Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Контроли

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Запазваме абонамента си на "Атлас" - всеки четвъртък от 20:30. Тези мачове са възможност за желаещите да станат част от отбора. Всеки е добре дошъл да покаже какво може в следващите 6-7 седмици до подаването на картотеките за сезон 2009/2010. Не се ангажираме с обещания, но ще приемем добронамерено и непредубедено проявите на хора извън отбора. Тази седмица играем със Замунда - носете си червени фланелки. Всеки, който ще дойде да пише в тази тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Марто стига бе брат.Ако не беше ти никога нямаше да стигнем до тоя бараж.И ние напред можехме много повече да направим,но тва е.Квото било,било.Нов сезон почва.Четвъртък идвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз ще дойда единствено и само ако има среща след мача да обсъждаме екипи , минали сезони , предни и тн. , иначе няма да пътувам , защото 120 км ще ми се видят много .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако сме много хора, то по добре двустранна игра...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако сме много хора, то по добре двустранна игра...

Е да ама ако вече има уговорка със Замунда банана бенд ще е тъпо да я проваляме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По моите скромни изчисления желаещите вече надхвърлят 7... Въпреки всичко мисля да се натрапя и аз! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съжалявам, че не можах да викам за вас на баража, но ме оперираха. Ще дойда да ви гледам в четвъртък :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами мога и аз да дойда, но ако няма да има двустранна игра, ставаме супер много хора. Не виждам проблем да се отмени със Замунда, но все пак вие си знаете

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е на това му се вика желание за игра - а не като на някои от мачовете, `дето неможе да се събере и един отбор :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Към момента бройката е точно 16 човека. Ако няма да се прави двустранна игра, не знам 10 човека кво ще прават отвън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички ! Знам , че най - вероятно вече сме се събрали повече от необходимия брой хора , но дали има някаква възможност и аз да се вместя ? Ще се радвам , ако може да дойда и да направим добра контрола със Замунда :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обявили сме отворена контрола - да идва, който иска. Целта е да видим и нови хора. Старите некадърници са ясни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обявили сме отворена контрола - да идва, който иска. Целта е да видим и нови хора. Старите некадърници са ясни.

Васето и КраситУ . :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм на мнение, че е по-добре да направим двустранна игра с толкова много хора... Саше, ако Замунда нямат нищо против, май ще е по-добре да я отложим за другата седмица, но ти си прецени :) А на Цецо, който е писал над мен, искам много да му благодаря за това което направи миналия сезон и да му честитя наградата за най-безполезен футболист на "Б" група. Доколкото разбрах от вътрешни хора, събрал си най-много гласове от всички номинирани. От нашия отбор са били номинирани двама (ти и Бойко) Но все пак, по-заслужилия е спечелил. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НапраУ нИ знам как вЪ трая ощИ?! Обадих се на Замунда и вероятно ще направим двустранна игра. А, сега гледайте половината да не дойдете :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове