
2.Мисля че Валенсия няма да играе.На Съра ше му е нужен срещу Стоук и евентуално срещу Волфсбург при условие,че е в оптимална физическа форма.А и като цяло има доста резерви и млади играчи,които тъкмо сега им е момента и биха играли на неговия пост(дори и Парк в частност).
3.До колкото си спомням май мачовете за Карлинг Къп се излъчваха по ТВ и миналата година,ако не се лъжа по ТВ7 или Спорт7,бъркам ги 2-те.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В winner.bg пише, че мачът е днес от 21.45?!

Нещо се бъркат.Мача е на 23(сряда)от 22:00 по ПРОБГ за наша радост,защото помня че миналия сезон се ровичках за линкове за да гледам наште за Карлинг къп :tongue: Редактирано на от agronaft

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this