Jump to content
Wolfram

№25 Луис Антонио Валенсия

Препоръчани публикации

Antonio Valencia vs. Boca Juniors
Audi Cup 2009/2010

Публикувано изображение

Mediafire Download

...

Antonio Valencia vs. Bayern Munich
Audi Cup 2009/2010

Публикувано изображение

wmw - 2,9 mbps - 1:30 min - 32,3 MB

Music: 2-4 Grooves - Relax (Michael Mind Remix)

Mediafire Download

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ентусиазиран съм относно Валенсия. Хареса ми, макар и голът му да беше след вратарска грешка, той стреля мн силно и точно от разстояние. Много бърз и остър играч. С нетърпение чакам да влезе във форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам, че е уникален ! От малкото мачове, които изигра, покача, че е доста бърз, пробива отлично, агресивен е, също така центрирането му е изключително добро ! :cool: :happy:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сезон, ще ги развинти. Много голям трансферен удар. Според мен след няколко години, хората като чуят за Валенсия и ще се сещат за него, а не за отбора :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да играе редовно и да не се контузва. Иначе е великолепно крило, бърз, техничен, подава в точният момент. Може да се надлъгва 1 в 1 и също много добре центрира. Какво да искаме повече от едно крило. Надявам се да разкрие потенциала си през сезона. Дано САФ го пуска по- често вместо Парк(лично мнение). Редактирано на от Stefaninho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И най-важното че не прилича на ревльо като някой други негови събратя латиноси, даже учудващо съсредочен, на фона на нещастнието което е имал при раждането си в оная част на света. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И най-важното че не прилича на ревльо като някой други негови събратя латиноси, даже учудващо съсредочен, на фона на нещастнието което е имал при раждането си в оная част на света.

Да, това му сериозно отношение не може да не го забележи човек, определено е така!
А относно географията - аз лично не бих сложил в един кюп 'латиносите' от Бразилия и Аржентина с тези от Еквадор и други подобни по-малки държавици. Особено пък във футболно отношение, респ. футболно самочувствие... Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Antonio Valencia vs. Birmingham
First Premier League Game

Публикувано изображение

wmv - 2 mbps - 5.17 min's - 79.5 mb's - Music - Whizzkids: Digi Digi & Basic Element: Touch You Right Now
Zshare

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Личи си, че има качества, но се иска още много от него. Борбен е, но трябва да подобри качеството на пробивите и центриранията си на скорост. Няма да е зле и да вкарва по някой гол от дистанция, както го правеше в Уигън. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу Арсенал не игра добре.Още не може да понася напрежението на големите дербита.С времето ще свикне.Определено има качества така че трябва да мине време за да се развие

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия избяга от сянката на Кристиано

24-годишният халф започна да свиква с живота на Олд Трафорд.

Три са отбелязани, остават още 23. Това може би е изключително трудно предизвикателство за Антонио Валенсия в Манчестър Юнайтед. Но на еквадореца трябва да му е било ясно още при прекрачването на входа на Олд Трафорд, че никога няма да избяга от сравненията с Кристиано Роналдо. За привлечения през лятото от Уигън за 25 милиона евро футболист, мачът срещу ЦСКА бе 16-и с екипа на Юнайтед. Той успя да увеличи головата си сметка на три попадения. По-впечатляващата статистика обаче е, че това е третият му гол в пет мача. Което означава, че въпреки тежката сянка на Роналдо той започва да се приспособява към живота в Манчестър. Сър Алекс Фъргюсън продължава да твърди, че Роналдо е и ще продължи да бъде незаменим. Шотландецът подчертава, че 68-те му гола в последните два сезона в клуба са невъзможна задача за който и да било, играещ на десния фланг на Юнайтед. Нани се опита и се провали. Парк има енергия да играе 90 минути, но не представлява такава заплаха за противника в атакуващ план, а Габриел Обертан няма повече от три мача за отбора.

Нека се опитаме да си представим, че ерата на Роналдо никога не е съществувала. В такъв случай с кого Валенсия трябва да сравнява напредъка си? С Дейвид Бекъм може би? Андрей Канчелскис? Когото и да изберем, предизвикателството не би било толкова голямо, колкото с Роналдо. Бекъм бе работоспособен, несравним в пресичането на чуждите пасове и притежаваше способноста от отделни парчета да сглоби Златната топка в собственото си първенство, преди Реал Мадрид да го привикат през 2003 г. Канчелскис беше смъртоносно крило, играещ с убийствено темпо и притежаващ невероятната способност да превръща положенията в голове.

Едно нещо е очевидно - Валенсия разполага със списък, включващ знаменитите му предшественици в Манчестър. Но както изглежда, той подобрява първоначалното си представяне и ролята му в отбора расте. За три месеца успя значително да подобри разбирателството си отзад с Гари Невил и Джон О'Шей. Валенсия е смел, а първият му гол за Юнайтед (срещу Болтън миналия месец) му даде необходимата сила и увереност и го изпрати на друго ниво. 24-годишният футболист има само седем гола за три сезона с Уигън, а за Юнайтед вече има 3 за съвсем кратък срок. Той дори го направи като Роналдо, изравнявайки зрелищно в самия край на мача с ЦСКА.

Но все пак не го сравнявайте с Роналдо. Нито пък с Бекъм или Канчелскис. Той се развива бързо с екипа на Манчестър Юнайтед и има смисъл да вярваме, че е напът да изгради свое собствено име на Олд Трафорд.

Марк Огдън,"Телеграф"

7 дни спорт

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър е и с всеки изминал мач ще се развива.Като Роналдо,обаче втори няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе да ти кажа честно уникално много се дразня когато хората го сравняват с Роналдо. Тва че играе от дясно, не означава че е купен да "замести" Роналдо. Валенсия си е Валенсия, крайна време е хората да го разберат тва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа честно уникално много се дразня когато хората го сравняват с Роналдо. Тва че играе от дясно, не означава че е купен да "замести" Роналдо. Валенсия си е Валенсия, крайна време е хората да го разберат тва.

Е, с кой до го сравнят, нали го купихме за да запълни дупката дето зейна в наща атака, след като РОНИ бе продаден? Според мен има още какво да се желае от него. Мен лично не ме хваща, има мачове дето е играе супер надъхано и добре, в други се крие кат мишок...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен лично не ме хваща, има мачове дето е играе супер надъхано и добре, в други се крие кат мишок...

Което е нормално, като се има предвид, че играе първи сезон в Юнайтед и дойде от Уигън?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Остави го, той нетърпеливо очаква апокалипсиса след продажбата на Роналдо и всички да се разкаем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудно ми е използва ли го за нещо този ляв крак? За футбол със сигурност не, дори къс пас да е, пак използва десният, дори да му е по-неудобен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина, това му е големият - и единственият - проблем. Онова положение в средата на второто полувреме, когато пак превключи на скорост, подмина няколко дървета от Портсмут и стреля от дъгата на наказателното поле, щеше да е егати гола, ако можеше да стреля с левия крак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все повече и повече се сработва с отбора. Много добри мачове напоследък.. Успехи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наистина, това му е големият - и единственият - проблем. Онова положение в средата на второто полувреме, когато пак превключи на скорост, подмина няколко дървета от Портсмут и стреля от дъгата на наказателното поле, щеше да е егати гола, ако можеше да стреля с левия крак.

Ъхъ, и на мен ми направи впечатление същото нещо, използва щъншния фалц със десен крак. :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудесно крило, тепърва ще се развива. Вече казахте за левия крак, аз бих добавил и центриранията. Убеден съм, че след всеки един мач тези 2 компонента в неговата игра ще вървят нагоре. Някой ден може да бъде едно от най-добрите крила в света, а защо не и най-доброто, с оглед на факта, че е под ръководството на най-добрия мениджър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове