Jump to content
Sign in to follow this  
R3D_aNd_M37h

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Челси - Манчестър Юнайтед

Публикувано изображение

09 Август 2009 | 17:00 ч.

мач за Къмюнити Шийлд

Дъ Ню Уембли, Лондон

пряко по Публикувано изображение

Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дали ще дават мачът по някоя БГ телевизия... ? Аз си мисля , че Диемите може да предават този мач... Мачът не е толкова важен...И да паднем и да бием ...все едно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дали ще дават мачът по някоя БГ телевизия... ? Аз си мисля , че Диемите може да предават този мач...
Мачът не е толкова важен...И да паднем и да бием ...все едно...

Aко бяха Помпи, като мин. година, да но това са Челси и аз искам още преди да е почнал сезона те да са наясно, че срещу тях има адски солиден отбор, въпреки липсата на тоя и оня...категорична победа и пълна доминация в мача, това искам аз :champs (14): :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То не е баш финал, къмюнити шийлд се състои от 1 мач ако не се лъжа.Надявам се Диема да го предава мача.. и естествено победа.За сега се представяме доста добре, този сезон е наш ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е мача за суперкупата на Англия, бившия Черити Шийлд.

То не е баш финал, къмюнити шийлд се състои от 1 мач ако не се лъжа.Надявам се Диема да го предава мача.. и естествено победа.За сега се представяме доста добре, този сезон е наш ..

да да верно то беше само 1 мач като суперкупа ... треа да го земем значи :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дали ще дават мачът по някоя БГ телевизия... ? Аз си мисля , че Диемите може да предават този мач...
Мачът не е толкова важен...И да паднем и да бием ...все едно...

Да, по Диема пряко ще бъде предаван мача.Иначе за самия мач - очаквам друдна, измъчена победа, нещо от сорта на 0:1 или след изпълнение на дузпи. Не мога да се съглася, че мачът не е толкова важен - все пак е по-добре да победим за радост на феновете и за допълнително самочуствие преди началото на новия сезон. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
----------------------Фостър----------------------- О'шей---------Рио-----------Еванс----------Евра Валенсия-----Карик----Андо/Скоулс-----Парк ---------------Бербо---------Рууни---------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен след снощната вечер Кузчак има твърдо място на вратата,докато напред само един сър знае кой ще играе...Надявам се да не се пропукваме в защита и да бъдем по-креативни напред,с центрирания от фланговете и по-чести разигравания в центъра,така мисля че ще се бият челси,но да видим... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Усещам как ще изригнат Скоулс и Гигс, вчера даже не бяха в групата. :mood (33): Айде един добър старт за Анчелоти в Англия със загуба... :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бий, за да те уважават! Хубаво ще бъде да ги победим, но не трябва да се правят трагедии при загуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
труден мач се очертава!! Челси в предсезонната подготовка се представиха много добре!сега ще са надъхани за да ни покажат,че те ще са основния ни конкурент за титлата,тази година!Надявам се на победа,но никак няма да ни е лесно!! 0:0 1:1 и някакви продължения ми се въртят из главата :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам някви специални очаквания за мача.Струвами се че ще е скучен и тегав мач.Възможно е и с дузпи да се репи победителя.Дано греша де :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано стане интересен мач и спечелим първата титла този сезон :) И дано видим титулярния състав най-накрая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-накрая дойде и време за тоя мач. И то не за друго, а защото се изправяме срещу челси. Не очаквам лесна победа, може би с минимална разлика от 1 гол или пък дузпи, всичко може да стане. Надявам се да се получи интересен мач и да започнем подобаващо сезона. Пожелавам успех на момчетата и да покажат на какво са способни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Загуба ми се върти в главата :) Ако искаме да бием, ни трябва силна полузащита, а това само по себе си изключва Гигс и Скоус като титулярна двойка централни полузащитници. Гибсън нека да започне двубоя, много добри тупалки лепка ;) Дрогба или Лампард (след рикушет) с победния гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен след снощната вечер Кузчак има твърдо място на вратата,докато напред само един сър знае кой ще играе...Надявам се да не се пропукваме в защита и да бъдем по-креативни напред,с центрирания от фланговете и по-чести разигравания в центъра,така мисля че ще се бият челси,но да видим... :)

Челси имат страхотни халфове в центъра - Балак, Лампард, Деко, Есиен, Оби Микел и поне 2-3 от тях ще са титуляри. Така, че много трудно ще ги победим в средата на терена. Не че нашите халфове са по-слаби, но тези на Челси по нищо не им отстъпват. Затова си мисля, че е възможно САФ да пусне трима халфа в центъра и две крила + един нападател както на финала в Рим с Барса. Нищо не се знае. Много труден мач ще е. Все пак си мисля, че това ще е нашия мач и, че ще победим с 3-1. Отдавна придвиждам хубава победа в първия важен мач. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик и Андо - титулярна двойка, според мен. А ако са 3ка в средата : + Флеч. Не мисля, че за този мач важи това "все тая кой ще спечели". Задължителна победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Победа и само победа..
ии браво на диемката ;]]]]] :champs (14): :mood (5): :greets (1):

Колкото за мача вече Анчелоти им е треньор на ония смешници по леко със изказванията мача е почти сигурна загуба в най-добрия случай равен и загуба с дузпи :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е как. Анчелоти е най-великия треньор на земята. 22 години стигат! Не ни проваляй сезона с тия требъли всяка година. Аман! Искаме Куатрапъл или Квинтабъл. Най-малко да ни опукат с 3-0, прекалено голяма хапка са за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никъде не съм написал такива работи не се заяждайте на дребно просто за мене този мач го виждам загуба просто ситуацията в челси е друга в момента там сигурен съм но да не бъдат приказки на сухо неделя като мине мача ще пишем :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this