Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Сезон 2009/2010

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Новият сезон започва след около 2 месеца. С оглед завършека на предишния (оставането в Б група) през лятото няма да освобождаваме абонамента за игрищата на "Атлас". Преди да започнем според мен трябва да направим една среща на отбора, на която да присъстват до колкото е възможно всички. Сигурен като ново попълнение засега е само Чебо. Жоро също е силна кандидатура, но все пак ще бъде добре да се видим преди да се вземат каквито и да било решения.
На този етап имаме уверението на Ники, че остава. Не ми е известно някой да има желание да напусне отбора. Въпреки спокойната ситуация трябва да се съберем за да изкаже всеки мнението си, евентуални забележки, предложения и т.н. В този ред на мисли очаквам предложения за ден и час на срещата преди всеки да е забегнал. Ако искате може да я направим преди или след контролата този четвъртък. За тренировките през новия сезон ще пусна отделна тема.
След баража говорихме за екипите през новия сезон. Има възможност за наистина качествени такива на доста добри цени. Става въпрос само за нов червен екип - резервния син от изминалия сезон остава. Всеобщо желание е да няма имена, а само номера. Ще сложа снимки със съответна цена на човек за да може всеки да има мнение на срещата и тогава ще решим какво да правим:
Най-евтиният вариант на Найки:
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Цената на пълния пакет (фланелка, шорти и чорапи) е 56 лева на човек.

Оферта от Пума ще взема тази седмица. Адидас отпадат на общо основание, а цените на Умбро са два пъти по-високи от тези на Найки. Асикс предлагат екипи на цени между 30 и 60 лева, но съм малко резервиран. Марки като Joma, Uhlsport и т.н. имат цени като на водещите в бранша - т.е. няма никакъв смисъл. Честно казано след извращенито на Найки с новия екип на Юнайтед не ща и да чуя за тях, но бих се съобразил с мнението на отбора.

П.П. Давайте предложения за срещата ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми аз съм си фен на Асикс отдавна, така че бих разгледал някой техен екип :)) Иначе за срещата по-заетите да казват кога, аз ще мога почти винаги.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам миналия сезон с какви сте играли , но 56 лв за цял екип на Найк си е доста далавера !
а Принципно Joma са най - скъпите от страна на екипи според мен ...
А това Найкче изглежда доста добре :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам,май не ме кефи кой знае колко тоя найк.Ама айде на срещата ше говорим.Аз предлагам след мача в четвъртък да си седнем на Фреди.Или преди това ако на някой му е късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз попринцип съм си почитател на Найк и си предпочитам да играем с тази марка , иначе за събирането , измислете дата и час и аз ще направя всичко възможно да дойда .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми.....четвъртъка аз лично мога преди контролата. Другите да казват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз не харесвам Найк ,но този тук на снимката ми изглежда доста добър .По въпроса за срещата - четвъртък преди мача е по-добре,но може и след това.Задължително е обаче да я направим.!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен е без значение преди или след - само драснете тук, ако е преди, за да не я изпуснем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми и за мен няма значение часа, само пишете кога сте решили да се съберем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм ОК за срещата - преди и след контролата няма значение само кажете!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четвъртък в 19:00 на Фреди! Ако остане нещо за дообсъждане - след мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На улицата точно зад "Атлас" - мисля че се казва Петко Каравелов. Няма как да не го видите - в непосредствена близост до игрищата е

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Събираме се отбора до колкото разбрах, а veskok не е част от него...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Събираме се отбора до колкото разбрах, а veskok не е част от него...

Ами аз играх веднъж и идеята ми беше да се включа към отбора. Разбира се ако искате да сте си само хора от отбора няма да се натискам :). Пък и както виждам сте достатъчно хора и нямате нужда от нови лица.
Ще потърся други отбори, които не се събират по толкова хора и приемат нови.

Успешна среща ви пожелавам !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ела на контролата на Атлас. Във Фреди обаче, се събираме само отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Светльо обаче държи конкуренцията на страни :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Принципно е прав, но явно с първия пост не беше достатъчно ясен - срещата е за членовете на отбора досега, а контролата за всички.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбрах, че след контролата миналата седмица пак сме се събирали и сте решили да правим 3 трансфера, не 1 както се бяхме разбрали ?! Не смятате ли, че някои трябваше поне да го спомене това тук, а да не говорим, че едно се разбираме в отбора, друго става...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз сега разбирам. Пълен ташак за пореден път. Кога ше разберете, че играеме във ФОРУМлигата и тва е отбор на ФОРУМА? Остави споменаването, можеше да се каже като идея, да мине малко време и да се обсъди тука, при положение че в тва време от годината много трудно ще се събере целия отбор заедно. Освен тва има предостатъчно време до пускането на картотеките...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано след извращенито на Найки с новия екип на Юнайтед не ща и да чуя за тях, но бих се съобразил с мнението на отбора. как може да кажеш подобно нещо бре екипа е мега як и ще е този с който Юнайтед ще вземат 19 рекордна титла

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано след извращенито на Найки с новия екип на Юнайтед не ща и да чуя за тях, но бих се съобразил с мнението на отбора.

как може да кажеш подобно нещо бре екипа е мега як
и ще е този с който Юнайтед ще вземат 19 рекордна титла

Казвам каквото искам. Екипа ти харесва на теб - всеки има право да няма вкус. Аз не коментирам твоя, затова ми спести проникновенията си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Разбрах, че след контролата миналата седмица пак сме се събирали и сте решили да правим 3 трансфера, не 1 както се бяхме разбрали ?! Не смятате ли, че някои трябваше поне да го спомене това тук, а да не говорим, че едно се разбираме в отбора, друго става...

Саше, след срещата не сме се събирали "пак", а пихме бира и си говорихме. Надявам се не очакваш да ти се обаждаме защото сме си позволили да оценим играта на някой. Ако в множественото число на "решили" включваш и мен ми дължиш извинение. Изказах мнението си и толкова. Може би защото не знаеш, че на този етап съм ангажиран само да представлявам отбора в Лигата и да осигуря екипите за новия сезон. Т.е. на ръководно ниво не участвам във вземането на решения, а единствено изказвам мнението си. Надявам се, че спрямо това ми право нямаш претенции, независимо какво е становището ми.

И аз сега разбирам. Пълен ташак за пореден път. Кога ше разберете, че играеме във ФОРУМлигата и тва е отбор на ФОРУМА? Остави споменаването, можеше да се каже като идея, да мине малко време и да се обсъди тука, при положение че в тва време от годината много трудно ще се събере целия отбор заедно. Освен тва има предостатъчно време до пускането на картотеките...

Светльо, сигурен съм, че всеки е наясно в какво участваме и с оглед на това има свое виждане кое е най-доброто за развитието на отбора. Най-нормалното нещо е 15-16 човека да имат различни мнения.
Обсъждане във форума на подобни въпроси е доста неподходящо, а колко време до пускането на картотеките има не знае никой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто констатирам факта, че едно говорехме друго става. Не е към отправено това - към целият отбор е. Иначе и аз съм съгласен със Светльо, че това е отбор от форумната лига - няма нищо по-нормално да обсъждаме неща и във форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щом искате да обсъждаме подобни въпроси във форума, Васето да ограничи достъпа до тази или нова тема само за картотекирани в отбора (и Чебо в това число) и ще се коментира там. Ако е в тема със свободен достъп лично ще изтрия всичко написано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове