Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

В Блекбърн впечатлени от Диуф, искат да го купят през лятото

Препоръчани публикации

Юнайтед привлече нов нападател

Отборите на Манчестър Юнайтед и ФК Молде постигнаха съгласие по условията за трансфера на 21-годишния Маме Бирам Диуф.

Маме Бирам Диуф предстои да премине медицински прегледи на Олд Трафорд през следващата седмица, след като стана ясно, че ще се присъедини към новите си съотборници през Януари. Дотогава той ще остане под наем в тима на Молде.

По време на пресконференцията в Куала Лумпур тази сутрин Сър Алекс заяви:

"Следяхме развитието му в продължение на две години", сподели шотландецът.

"Нямахме намерение да привличаме нови футболисти след вече осъществените трансфери, защото смятахме, че селекцията ни е завършена, но появилите се няколко оферти за въпросния играч, ни накараха да ускорим нещата. Той ще бъде последното ни ново попълнение през това лято."

Диуф има 37 гола в 73 мача за норвежкия клуб Молде, който е същият, от който дойде и Оле Гунар Солскяер през 1996.

Състезавал се е за родината си Сенегал в младежката формация (до 21 години), както и олимпийският отбор (до 23 години).

www.manutd-bulgaria.com

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано е кадърно момчето и успее да се наложи.Знае ли се един ден може да ни радва много с играта си.Успех !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подмладява с отбора което е добре Тошич, Ляич, Обертан, ся и този негър.. да се надяваме че ще станат титуляри

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Изглежда, че има доста добри качества. Жалко, че скоро няма да го видим в игра за Юнайтед.

Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Юнайтед привлече нов нападател

Диуф има 37 гола в 73 мача за норвежкия клуб Молде, който е същият, от който дойде и Оле Гунар Солскяер през 1996.

:mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно, само че не ми се вярва дори и като вземе виза да играе за нас през следващия сезон, най-вероятно по-следващия ще можем да го видим в действие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми, аз много много не вярвам, ама кой знае.. Иначе Честито, момчето определено има качества, дано да успее да ни ги покаже по най- добрия начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано успее да играе по-често и да не са го взели един вид за спорта като Манучо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей,хора докато всички си говорим за Давид Вия,Ибрахимович и Хунталар,май сър Алекс измъкна поредното асо от ръкава,аз лично с интерес ще гледам Мьолде от тук нататък и специално Mame Biram Diouf,доста ме впечатли в клипчетата които гледах,типичен голаджия,добър десен крак,страхотна игра с глава и малко акробатика за цвят ;) http://www.youtube.com/watch?v=0_2el7671kw ;http://www.youtube.com/watch?v=knwLaO1YCn0&NR=1 .Май ще чакаме с нетърпение януари месец :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей,хора докато всички си говорим за Давид Вия,Ибрахимович и Хунталар,май сър Алекс измъкна поредното асо от ръкава,аз лично с интерес ще гледам Мьолде от тук нататък и специално Mame Biram Diouf,доста ме впечатли в клипчетата които гледах,типичен голаджия,добър десен крак,страхотна игра с глава и малко акробатика за цвят ;) http://www.youtube.com/watch?v=0_2el7671kw ;http://www.youtube.com/watch?v=knwLaO1YCn0&NR=1 .Май ще чакаме с нетърпение януари месец :)

От това , което видях в клипа ми хареса много ... 60 мача - 30 гола хич не е зле , ще го видим ... а гледам , че е висок 1,75 а колко гола с глава видях да вкарва :rolleyes: !!!
P.S. Някой знае ли как се казва втората песен от първия клип : http://www.youtube.com/watch?v=0_2el7671kw ??? Редактирано на от The_Champion13

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1996 година,Ман Юнайтед Купува Оле Солскяер от Мьолде...Дали това не е подобие на 20ле... :?А и не изключвам варианта на САФ да му липсва един такъв норвежец,който да се появява и да прави небесата отново ясни...(несъмнено Оле му липсва,но дали не е съзрял неговия талант в Диуф) От сега нататък ще гледам всеки 1 мач на Мьолде,все едно е мач на Юнайтед...Защото може да е в норвегия,нов все пак 30 гола от 60 мача ми се струва доста обещаващо... :)

...

P.S. Някой знае ли как се казва втората песен от първия клип : http://www.youtube.com/watch?v=0_2el7671kw ???

Ами...не знам как се казва ама я дръпнах от клипа и я резнах... Ако я иска някой да ми пише в скайп: ralics77777823 Редактирано на от rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
статистиката му за головете не е никак лоша, цената едва ли е кой знае колко висока и след 3-4 години ако не пасне при нас, то ще можем да го продадем дори за повече, само защото е играч на МЮ, иначе от клипа видях 2-3 интересни гола

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От видяното в клиповете ми се струва адски добър.Мисля,че не е случайно че го следят от 2 години.Най-голямо впечатление ми направи с какъв пауър вкарва топката и също,че е с 1,75 колкото Меси а вкарва голове с глава,било то и от границата на наказателното,много бърз и пластичен играч.Да ни е честит.Едвам чакам да дойде януари,живи и здрави да се включи в битката...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя като му гледам името е толкова норвежец, колкото аз марсианец. Ще го видим догодина.

Сенегалец е. На клипа пише, че има 1 мач и 1 гол за олимийския отбор на Сенегал :) Приятно попълнение поне от това, което се вижда от там. И аз нямам търпение да се присъедини към отбора. А на колегата, който казваше, че е висок .. 1.75 не е никак висок ако наистина е толкова. За сравнение Руни е 1.78 :) Редактирано на от Soul_VB

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е в нападание след напускането на Нистелрой сме свикнали да тичат по нисички нападатели около Бербо така,че няма нищо странно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сенегалец е. На клипа пише, че има 1 мач и 1 гол за олимийския отбор на Сенегал :) Приятно попълнение поне от това, което се вижда от там. И аз нямам търпение да се присъедини към отбора. А на колегата, който казваше, че е висок .. 1.75 не е никак висок ако наистина е толкова. За сравнение Руни е 1.78 :)

хаха .. има разлика от "той е висок 1,75 " и "той е висок" нещо не си ме разбрал ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне от тези клипчета изглежда много добре :) Хареса ми това, че има много добър завършващ удар и въпреки не особено големия си ръст играе добре с глава. Особено ме впечатли един гол с глава дето вкара от линията на наказателното поле :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
отново САФ мисли в перспектива , не като ония мизерници Реал Мадрид...дано тези младите , които са и бъдещето на отбора , след 2-3 години да нямат равни в света..а иначе за камерунеца мога да кажа че е типичен голаджия и дано ни радва с още повече голова :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Диуф: Мисля, че сънувам

Новото попълнение на английския шампион Манчестър Юнайтед Маме Бирам Диуф сподели, че дълго време не е вярвал, че мечтата му да играе при Червените Дяволи се е сбъднала.

"Два дни казвах на всички, че това не е истина. Не можех да повярвам в това, тъй като за мен имаше достатъчно много слухове, пращаха ме къде ли не. Ако трябва да си кажа честно, аз и сега не вярвам. Докато не подпиша документите, ще си мисля, че сънувам", каза сенегалецът.

Интерес към него е имало и от други клубове, но когато е пристигнала офертата на Юнайтед, Диуф е дал съгласието си на секундата.

"Оферти имаше от много клубове, включително и холандски. Не смятах, че някой в Англия може да се интересува от мен, но ни позвъниха от Юнайтед и това беше зашеметяваща новина. Затова престанах да мисля за другите предложения. Всички искат и мечтаят да играят на Олд Трафорд в такъв голям клуб", допълни Дуиф.

winner.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this