Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Tottenham Hotspur - Manchester United

Препоръчани публикации

Тотнъм - Манчестър Юнайтед

Публикувано изображение

12 Септември 2009г. | 19:30ч.

Уайт Харт Лейн, Лондон

Пряко по:
:mods:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
поредният тpуден мач... Тотнъм са с 100% актив до сега през сезона и дано направим както с Арсенал - да им спрем серията ;) Редактирано на от kevern

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако сега не почнем с двама нападатели не знам кога вече... Край на малоуните схеми и експериментите. Задължителна победа просто...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тази година вече подценихме един отбор и резултатът беше загуба от новака,но не вярвам да се случи същото и с Тотнам,все пак са спечелили всичките си мачове от началото на премиершип и то една от които срещу Ливърпул.Вярвам,че с малко късмет и майсторство ще може да си тръгнем от Лондон с 3-те точки но този път се надявам Бербатов да играе повече от 5 минути. :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С един нападател ако играем до никъде няма да стигнем.А иначе на "Уайт Харт Лейн" винаги се играе трудно.Винаги мача е пълен с емоции, но винаги получаваме и гол.Но се надявам Рууни и Бербо да почнат титуляри, тогава нямаме спирка.Оптимист съм за мача, измъчено 1-2 с 2 греди, 1 на Нани и 1 на Берба. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако сега не почнем с двама нападатели не знам кога вече... Край на малоуните схеми и експериментите. Задължителна победа просто...

Какво малоумно видяхте всички в схемата не знам. САФ ходи да гледа мача на анал със Селтик, разучи ги и видя, че играят с 3-ма халфа. И ако пусне само Карик и Флетчър какво щяхме да направим. Видяхте, че този мач се печели в центъра на терена. Затова играхме така днес. За този мач вече ще играем с 2-ма нападатели. Но не защото другата схема е малоумна, а защото противникът позволява да се играе така срещу него. Има и тактически мачове, в които са по-важни 3-те точки от играта и от начина, по който са постигнати.
Иначе за мача - нищо чудно да е Х, но все пак прогнозирам победа с 0-1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тотнъм определено са във форма а и на техния стадион винаги се играе трудно.Според мен мача ще е много много тежък и се надявам да измъкнем минимална победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тотнъм започнаха добре,но на нас се пада да ги спрем,подобно на Арсенал!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Луд мач за гледане ни чака.Жалко че има 2 седмици до него.......... Важни са 3те точки много. Живи и здрави към 8 може да се говори за схеми,дай боже всички да са здрави след клалификационните мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лука Модрич със счупен крак

Полузащитникът на Тотнъм Лука Модрич ще бъде извън терените за неопределено време, съобщава официалният сайт на лондонския клуб.

Хърватският национал е със счупен крак след вчерашната победа над Бирмингам с 2:1.

Контузията идва точно преди тежките мачове на тима с Манчестър Юнайтед и Челси.

В момента възпитаниците на Хари Реднап са на второ място в класирането със 100 процентов актив от точки след изиграването на 4 срещи, но с по-лоша голова разлика от лидера Челси.

sport1.bg

8)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено ще ни е много трудно ... Според мн обаче времето до мача е доста и мн неща могат да се случат дотогава. Лично аз разчитам тези 2 седмици някак си да убият устрема на шпорите, от което да се възползваме ние :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е добре че Модрич няма да играе.Според мен мача ще е хикс!Все още тая надежда че Фърдинант ще е готов за мача срещу Тотнъм.Бербатов добре се представя срещу мачовете срещу бившия си отбор.Предполагам че САФ ще запожи на него и Руни в атака.Голямата пауза би трябвало да се отрази на отбора ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи е аут от 6 до 12 месеца поне.

А дори не знаеш какво си е счупил...

Зависи колко е сериозно, но може да почне тренировки и след месец и половина-два.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямат време, така че ако мислят да побързат. Тотнъм е доста по-добре от Шити за него, те поне ще играят в Лига Европа. :mood (33): Вероятно Кинг ще е готов за мача впрочем. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А дори не знаеш какво си е счупил...

"Фрактура на фибулата" звучи добре. :rolleyes:

* фибула (малък пищял – тънка дълга кост на подбедрицата)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със счупване на същата кост крака на Тоти сочеше на 90 градуса встрани три месеца преди световното в германия, и пак игра. При Модрич са видяли, че има фрактура чак на рентгена...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Усещам, че се задава якото клане, това с Арсенал не беше НИЩО! Много голове, а няма да се изненадам, ако не вземем нищо от този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Усещам, че се задава якото клане, това с Арсенал не беше НИЩО! Много голове, а няма да се изненадам, ако не вземем нищо от този мач.

Тц недей така, че и на мене ми се въртят подобни мисли из главата...макар, че всичко може да се случи.Всеки случей бая нерви ще счупя гледайки този мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this