Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Манчестър Юнайтед България - СФК Берое

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

7 юни (неделя), 9:00, "Атлас"

Промоцията ни в "А" група вече не зависи само от нас. За да стигнем до бараж за влизане трябва да разчитаме на грешка от страна на отбора на Рено, чиято програма е и значително по-лека от нашата. Имат да играят мач повече от нас заради изхвърлянето на отбора на Igrach.com от Лигата. Съперници в следния ред са им: МК Дружбето, Цифра Злина, Олимпик Ракия и Хардуеър. Нашата програма до края е: Берое на 7.06, почиваме на 14.06 (служебна победа 5:0), Булфлийт на 21.06 и завършваме сезона на 28.06 срещу "коректния" отбор на Байерн България.
За да се надяваме обаче на нещо трябва да направим това, което зависи от нас - 3 победи от 3 мача. Трябва да го направим като отбор. Достатъчно пъти се убедихме, че друг начин няма. Каквото и да стане накрая, където и да играем догодина, нека завършим този сезон достойно.

За мача с Берое вероятно няма да можем да разчитаме на Васко (според него има 3 жълти картона и няма да има право да играе в неделя). За останалите доколкото знам няма санкции.

П.П. Ако искате да се видим през седмицата преди мача - казвайте и ще го организирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм напълно съгласен......дайте да се организираме да потичаме поне малко заедно. Лично според мен лошата форма напоследък е в резултат на това, че някахме контроли и изгубихме игрови ритъм!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОК! Ще опитам да намеря силен съперник за контрола в четвъртък. Това означава, че който ще идва в неделя за мача с Берое трябва да дойде и за контролата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако контролата ни е както обикновено от 8, аз мисля да съм на летището по това време. Иначе в неделя най-вероятно ще дойда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една идея от мен: тъй като вече няма мачове през седмицата, можете да преместите контролата в сряда вечер примерно. Стига да е удобно за всички. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Една идея от мен: тъй като вече няма мачове през седмицата, можете да преместите контролата в сряда вечер примерно. Стига да е удобно за всички. :)

Заети са игрищата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Онлайн съм за мача с Берое, а и за евентуална контрола също ще съм. Разочарован съм от мача с Вагените. Но те се приспособиха по-добре към жегата и заслужено ни биха ... със сигурност се очакваше много повече от мен и се извинявам за слабата игра. Надявам се в неделя да се реванширам...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Онлайн съм за мача с Берое, а и за евентуална контрола също ще съм.

Разочарован съм от мача с Вагените. Но те се приспособиха по-добре към жегата и заслужено ни биха ... със сигурност се очакваше много повече от мен и се извинявам за слабата игра. Надявам се в неделя да се реванширам...

Краси, от отбора се очакваше повече. В случая не може да има индивидуална вина и няма нужда да се извиняваш. Загуби отборът и вината е солидарна - на всички. За мен е по-важно да останем отбор, а къде ще играем е на второ място. Все пак го правим за удоволствие. Честно казано от една страна предпочитам в "Б" група с отбори като VW, Замунда, Дир, Цифра-та, Ракиите и т.н. отколкото в "А" с такива като Байерн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено във всички ни има разочарование след последните мачове. Но си мисля, че не трябва да драматизираме, а да си спечелим останалите мачове. Не са лесни, но трябва да си вярваме и да играем като отбор и нещата ще се получат, както ни се получаваха 12-13 поредни победи който направихме от края на миналият полусезон до мача с Дир. Момчета много леко навеждаме глава - не ни прилича нито на характерите който твърдим, че имаме, нито на името на отбора който преставляваме! Докато не загубим и математически шанс аз отказвам да се примиря! Призовавам ви да спрете да говорите за Б група и да се настроите за следващият мач. Но не забравяте това е отборна игра и за да победим ще трябва да играем като отбор. И това ме подсеща нещо приятели - преди години участвах в създаването на една организация която преставляваме в тази футболна лига. Тогава бях подготвил една презентация за да дадем началото на този фенклуб който толкова се разви от тогава и ви/ни обединява всички. Минаха доста време от тогава, но изнамерих файла и си мисля, че сега имаме нужда от малко мотивация за следващите мачове. :champs (14): Believe :glory (03):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове стягайте се и бийте последните три мача ,но и дори това да не стане незабравяйте ,че това е една лига за аматьори все пак и най-важното е спорта и добрите намерения.Не е нужно да се правят трагедии дори да не се мине в по-горната група.Най-вайното е честната игра и добрите намерения.Успех в неделя и ще дойда да ви гледам пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз наистина се чувствам адски зле след мача в неделя.. а и се чувствам виновен, щот бях наистина трагичен.. загубата беше изключително тежка.. и като гледам цялото настроение и еуфория около мачове на отбора са изчезнали.. мамка му, точно до преди два кръга колко розови изглеждаха нещата.. дано наистина поне останем отбор до края.. да си спечелим 3-те мача.. квото ще да става.. мача в неделя наистина би трябвало да го пропусна.. картона ми беше 3-ти.. ще дойда да ви гледам.. за контролата утре сигурно ще дойда.. а и между другото кур за Байерн.. дано Реал им вземе Рибери и другата година ше изпаднат Редактирано на от eNgLaNd

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каквото и да се каже за мача срещу "народните коли", май е по-добре да си извадим тая-оная поука и по-бързо да го забравим, защото миналото неможем да го променим! Важно е как ще продължим от тук нататък и това, че трябва да направим всичко зависещо от нас! А иначе то си пролича и аз колко съм назад с материала - борба за топката (-7); спиране (-2); задържане на топката (0); пас (-4); афинитет към гол (-3). Та в тоя ред на мисли - евала за контролата в четвъртък. Ще трябва да се наваксват пропуснатите уроци... По между другото да кажа, че ще дойда в неделя де... :) Редактирано на от Kostov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета.. съжалявам, успах се. Часовника ми звънна навреме, ама си викам, айде още 5 минути и... се успах. Яд ме е много. Все пак можеше някой от вас да ми звънне, като сте видели че ме няма... на 5 минути от игрищата живея... но както и да е, аз съм си виновен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета.. съжалявам, успах се. Часовника ми звънна навреме, ама си викам, айде още 5 минути и... се успах. Яд ме е много. Все пак можеше някой от вас да ми звънне, като сте видели че ме няма... на 5 минути от игрищата живея... но както и да е, аз съм си виновен.

Само дето познавайки те,всички си мислихме,че си умрял от алкохол

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъй като вече шансовете ни за топ 3 са минимални... мислех си да направим нещо, което би могло да помогне (разбира се взимането на 2 победи се подразбира :mood (33): ). Та идеята ми...ние вече си говорехме за нея де... да предлагаме някакъв стимул на съперниците на Рено (не ми се вярва вече да стигнем Берое). Под стимул....каса/и бира/и ми звучи ок :) И цифра злина и ракиите могат да вземат точки от тях. Няма какво да губим паднат ли - нищо няма да и даваме, бият ли - дават ни шанс за класиране. Няма какво да се лъжем, колкото и да е тъпо... не ги ли стимулираме някак си - просто няма никакъв шанс дори за Х да вземат(особено за цифра!). Според мен едва ли ще е проблем да съберем по 2-3 лева на човек за целта.... да пробваме...пък каквото стане :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен! А ако не бият, ще си я изпием ние! :)

(Дано не бият) :mood (17): Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъй като вече шансовете ни за топ 3 са минимални... мислех си да направим нещо, което би могло да помогне (разбира се взимането на 2 победи се подразбира :mood (33): ). Та идеята ми...ние вече си говорехме за нея де... да предлагаме някакъв стимул на съперниците на Рено (не ми се вярва вече да стигнем Берое). Под стимул....каса/и бира/и ми звучи ок :) И цифра злина и ракиите могат да вземат точки от тях. Няма какво да губим паднат ли - нищо няма да и даваме, бият ли - дават ни шанс за класиране. Няма какво да се лъжем, колкото и да е тъпо... не ги ли стимулираме някак си - просто няма никакъв шанс дори за Х да вземат(особено за цифра!).
Според мен едва ли ще е проблем да съберем по 2-3 лева на човек за целта....

да пробваме...пък каквото стане :greets (1):

Ракиите вече получиха "премията" си за победата срещу Берое и им направих тройна оферта ако вземат точките от Рено. Цифра-та не виждам как ще вземат нещо с 4-5 човека, които се събират напоследък, но не пречи да им предложим. Съберат ли се са доста неприятен съперник и могат да измъкнат точки от Рено. Ще предложим и на Хардуеър, пък каквото стане. Проблемът е, че Рено трябва да сбъркат в 2 от 3 мача ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен! А ако не бият, ще си я изпием ние! :)

(Дано не бият) :mood (17):

:mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове