Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Hangzhou Greentown - Manchester United

Препоръчани публикации

Ае.. след като "Бербатов ги почна" време и тея да видят радостта от това да играеш срещу Юнайтед и евентуално да загубиш от тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурен съм, че ще победим, дано да е убедително. И дано да е същия коментатор :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хангджоу :D предполагам. Трябва да питаме ония коментатор дет вика на Деян "Деджан"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя коментатор беше бахти дразнещия. По едно време почвах да чувам вместо "Деджан" нещо като Дешамп, което адски дразнеше. А иначе очаквам изразителна победа - нещо от рода на 4-2. Гол на Рууни, Оуен и два на Berbalicious. Македа и той може да се включи с едно голче. -----------------------------------Фостър------------------------------------- ---------------Фърдинанд-------------------------Евънс-------------------- --Браун------------------------------------------------------------Евра------ --------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------Флетчър------------------------------------------ --------------------------------------------Андерсон-------------------------- --------------------------------------------------------------------------------- ----Гибсън--------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------Нани---- --------------------------------БербаГол-------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------Рууни--------------------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така като почнете да редите отбора преди мачовете и смях ме хваща :) Иначе и аз очаквам победа, нооо ме притеснява факта, че много голове ни вкарват....предполагам, че и срещу тия ще инкасираме поне 1, но все пак ще бием :) 1:3-4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука няма спор - ще ги бием поне с 2 гола разлика.Оуен и Берба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само Бербо срещу целия им отбор, щото нали "Бербо ги почна"...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е нещо нормално... едва ли корейските вестници не слагат името на Парк в своите заглавия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Последно мача от колко е 21:00 (както пише в сайта главния) или от 15:00 както пише тук? :) Иначе очаквам добър мач и още голове за Бербо :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чакам сериозните мачове, просто няма търпени да почне Висшата лига.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

от "главния сайт" :)

...

Отборът на Грийнтаун е готов за сблъсъка с Юнайтед

Краят на турнето на Манчестър Юнайтед в Азия ще настъпи след изиграването на последния (четвърти) двубой в Далечния Изток, а именно срещу тимът на Грийнтаун в Неделя.

Екипът на ManUnited.com.cn се срещтна с наставника на китайците Шоу Суян, като му зададе няколко въпроса относно отборът му и настроението у футболистите преди срещата с Червените Дяволи.

- Разкажете ни нещо за Хангджоу Грийнтаун?
- Известни сме с това, че играта ни се гради въз основа на бързите комбинации между играчите, но не си мислете, че момчетата ми ще се поколебаят да влязат по-остро в евентуални единоборства, ако се наложи разбира се. Намираме се в средата на таблицата в Китайската Супер Лига. Многото контузии и напускането на някои основни футболисти попречиха на отбора да се представи на по-високо ниво, но въпреки това продължаваме да играем добре като се надявам, че ще достигнем до първата четворка в класирането.

- Какво е мнението ви за града и за привъжениците на Грийнтаун?
- Хангджоу е много красив град, а феновете ни са страхотни. Познати са като "Зелената душа" и съм сигурен, че биха ни последвали където и да отидем. Вярвам, че ще ни окажат силна подкрепа по време на утрешния мач, но също така ще изразят почитта си към Юнайтед, защото всички те оценяват истинският футбол.

- Какви са впечатленията ви от треньора на съперника - Сър Алекс Фъргюсън?
- Уважавам го изключително много. Начинът, по който балансира състава си както с млади, така и с по-опитни играчи, донесе на Юнайтед толкова много успехи през годините. Възхищавам му се най-вече заради две неща: на първо място умението му да открива таланта в един футболист - Фъргюсън отделя огромно внимание на своите възпитаници още от ранна възраст, за да ги подготви предварително за предстоящите предизвикателства; също така заради ясните му принципи като треньор - победата се постига благодарение на труда на колектива и всички играчи трябва да съобразяват с това. Мисля, че това е основата на всички триумфи на Юнайтед.

- Можете ли да предположите какъв ще бъде резултатът от срещата в Неделя?
- Това е приятелски мач все пак, така че резултатът не е от особено значение, но ще се опитаме да направим истинско шоу за публиката. Подобен шанс не се открива често пред нашите състезатели и се надявам, че придобитият опит ще помогне на развитието им за в бъдеще. Ще се постараем да дадем най-доброто от себе си като владеем топката възможно най-дълго. Ще се стремим както да създаваме атака, така и да се отбраняваме добре.

- Двубоят идва по средата на кампанията ви в първенството. Ще се отрази ли това на начинът на игра на Грийнтаун?
- Ефектът от този мач може да бъде само и единствено положителен. Срещата няма нищо общо с тези от вътрешния шампионат, така че отборът имаше на разположение достатъчно време, за да се подготви. Това е рядка възможност за играчите ни, които не са свикнали да се изправят срещу съперници от световна класа. Урокът, който ще научим от Юнайтед, може да окаже роля на представянето ни в първенството.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе дирих ги тея ама не ги намерих в класирането в китайското ама видях,че за 2007 и 2008ма са свършили последователно 9ти и 11ти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз така и не можах да разбера в 21.00 часа ли ще се играе мача ( БГ време ) или ще бъде в 16.00 (БГ време ) ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба обаче бая тен е хванал и е много як така :) Дано да е титуляр и да бутне 1-2 във вратата на китайците.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм скептичен към подготовката, която провеждат играчите ни. 1 / 2 от времето в тази предсезонна подготовка те прекараха в пътувания. Ако да продаваме фланелки , за да погасяваме дълговете си не беше толкова важно, като че ли подготовката ни шеше да е по - качествена...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this