Jump to content
Wolfram

№25 Луис Антонио Валенсия

Препоръчани публикации

Екстра е момчето. Добре цъка, даже ще ми е кеф, ако се лакоми повече. А и ми се струва, че Манчестър ще играят много добре ако като десен бек играе Рафаел и Валенсия крило.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бърз,техничен,здрав физически като цяло е добър играч но наистина минуса му е,че неможе да цъка с левия крак което е важно.Харесва ми в него,че има усет към гола и до 1-2 сезона според мен ще има голям прогрес.Нормално е да бъде сравняван с Роналдо играе на неговата позиция и феновете са свикнали на нея да бъде един от най-добрите играчи и до някаква степен запълва липсата му,но това според мен ще бъде само този сезон от другият ще се позабрави за Португалеца,а Антонио ще се развие и мачка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма място за сравнение между него и Роналдо .. Валенсия има още какво да научи.Добре се справя на терена,бърз,техничен,ама центриранията са му малко кофти ;d Иначе като цяло ми харесва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма място за сравнение между него и Роналдо .. Валенсия има още какво да научи.Добре се справя на терена,бърз,техничен,ама центриранията са му малко кофти ;d Иначе като цяло ми харесва.

Ама признай, че е по-хубав от Роналдо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мен ме радва, че е все намръщен, не само в мача срещу уигън, в който очаквано не празнуваше от уважение към бившия си отбор

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"You might not be able to tell from my face but I promise I’m celebrating inside," he says. "I’m trying to work on a celebration. I’ve been listening to a lot of music at home so maybe when I score again you’ll see a little dance."

Това като го прочетох за пръв път, паднах от смях :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (33): Видяхме little smile, сега чакаме и little dance. Все повече и повече ми харесва този човек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста е борбен и отнема доста топки.Това също ми прави впечатление :) Иначе притежава бързина и техника.Лошото е че опиптва да преодлоява противниците по един и същ начин.Бута топката и ги надбягва.Центрирането му също не е от най-добрите,но има надежда да се развие много :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интервю - Антонио Валенсия

Еквадорското крило на Юнайтед впечатлява с изявите си в първия си сезон на Олд Трафорд, вкарвайки шест гола до момента, и очакванията са му с играта си да помогне на Червените Дяволи да се преборят за титлата...

Освен Уейн Рууни и Патрис Евра, ти си изиграл най-много мачове от всички в Юнайтед през този сезон. Очаквал ли си такова развитие на нещата?
Честно казано, не съм очаквал да изиграя толкова срещи, колкото имам до момента. Мислех си че в началото ще се появявам рядко, а после все по-често - докато се адаптирам към живота в клуба - но като футболист от теб се изисква да тренираш усърдно за да си винаги готов за игра. Останалото зависи от избора на мениджъра, а той ми даде много шансове. Много съм доволен от развитието на кариерата си в Юнайтед, а тя е едва в началото си.

Ти беше избран от потребителите в ManUtd.com за играч на месеците Ноември и Декември, какво е чувството да получиш признанието на феновете?
Това е допълнителна мотивация да продължиш да работиш усилено, за да имаш шансове да спечелиш още такива награди. Феновете са особено важни, така че, прекрасно е да спечелиш тяхното доверие и признание.

Според теб на какво се дължи подобряването на головия ти актив, от дните когато беше в Уигън?
Включвам се в атаките повече от всякога в кариерата си. Окуражавам се да нападам по-често, а и получавах много пасове от лявото крило, което ми даде шанс да се пласирам на далечната греда и да се разпиша няколко пъти.

Увеличиха ли се феновете на Юнайтед в твоята родина Еквадор, откакто заигра при Червените Дяволи?
Не бих казал че всички в Еквадор вече са фенове на Юнайтед, но определено моето семейство и приятелите ми са доста запалени. Всички те обичат футболната игра, и следят мачовете редовно, не само заради мен. Повечето от тях ми гостуваха в Манчестър през Декември и останаха да наблюдават два мача. За щастие единия беше срещу Уигън, и ме видяха да се разписвам!

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста уместен въпрос. Ето и отговора - щото ако бяха включили 5-те му най-силни, щеше да е бeз конкуренция. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не му е леко на Валенсия... Къде го нагърбиха (или по-точно сам се нагърби) със сравнения с КР, а сега и с Бекс :mood (15): Добър е, но е ОЧЕВАДНО, че няма потенциал-а и данните на нито един от двамата, което автоматично го прави най-слабото крило на Юнайтед за последното десетилетие :rolleyes: Това малко или много говори лошо за 'развитието' на отбора... Силно се надявам да стане наистина добър и постоянен, може да бъде едно от най-добрите крила в ПЛ, и ако съумеем да компенсираме с останалите звена, то класата ни няма да спадне :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ХАХАХАХ. Сложени са на Бекъм 2-та сезона, защото ако му сложат всички ще засенчи другите двама в картинчицата. Сравнение между Бекъм и Валенсия е направо ridiculous! Смях в залата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все едно да сравняваме Blue Label и Black Ram тея хора малоумни ли са не ми е ясно..дано само Валенсия не се влияе от тея глупости за Роналдо и т.н. а продължава да си се труди и развива както досега

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все едно да сравняваме Blue Label и Black Ram тея хора малоумни ли са не ми е ясно..дано само Валенсия не се влияе от тея глупости за Роналдо и т.н. а продължава да си се труди и развива както досега

Е да, ма излиза, че Валенсия е Блек Рам-а. :mood (16):
Тъпи сравнения, изобщо не знам как може да се впрягате за тях. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има го и този момент... когато идва на мястото на човек като CR7, всички очакват от теб чудеса, за да може поне малко да запълниш дупката, оставена от него, макар да не съм му от най-големите фенове, ми стана ясно, още от първият мач, в който излезе за нас, че има необходимите качества за да се превърна в класно крило и до този момент е подобрил играта си, най-вече към по-успешни пробиви и центрирания, остава да развие техниката и креативността си, както и левият крак, разбира се :mood (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е да, ма излиза, че Валенсия е Блек Рам-а. :mood (16):
Тъпи сравнения, изобщо не знам как може да се впрягате за тях. :)

Точно това имах предвид..Бекъм е икона единствен по рода си както на терена така и извън него..Роналдо е футболен феномен най добрия в света и идва Валенсия който е играл във Уигън и Еквадор сещайте се каква е разликата..от тука до небето..просто му трябва време и разбиране от феновете и се надявам да разкрие пълния си потенциал.Иначе като за първа година е перфектна играта му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако продължава да играе така и продължим да печелим турнири, не виждам причина да не се нареди до Бекъм и Роналдо. В крайна сметка и двамата избраха да продължат пътя си в посока Реал Мадрид. Дано Валенсия се окаже човек с повече акъл в главата, дано продължи да се развива и дано някой ден да стане образец за крило. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Луис Антонио Валенсия

Изобретателният 23-годишен полузащитник има над 30 участия за страната си...

www.manutd-bulgaria.com

Абе тва... аз ли съм го писал :D Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове