Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Wigan - Manchester United

Препоръчани публикации

Уигън - Манчестър Юнайтед

Публикувано изображение

22 Август 2009г. | 17:00ч.

Джей Джей Би Стейдиъм, Уигън

Пряко по:
:mods:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единствената ми утеха след днешния мач е, че ще опухаме тия Уигън! Бият ми Вила като госит, падат като домакини от Уулвс .... тия не знаят за какво играят ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
------------------------Фостър-------------------------- Фабио----------О'шей-----------Еванс----------Евра Валенсия------Флетчър-------Скоулс---------Нани ------------Бербо-------------Македа---------------- Аз предпочитам този състав. Дано и САФ мисли така. Иска ми се и Гигс да е титуляр, но след като изигра цял мач днес едва ли. Прогноза 0-0 Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто тоя мач е задължителна победа. Съгласен съм за състава с man_utd_1999. но защо Македа. :unsure: Просто дано ги биеме с повече от два гола за да се отпушиме малко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Просто тоя мач е задължителна победа. Съгласен съм за състава с man_utd_1999. но защо Македа. :unsure: Просто дано ги биеме с повече от два гола за да се отпушиме малко.

Какви 2гола бе,ти малоумен ли си...ний 2 паса неможем да вържим той ми говори за повече от 2гола разлика...мача е 1Х....дано греша...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

------------------------Фостър--------------------------

Фабио----------О'шей-----------Еванс----------Евра

Валенсия------Флетчър-------Скоулс---------Нани

------------Бербо-------------Македа----------------

Аз предпочитам този състав. Дано и САФ мисли така. Иска ми се и Гигс да е титуляр, но след като изигра цял мач днес едва ли.
Прогноза 0-0

Според мене трябва да се пробва тактиката 4-4-1-1 като Бербо е закован напред а Андерсон зад него му подава. В Порто Андерсон играеше така и вкарваше голове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вярвам, че ще ги бием, и то с повече от един гол разлика. Надявам се да видим страст и воля за победа от лидерите на отбора - дано са се "ядосали" достатъчно след загубата от Бърнли. Надявам се да видим един истински Рууни. Надявам се и Скоулс да започне титуляр и да ги изяде в средата на терена, както само той може. Дано това да е мачът, който да покаже, че Юнайтед може да играе хубав футбол и без Роналдо :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като си помисля последните 2-3 пъти как ни се опънаха не очаквам нищо хубаво от този мач. 1-1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всеки мач с различен състав не може! Не са минали 50 мача, за да правим тия ротации. Точно от тях си изпатихме вчера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всеки мач с различен състав не може! Не са минали 50 мача, за да правим тия ротации. Точно от тях си изпатихме вчера.

Ха...най-после нещо умно в този форум :mood (5): Евала !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва да прогнозираме състава преди мач се оказва голяма греда :D Така или иначе очаквам САФ пак да ни изненада със стартовия състав ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач или ще го загубим и ще завършим мача с 10/9 човека или ще го спечелим!Залагам на второто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе какво е това негативно мислене. Не само Манчестър Юнайтед,а който и да било отбор само може да загуби от такова пораженческо мислене! Биеме ги и това е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защото нали виждаш как играе Оуен в момента, а Македа вкара победен гол за някаква си купа на Ланкашър и затова си мисля, че ще бъде в групата поне (както срещу Вила - беше вкарал 3 гола за дубала и САФ го пусна резерва и всички знаем какво стана).

Според мене трябва да се пробва тактиката 4-4-1-1 като Бербо е закован напред а Андерсон зад него му подава. В Порто Андерсон играеше така и вкарваше голове.

Според мен никакъв Андерсон или Парк в момента. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ха, че от два сезона е така, защо пък сега да не може? Това е начлото на сезона, САФ е длъжен да изпипа верния състав. Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва ни задължителна загуба! Както вече стана ясно, желанието на някои хора е да завършим от седмо място надолу, за да се очистим от "шапмионските фенове". Тъй че стискам палци за загуба и толкоз :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не си спомням кога за последно сме играли лесно на ДжейДжейБи.... може би 2006-та, ама тогава отново поведоха с един пряк-свободен на Бейнс ако си спомням правилно.. Така че не очаквам нищо по-различно. С оглед на проблемите, които имаме и техния нов треньор сигурно ще имаме доста ядове тоя мач.Най-добре ще е естествено да го измъкнем както тоя с Бирмингам с 0-1, щото не ми се вярва изобщо да играем правилен футбол и всичко останало само толкова малко време след загубата от бърнли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Антонио Валенсия ще има ли право да участва в мача ? Те нали го взеха от Уигън .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия има право да играе. Както Тим Хауърд игра срещу нас веднага след трансфера си в Евертън. Правилата на Висшата Лига забраняват само на играчи, които играят под наем в даден отбор да играят срещу символичния "наемодател".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уигън са неприятен съперник но ако не се лъжа срещу тях имаме 100% актив.Дано и този път победим макар че в началото на сезона изпитваме трудности

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме ,разпорваме ги и да му мисли Арсенал.Свършиха подаръците за жабарските отбори от страна на Юнайтед. Очаквам хубава игра и най-важното победа . Очаквам и Браун,Парк да не са титуляри.Но ако централна двойка е Невил-Еванс мрежата мача няма да е "суха". Биеме на 1 .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this