Jump to content
Sign in to follow this  
Enzo

Контрола с Челси

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Имате ли желание да играем с Челси в неделя? Става въпрос за игрището, което е до паркинга пред Борисовата градина. Зимата играхме веднъж срещу Замунда там. Там се играе 5+1 или 6+1, както се разберем.. Да видим, ще се намерят ли 7-8 човека. Обещал съм им отговор до вечерта. ;) вие сте :) 1. Краси 2. Цеци 3. Иво Кунев 4. Бойко 5. Иван Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единственото хубаво нещо е, че раздвижи темата :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пропускам, както и евентуална контрола в четвъртък (с Яшо сме на проби в Арсенал, не за друго) :mood (33): Август месец пак съм на линия. Хайде леки и успешни контроли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм на линия за контрола с Челски - много мотивиращ съперник, бих пробвал да потренирам щпагати :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Принципно и аз съм свободен и ще мога да дойда, ама имам малък проблем с левия крак и незнам дали ще съм във форма... Въпреки всичко мисля да дойда!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде, още двама трима? Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако може , ще дойда Редактирано на от sho-sho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идеално, станахме 6. Ако има още един или двама, супер ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Немаме вратар...не ми се пази,деееееба Редактирано на от Ryan Giggs

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз сьм на линия ,ако Краси ме искаш разбирасе :Р:))) А и ако може да ми се обясни още кьде е мястото :)))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбира се, че може. :)

За сега знам, че 100% сигурни сме: Аз, Цецо и ВасЕто. Надявам се Бойко, Шошо, Ванката и Иво също да потвърдят. Като прибавим и Лазар, ставаме идеално, даже ще се сменяме, че ще е жега.

Мястото е точно до главния ход на стадион "Българска Армия". Като влезете от паркинга, през входа, веднага вдясно има едно игрище.

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=f73da471e73...mp;initsearch=0

В краен случай, ако някой не може да го намери - 0885 07 11 03, това ми е телефона, да се обади.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз съм на 100 процента сигурен , само да не вали , но дори и да вали съм там със сигурност Редактирано на от sho-sho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също съм на 100 % , Щом съм казал :) . Надявам се само да го открия , но ще тръгна по рано и ще съм там :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако искате , който не го знае , да се чака с мен на Арианата в Борисовата (освен ако не сте с кола ) и аз ще ви покажа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер ще се порита (в буквалният и в преносният смисъл) днеска. Е нема по-мотивиращ саперник от Челси :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета, станала е грешка! Ще играем на Спортна София!!! Само че не на големия терен, а на едно от малките игрища. На това първото което е до паркинга. Ама просто на мен така ми обясниха, че се заблудих и си помислих, че е това до главния вход на армията. Нищо, дори и някой да не прочете тук, ще се намерим, то добре че е близко...

Извинявам се още веднъж. Моя е грешката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, това е хубаво, че поне ти си видял, защото нямам връзка с теб. Ще се погрижа всички да разберат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бихме трудно 1:0 с мой гол в последната минута със странична ножица. Слаби Краси и Цецо Редактирано на от Ryan Giggs

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове