Jump to content
Sign in to follow this  
Enzo

Манчестър Юнайтед - Bulfleet

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Ако ще ви бута нещо поне да е след мача с Байерн .Айде до неделя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момци,гледайте довечера да не се надирате.Краси, нямам идея как ще стане това , брат. Знам,че е събота и като се смрачи биологичния ти часовник шепне "водка". Знам,че човек не може да върви срещу прородата си.Пробвай да си залепиш устата по някакъв начин или да...незнам , не мога да измисля,това май е единствения вариант :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за Краси, но аз трудно ще се въздържа след тия трансферни новини днес ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момци,гледайте довечера да не се надирате.Краси, нямам идея как ще стане това , брат. Знам,че е събота и като се смрачи биологичния ти часовник шепне "водка". Знам,че човек не може да върви срещу прородата си.Пробвай да си залепиш устата по някакъв начин или да...незнам , не мога да измисля,това май е единствения вариант :)

:mood (17):

Аз такова, довечера май ще излизам с колежките :mood (20):

Ама ще внимавам!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Утре си носете и двата екипа. Вероятно ще играем със сините, но за всеки случай вземете и червения.

П.П. Ще се наложим да се справим без Иво и Ради, затова не се осирайте точно довечера! Имайте предвид, че ще играем на доста горещо време. Колежките и пукницата ще ги има и утре, но за баража не е сигурно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЕ ИЗЛЯЗОХ!!!
да се отбележи

щот нямам много пари :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На игрищата зад басейн "Спартак". Близо до входа на южния парк

http://www.emaps.bg/emaps/content.asp?minx...1300&lng=BG

е тва няква карта къде е басейна.. :)

мерси много :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

НЕ ИЗЛЯЗОХ!!!
да се отбележи

щот нямам много пари :mood (17):

Не е късно ... да черпя по 3 малки? :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед на бараж,чака Пежо или ФЕН.

Манчестър Юнайтед достигна до бараж за влизане в "А" група за първи път в историята си след победа с 4:0 над Булфлийт и загуба на прекия конкурент Рено. Окрилени от победата на супер пичовете от Олимпик Ракия , Манчестър Юнайтед вкара 4 във вратата на непретенциозния отбор на Булфлийт и така си осигури място на баража за сметка на смятания за фаворит отбор на Рено. Неочакваното развитие бе подготвено още миналата седмица след като супер пичовете от Цифрa злина (без Ники) надиграха "оранжевите" с 3:2 и запалиха искрицата надежда за "Червените дяволи". В отсъствието на Радослав Петкашев спокойствието в защита се завърна в редиците на отбора, което помогна и на офанзивните футболисти да заиграят по-отпуснато и това даде резултат. И докато Юнайтед празнува мястото си на бараж бъдещето на капитана на тима Рамунски остава под въпрос.Въпреки клетвите във вярност от самия него , все по-усилено се шуми,че играчът ще подсили тима на ФМ от следващия сезон,слуховете достигат до там,че вече във ФМ отпечатват тениски с името на Рамунски и номер 99. Каквото и да се случи от следващия сезон за момчетата от Юнайтед остава един мач,само един мач, в който да докажат ,че имат място в "А" група. Определян от мнозина като "мачът на кариерата" за тези футболисти ,баражът се очаква да бъде изключително интересен.И Юнайтед са длъжни да го вземат,пък след това да става каквото ще...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове