Jump to content
Pepinka

Кариерата на Оуен в Юнайтед приключи

Препоръчани публикации

Юнайтед подписа с Майкъл Оуен

От Манчестър Юнайтед официално обявиха, че са подписали двегодишен договор с Майкъл Оуен. Няма трансферна сума, тъй като договорът на нападателя с Нюкасъл изтече на 1 Юли.

Относно трансфера на Оуен Сър Алекс коментира: "Майкъл е нападател от световна класа с доказани голмайсторски качества на най-високо ниво. Надявам се, че той ще се наслаждава на всяка минута прекарана в Манчестър Юнайтед."

Оуен от своя страна заяви: "Бях започнал преговори с други клубове когато Сър Алекс ми се обади в Сряда следобед, канейки ме на закуска с него на следващият ден, когато ми заяви че иска да ме привлече в Юнайтед. Съгласих се без изобщо да се замислям."

"Това е фантастична възможност за мен и възнамерявам да се възползвам напълно от нея."

"Нямам търпение да заиграя за Манчестър Юнайтед и съм щастлив, че познавам голяма част от футболистите тук. Миналата година пропуснах пред-сезонната подготовка, затова съм доволен че веднага ще започна тренировки в Керингтън."

"Искам да благодаря на Сър Алекс, че повярва в мен и ми вдъхна увереност. Ще му се отблагодаря с добро представяне и голове."

Факти
Дата на раждане: 14 Декември 1979
Бивши отбори: Ливърпул, Реал Мадрид, Нюкасъл
Общо: 322 мача, 157 гола
Англия: 89 мача, 40 гола

Отличия
Купа на УЕФА - 2001
Супер Купа на Европа - 2001
ФА Къп - 2001
Карлинг Къп - 2001, 2003
Носител на "Златната топка" - 2001

www.manutd-bulgaria.com

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яко, запълнихме атаката, вече отборът е тип топ! Много здраве и успехи му пожелавам!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

жив и здрав. И много голове и титли догодина.

Яко, запълнихме атаката, вече отборът е тип топ! Много здраве и успехи му пожелавам!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде честито ни второ ново попълнение. Да му пожелаем късмет и да се пази от контузии. Сега поне и той ще разбере какво е усещането да е шампион на Англия. Редактирано на от Red_Devils

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Старата лисица пак направи ебати трансфера. Взе сигурно единственият футболист, който никой не си е помислял, че може да се окаже в Юнайтед. Лично аз съм оптимист за представянето му и смятам, че ще бъде по-полезен отколкото повечето смятат в момента. Мотивацията да се отблагодари на Фърги, че го връща в големия футбол от нищото не е за пренебрегване. Доказал е, че има страхотни качества и с въпросното желание може да изненада повечето песимисти.

П.П. Да ковне 1-2 пред "Коп" ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със смесени чувства приемам траснфера.Обаче дано няма контузии и успее да помогне на отбора.Оуен притежава безценен опит и определено е нападател от световна класа.Единствената черна точка в името му е предишните му отбори,но да се надяваме че с поредица от добри игри ще ни накара по рядко да се сещаме къде е играл :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като е глупав Тевез, сега ще гледаме Оуен... Не че не може да се окаже успешен трансфер, ама все пак. Доста ще трябва да се потруди, но пък сър Алекс знае най-добре, а и е за без пари, така че да е добре дошъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва вярно си е голяма бомба с Оуен. Сигурен съм, че в Юнайтед ще има възможност да напомни за себе си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Човекът има възходяща кариера - Ливърпул - Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ = Супермен... Как е възможно да има такъв комбинативен ум, просто не мога да го проумея... Успехи на Оуен в Юнайтед, доказа се за пореден път, че във футбола освен парите, пръст има и 'Онзи отгоре дето гледа'. (поздрави, Кристияно :mood (33): ) Верно, сега ще види момъкът какво е да си шампион на Англия и ще се 'отблагодари' на Бенитес за отношението...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никога не съм го харесвала кой знае колко, но несъмнено има талант. Супер неочакван, лично от мен, трансфер! Дано вкара много голове и се зарадва на много титли с Юнайтед през следващия сезон, а и не само.. :) Редактирано на от *PebbLeS*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хахаах четох някои от коментарите в спортал -> ливърпуулци започнаха вече да се ядосват, а сезонът още не е почнал :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оуен е много способен нападател. Единствено контузиите му пречат да показва най-доброто!!! Да се надяваме, че ще има късмет в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aз бях против трансфера на Оуен,защото той е голямо име в Ливърпул..Ако беше някой друг бивш футболист на Ливърпул без да е правил голямо име на Андфилд бих го възприел по друг начин. Като оставим на страна,че е бивш Ливърпулец бях противв защото е чуплив,не е това което беше.В нац. отбор се видя,че с Руни не могат да играят заедно. Като цяло ми е любим футболист,но заради горните причини не го исках в Юнайтед.Все пак дано се окаже поредния удар на САФ.Взема играч за който никой не се беше сетил да вземе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито ново попълнение. Радвам се, че запълнихме дупките в атака. Няма от какво да се страхуваме следващият сезон - смело атакуваме Шампионска Лига, Премиършип и ФА Къп. Пожелавам му много голове да вкара и да вземе втора Златна Топка. Много успехи с Юнайтед и да усети шампионски дух! Честито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Взехме носител на "Златната топка" без пари. Както по-горе бе отбелязано, Оуен е щастлив да се завърне към големият футбол благодарение на САФ и се надявам да оправдае очакванията. Моля се да е здрав и да се пази от контузии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво качество му е, че навремето бая вкарваше на отборите от топ 4 :D И нас ни е наказвал неведнъж и дваж. Арсенал бая са си патили от него също :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да се докаже новото ни попълнение Оуен, защо не да е една златна резерва като Шерингам! Много успехи и наистина е голяма изненада!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега си промених времето и смятам, че е наистина добра сделка. Съжелявам за всички мои думи против Оуен. Дано се докаже и най-вече да вкара поне 1 гол на Скаузърите! :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-"Мениджърът на Ман Юн Сър Алекс Фъргюсън заяви: „Майкъл е играч от световна класа, доказан голмайстор на най-високо ниво, това никога не е било под въпрос. Майкъл ще остане доволен от престоя си при нас.”- --- Щом САФ го казва , ние можем само да мълчим и да пожелаем късмет на Майкъл в отбора , дано и той да спечели Премиърлийг , защото го заслужава и защото е при нас !!! Успех Оуен !!! :champs (14): Редактирано на от The_Champion13

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми пожелавам му да е ЗДРАВ и да радва! И не на последно място, да го забие на Анфийлд :mood (2): :mood (2): :mood (2): :mood (2): :mood (33): :mood (33): :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано не ме лъже вътрешното ми чувство, но усещам, че ще имаме поводи за радост :) Откакто сутринта видях новината, че вече е в базата за прегледи, усетих, че това е ТРАНСФЕРА :) Даже днес цял ден следя и пиша в "Трансферни спекулации", и чакам да подпише /досега не съм проявявал такава активност в мненията си ;) /. Това е страхотно, сигурен съм, че ако е здрав ще вкара много голове :) На добър час Майкъл! Ти вече си ДЯВОЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове