Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Malaysian XІ - Manchester United

Препоръчани публикации

Айде дано почнем сезона с победа ! А някой знае и каде може да се гледа мачът в нета ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да видим новите попълнения ще запълнят ли дупките! Пожелавам успех на момчетата и да започнем сезона подобаващо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
..е Андерсон вкарва 2 гола при всички положения! Само дано намерим къде да гледаме мача, доста ми е интересно какво ще се получи сега с новите попълнения :happy:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На такъв мач няма как да се разбере качеството на новите играчи. Най-много да се позапотят малко под мишниците и това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе важното е мач да се гледа, че последните седмици ще се побъркам без футбол ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък съм си добре,малко почивка не е излишна и ще се възползвам до към 10ти август когато е някъде с Челси мача.Достатъчно се нервих миналия сезон и особено последните 2 месеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен самия мач ми е почивка...Не мога просто така,добре че имаше конфедерации едно-друго,контроли ау,иначе съвсем щях да изперкам.Надявам се да няма никви проблеми относно това къде ще се гледа мача,ако намеря хубав линк веднага ще ви го постна.Надявам се очаквано да победим,без значение как-победата е важна,въпреки че това са мачове,които са предвидени с цел ПРОБА...И продължавам да си мисля че Андерсон-сон-сон няма да вкара,нз защо така ама ... :S

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малайзия загря със Зимбабве, очаква Манчестър Юнайтед

Отборът на Малайзия победи с 4:0 тима на Зимбабве.

Срещата се изигра в столицата Куала Лумпур и бе първата от двете контроли, а следващата е срещу шампиона на Англия Манчестър Юнайтед в събота.

Малайзийците поведоха в края на първото полувреме, когато в 42-та минута Насрик Рахим реализира отсъдената дузпа. Останалите попадения отбелязаха Мараудинг (50’ мин.), Фардерин Кадир (85’) и Норшарул Талаха, който се разписа две минути преди края на двубоя.

focus-sport.net

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хАХхаах кои са тия, че "ОЧАКВАТ" Манчестър Юнайтед бе.... мале мале. Тва заглавие ме уби. Много ми се гледа Юнайтед отново, искам мощно 3-16 срещу тия и да си ходим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много искам да видя момчетата ни в игра отново, най-вече Рууни,Оуен и Валенсия.Дано се получи хубав мач, с много голове! Успех на нашите, ще дадем начална скорост на Малазия.

П.С Мача може да се гледа чрез следния начин (по-сложният).Теглите си преграмата SopCast от zamunda (или от където ви е по-удобно).Влизате в http://www.myp2p.eu => Live Sports => Football .Излизат ви мачовете, които ще се играят днес.В дясно от мача има едно телевизорче, цъквате на него и ви излизат всички програми, по които ще се прадава избраният от вас мач.Избирате си примерно английски коментар ако ви е най-удобно и търсите линка, с който се предава с най-много kbps.Натискате "play" и програмата автоматично ви прехвърля към мача.Това е трудният начин.Много по-лесно ще е да влезнете в определен сайт и директно да го гледате, но все пак ако имате затруднения може да използвате този начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отборът на Малайзия е готов за срещата с Червените Дяволи

Очаква се в Петък около 50 000 привърженици да наблюдават първата открита тренировка на Юнайтед преди официалното стартиране на турнето в Азия.

Феновете ще бъдат допускани със специални пропуски и ще им възможност да наблюдава заниманието на момчетата на Сър Алекс, което ще се проведе на стадион "Букит Джалил" в Куала Лумпур от 17:30 местно време (12:30 българско), като съществува вероятност да настъпят промени в първоначално обявения час на тренировката.

Джулиан Кам, генерален директор на организацията, отговорна за турнето на Червените Дяволи - "ProEvents International Sdn Bhd" - сподели: "Бихме искали да призовем феновете да дойдат малко по-рано на стадиона, за да бъдат сигурни, че ще заемат местата си навреме и няма да изпуснат нито секунда от представянето на играчите на Юнайтед."

Манчестър Юнайтед играе срещу сборен отбор на Малайзия в Събота, а мачът е с начален час 17:30 местно време (12:30 българско). Привържениците на футбола все още могат да закупят билети за срещата като се свържат с горещата линия на "Ticketpro", а именно - 03-78807999. До момента са останали около 15 000 непродадени билети, чиято бройка би трябвало да свърши преди началото на двубоя. За тяхно удобство, фенове ще могат спокойно да ползват градкия транспорт.

Играчите заминават за Куала Лумпур в Четвъртък следобед, а manutd-bulgaria.com ще ви държи в течение с всички последни новини около визитата им в Азия.

Турнето на тима в Далечния Изток продължава в Индонезия (20 Юли), Южна Корея (24 Юли) и Китай (26 Юли).

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Идеи, дали ще се излъчва някъде? 'Щото много ми се гледа мач, изригвам направо.

Ще има линкове още сутринта. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Манчестър Юнайтед заминава днес за азиатското си турне

Шампионите на Англия ще се отправят за традиционното си изнурително 15-дневно промоционално турне в Азия

Червените Дяволи ще изиграят шест мача в рамките на две седмици първите четири, от които ще бъдат на територията на Малайзия, Индонезия, Южна Корея и Китай. На връщане към дома Юнайтед ще изиграе и две срещи от турнира на Байерн Мюнхен Ауди Къп.

Очаква се Манчестър да заработи около 10 милиона лири от обиколката си в Далечния Изток, като в същото време ще задоволи азиатските си спонсори и масивния си брой привърженици.

Престоят в Азия ще е част от подготовката на шампионите на Англия за следващия сезон във Висшата лига, а за да бъдат избегнати негативни резултати и последствия от натоварения график Сър Алекс и помощникът му Майк Фейлън са се погрижили за тренировъчния и всекидневния режим на възпитаниците си.

Novsport.net
____

"Дъ Стар": Тирумуруган иска да играе срещу "Димитрий Бербатов"

Националният бранител на Малайзия Тирумуруган сподели, че няма търпение да играе срещу звездите в атаката на Манчестър Юнайтед, пише електронното издание на вестник "Дъ Стар".

В събота английският шампион ще изиграе първия си мач от турнето си в Азия срещу тима на Малайзия. Любопитното е, че изданието с многомилионен тираж в САЩ и Малайзия е нарекло капитана на българският национален отбор не Димитър, а Димитрий Бербатов.

"Много се вълнувам, че ще изляза срещу атаката на Манчестър Юнайтед”, заяви защитникът. „Там играят звезди като Уейн Рууни, Димитрий Бербатов и Парк Джи-Сунг. С нетърпение очаквам да се изправя срещу тази страховита машина."

focus-sport.net

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От групата , която заминава за Малайзия ми се губят Валенсия, Обертан, Уелбек и Парк. Oтсъствието на Харгрийвс е ясно, той е контузен, но за останалите нямам обяснение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Липсват още Видич и Рафаел...

ама има и друго - в началото на новината пише, че и Македа липсва, а след това го има в списъка и на една от снимките дори го има...

друго интересно е, че Гигс ще направи седмото си посещение в Азия :D :D :D Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, Парк сигурно ще се присъедини към отбора директно в Азия, едва ли САФ ще го кара да се прибира от Азия до Манчестър само за да тръгнат заедно обратно... Обертан и Валенсия си пише, че няма да участват в турнето, но липсата на Вида и Рафа наистина ми е необяснима (и на Уелбек също) Едит: Рафа май беше контузен от миналия сезон??? Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А Обертан и Валенсия защо няма да участват на турнето.Айде французина май нещо беше контузен,ама Валенсия ако е наред тъкмо сега е момента да се впише в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this