Jump to content
Enzo

Компютърни игри

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Та кур за новия тенис... нищо особено. Изтеглих си днес и Стрийт Файтър-а... и от него съм разочарован.
Обаче по препоръка на другаря председател си изтеглих Assassin's Creed и се зарибих много.

Ето линк за тениса, все пак.

http://zamunda.net/details.php?id=178650 - игра
http://zamunda.net/details.php?id=178698 - крак Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А да има някой, който играе CS, HL, HNS, WoW ... Ако има хора може да направим някоя мрежа на първите 3, или пък да се засечем в сървър за някой райд на четвъртата :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз Wow незнам как се играе , пък и не ме влекат такива игри, единствено Диабло преди се бях запалил, ама и нея спрях..Иначе CS си я играя ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не казвам голяма дума, но навремето бях много добър на CS 1.6. Особено на Respawn - когато умреш те ражда веднага. Също в CS+WC сървърите прявих яко глави. WC ме кефи. Чакам StarCraft II.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
WoW е играта класика - едва ли има нещо в което Диабло е по - добра от нея, макар че съм играл Диабло 1.10 около 2-3 години и 3.0 около 3-4 месеца ... А ако има навити можем да направим една мрежа на ЦС или пък на HnS ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

WoW е играта класика - едва ли има нещо в което Диабло е по - добра от нея,

Хахахах....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Диабло, ЦС, Старкрафт - това са така наречените "вечни игри" ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре стар крафт, аз постоянно играя в Хедофа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фифата я играех доста стабилно допреди 6-7 месеца, но я изтрих. Много малко хора обаче успяваха да ме бият онлайн. :) 4-3-3, с който и да е отбор, бях машина. Да не говорим каква кариера имах с Юнайтед (на 09) и с Левски (на 08) ... Ще се чака новата 2010, която трябва да излезе октомври, а през това време смятах да го видя този тенис, но така и не ми тръгна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фифата ми харесваше допреди 4-5 години,когато си беше пълна аркада и се играеше за забавление.След това взеха да се излагат сериозно и дори не съм играл последните две Фифи.Същото е и с НФС. Единствено графиката се подобрява,останалото си стои на ниво отпреди години. За мен най-добрата и интересна фифа си остава 2002 WC,с головете от центъра. Там поне се забавляваш докато играеш. Ако не държите толкова на излъсканата графика,пробвайте ПЕС. В пъти по-реалистичен е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
to4i, геймплея на фифа 2007 е нещо като базов енджин със съвсем леки промени във фифа 2008 и фифа 2009, последните две почти не се различават, та мисълта ми беше, че ако си играл 2007 все едно си играл и 08 и 09. 09 е добра ,ама закво им трябваше да слагат тоя pixel shader 3, дето ограничава всички хора с видеокарта като моята (pixel shader 2), каточели с нещо толкова им е по-добра графиката от 08... Преебаха ме и сега играя главно на лаптопа ама съвсем рядко. Много по-яко си е да си цъкаш фифа на настолния отколкот на тия лаптопи със сбити копчета...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не е драйвероите. в папката крак има едно малко файлче, което се копира също ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
CS и малко FIFA Иначе, Lachyss, в кой съвър играеш? Аз от 2 години и нагоре играх в DragonFire ама нещо тотално ми писна и се отказах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Млъкни! Не подхващай тоя спор! Играй си ПЕС-а и толкова. Играй там със Северен Лондон, Южен Манчестър и западен Бирмингам и се кефи на Бенбанов, Роландо, Руки, Сокълс и разните му там измислени имена и не обиждай фифата..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Млъкни! Не подхващай тоя спор!

Играй си ПЕС-а и толкова. Играй там със Северен Лондон, Южен Манчестър и западен Бирмингам и се кефи на Бенбанов, Роландо, Руки, Сокълс и разните му там измислени имена и не обиждай фифата..

Батка, не че нещо, ама за тия работи си има и "пачове".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък си играя фифата в мрежа с приятели без пачове, с реални имена и отбори... Правим ебати мачовете с резултати 7-8, 10-2, 5-4 и т.н. колим се и се бесим, печелим и губим пари и е ебати якото. Ако някой се чувства достатъчно добър, да заповяда на Фифа 2007 аксепт ол челинджис Такива игри обичам аз.. да има екшън. Играйте си бавния ПЕС и да не съм чул лоша дума за фифата, че така ще го нахраня тоя ПЕС, та свят ше ви се завие :Д Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове