Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Диего Форлан

Препоръчани публикации

Срамота е , че след толкова успехи тоя сезон Форлан ще е извън 3ката в класирането за "Златната топка" ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лига Европа с 2 негови гола на финала , 4 място на световно - Златна топка за най - добър играч на световното и равен брой голове с голмайстора - 5 , и да 9то място в Испания , но не мислиш ли , че предните са по - сериозни ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лига Европа е слаба ракия за мен.ДА не говорим,че Атлетико играха много грозен и жабарски футбол с много късмет.Доколкото си спомням до финала стигнаха след 3 или 4 победи.Продължаваха напред в турнира основно заради головете на чужд терен.На СП УрИгвай имаха уникално лесен жребий.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах репортажи на 2 от сезоните му в Юнайтед и като си припомних колко много важни голове е отбелязал, отново се замислих защо подяволите Съра го пусна толкова лесно да си отиде...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Форлан се сбогува с Атлетико

Диего Форлан даде прощална пресконференция като футболист на Атлетико Мадрид . Уругваецът напуска "Висенте Калдерон" след четири години, в които спечели с "дюшекчиите" Лига Европа и Суперкупата на Европа.

"Трудно ми е, защото сбогуванията са трудни. Тръгвам си от Испания след седем забележителни години с любовта на хората, които видях още в първия ден", сподели 32-годишният стрелец.

"Тук в Атлетико изкарах четири години, изпълнени с победи и загуби. Остават човешките отношения, за които на човек му е най-мъчно", довери носителят на Копа Америка 2011.

"Това, което изживях тук, е невероятно. Най-важното е да кажа на хората, че въпреки всичко оставам фен на Атлетико. Завинаги ще остане в моите спомени. Напускам един клуб, който ме обичаше много, приеха ме като един от тях, защото носех червено-бялата фланелка. Очаквам да се видим скоро отново", с усмивка заяви голаджията.

Следващият отбор на Форлан е италианският гранд Интер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/yWtBiDuLbXk&feature=g-vrec

Много ме кефеше...яд ме е че не остана за повечко време...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Diego Forlan confirmed on Twitter that he has signed for Cerezo Osaka, Japan until December 2014 after cancelling his contract at Internacional.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:)

https://twitter.com/ManUtdStuff/status/634641980346245120

https://twitter.com/ManUtdStuff/status/634642147510255616

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яд ме е че Съра се отнесе така с него, вярвам че имаше място и можеше да остави по-трайна следа при нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове