Jump to content
Sign in to follow this  
SoLskJa3r

Barcelona 2 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

Ами..........глупости! Не сме играли слаби! Лошо стечение на обстоятелствата. Просто шибания късмет не беше на наша страна. За първите минути 5 удара срещу 0 и какво се получава за Барса един удар и гол....И после вече нещата придобира друг вид за нас... Лош късмет, еми както казва Сър Алекс : "Футбол по дяволите!" Ами миналата година късмета дали не беше на наша страна - Челси две греди, ами звездния момент за Джон Тери - трябваше просто да вкара една дузпа и те бяха шампиони.. В онзи момент виждах мъката и отчаянието в очите на Роналдо и какво се случва - съдбата си играе кофти игрички - Тери се подхлъзва и всичко започва отначало, докато Ван Дер Саар не спаси онзи удар и станахме шампиони...Боли все пак да стигнеш до финал и така да отпаднеш... Събудих се сутринта и първосигнално си мислех това снощи какво беше сън, лош кошмар, а съня на Рууни че бил в бял екип и сънувал как вдига купата, защо, защо всичко е само един мираж :( :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не заслужавахме такъв завършек на прекаснаяя сезон, но това е футбола, това е ШЛ! Да е им честит трофея на Барселона, заслужиха си го напълно! Но както са каза ли мъдрите хора "Това които не ни убива, ни прави по-силни", така че от следващия сезон ще сме по-силни :devil3: :glory (30): П.П. И както каза Gaffer " IT COULD BE WORSE - YOU COULD BE SCOUSE"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кофти работа се получи , сами не си повярвахме че можем да бием , въпреки че цял сезон се надявахме , но много по ме е яд за ФА Къп отколкото за ШЛ .Тоя сезон свърши , чакаме новия със същите амбиции!Дано задържим Тевез!

ПП: Вчера най-много ме нервира , не самия мач или резултат , а изключително гнусните и непрофисионални коментаторчета! Такова пристрастие и в Диема го няма! Дано догодина ги сменят!

догодина БТВ няма да предава ШЛ .... Диема,Ринг и Тв2 ще гледаме ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе вие нормални ли сте?! Мислите ли преди да постнете някой отговор? Силен сезон ала-бала. Кое е силното, че едвам едвам издрапахме то 1-вото място в Англия? Паднахме от Евертън, а сме тръгнали Барса да бием. И стига сте писали, че сме нямали късмет. Просто играхме по най-отвратителния начин който може да играем! 10 минути сме атакували 5 удара и нищо, затова сме нямали късмет. Ти (не фигурирам никой) кога за последно си виждал Юнайтед след 5 удара и да се отказва от мача?! Пълни глупости пишете и не мислите даже! Просто много полетяхме и си повярвахме, че ей така за една бройка ще станем 1-вия отбор печелил 2 поредни години ШЛ. Айде живи и здрави. Редактирано на от MasterOfPuppets

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Би ни един отбор, който не трябваше да играе в този мач. Нямам какво повече да кажа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знаете, че не обичам да използвам излишно силни думи, но сега мога да напиша, че се гордея с вас! Прочетох мненията, радвам се че като цяло хората оценяват постигнатото от Юнайтед през този сезон, а и не само. Трагедии не трябва да се правят, това бе първи загубен финал в европейските турнири от тима, все някога трябваше да дойде и този момент. Неприятно е, но в това отнощение какво да кажат в същатата тази Барселона, в Ювентус или особенно в Бенфика. Аз често обичам да се връщам назад във времето, да си спомням как стоят нещата и няма как да не се сетя, че допреди някакви си 15 години Юнайтед отпадаше от Ротор Волгоград и не можеше да прескочи групите в ШЛ. А сега разликата е огромна, тимът игра два поредни финала за Шампионската лига, нещо което никога не е правил преди, при това трябва да се отчете, че в тези две издания на турнира до мача с Барселона нямаше загуба. И самото участие на финала си е успех само по себе си, а на този състав на Юнайтед не му липсва нищо, само трябва да се запази в същия си вид, което е гаранция за успехи. Една загуба нищо не променя. Ако не догодина, то след две години тима съвсем спокойно може отново да спори за трофея. За мача снощи Барселона бяха по-добрия отбор, победата им е логична. Особено второто полувреме доминираха на терена. Не тук, но на други места прочетох мнения, че Фергюсън е сбъркал състава. За мен не е така, като се има предвид играта на Юнайтед през двете полувремена. Първото беше по-силно за тима. Второто след смените се наруши баланса в тима, но това бе нормално, Юнайтед изоставаше в резултата. Просто там има много добри футболисти и не могат да играят всички. Искам да коментирам и една ситуация през първата част, когато след двойно подаване Парк нахлу към наказателното поле на Барса и за мен имаше контакт между него и Валдес, следователно фаул. Мача можеше да се развие по друг начин, ако беше отсъден, защото в такива срещи и най-дребните неща оказват влияние. Но минало свършено. Иначе атмосферата на стадиона беше прекрасна, феновете на Юнайтед на ниво, въобще всичко в Рим беше на ниво, не като коментатора на Бтв Алекси Сокачев, но този идиот даже не си струва да бъде коментиран. Редактирано на от Чаво

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боли силно ... Боли защото това което видях просто не беше Юнайтед, това не бяха играчите с хъса, с желанието да победят ... В едно интервю Бербатов говореше за САФ, че след миналата година, когато победихме Челси в самолета докато се връщали той казал на играчите "Честито!Победихте! Сега искам да ви видя да мислите за другата година за победа, защото който не е гладен за успех в финала ще напусне отбора", беше нещо такова. Прав е бил, просто ако бяхме спечелили титлата преди да кажем 5 години сега хъсът за игра щеше да е доста по - голям, играта просто нямаше да е такава, каквато беше снощи ... Та правилно им е казал САФ, просто за мен някои играчи не бяха на ниво, но не обвинявам никой защото те зарадваха нас с не 1 купа. Боли ме, че загубихме точно на финала, но това стана вчера, ще стане и друг път, а ние трябва да приемаме както победите, така и загубите. Боли силно ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежка загуба,като се има впредвид добрия сезон до сега!Надиграха ни и това е факт.Но мен не ме притеснява,че сме паднали случва се и на най-добрите.Притеснява ме изказването на Роналдо че не е сигурен дали ще продължи да носи фанелката на отбора,притеснява ме също факта дали Тевез ще остане,това са неща които трябва да ни интересуват сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Неимуверно се увеличава шанса да напусне Роналдо сега. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво точно не достигна на Юнайтед в този мач... глупаво е да се обвинява един или двама играчи... според мен САФ излезе с нелоша схема, но след гола на Барса, трябваше веднага Скоус и Берба да влязат... имахме хубави положения, не толкова чисти...но все пак... не можах да спа добре, не ми се ставаше тази сутрин.... наистина съм много разочарован...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest kriS_
Стига, хора, един финал срещу Барселона... Никой не беше успявал да защити титлата си в ШЛ, а там, както знаем играят и печелят най-добрите, и ние не успяхме! Тъжното е, че започнахме добре, а се съсипахме... Прости грешки на отбораната за двата гола, слаба халфова линия през първото полувреме... ( брей САФ как ме изненада,когато срещу Барса пуска Парк и Андесон, е, не са лоши играчи,но на Финал... може би това беше голяма грешка....) Перфектни пасове на "Каталунците", добра игра! (жалко, че този сменик, тренъора им, надигра Сир Алекс...) O, а Скоус...аххх този Скоус... :D :blink: :mood (14): :mood (1): :devilwoman: :mood (36): Вчера усетих какво е да си от страната на губещият, а ние не сме свикнали с това, нали, Дяволи! :devil3: ;) Можехме и повече...Нищо, следващата кампания... :glory (00): :glory (28): :glory (09): :glory (28): :glory (09): :glory (28): :glory (09): Успех на "Червените" през другата кампания!!! :champs (18): Редактирано на от kriS_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе вие нормални ли сте?! Мислите ли преди да постнете някой отговор? Силен сезон ала-бала. Кое е силното, че едвам едвам издрапахме то 1-вото място в Англия? Паднахме от Евертън, а сме тръгнали Барса да бием. И стига сте писали, че сме нямали късмет. Просто играхме по най-отвратителния начин който може да играем! 10 минути сме атакували 5 удара и нищо, затова сме нямали късмет. Ти (не фигурирам никой) кога за последно си виждал Юнайтед след 5 удара и да се отказва от мача?! Пълни глупости пишете и не мислите даже! Просто много полетяхме и си повярвахме, че ей така за една бройка ще станем 1-вия отбор печелил 2 поредни години ШЛ. Айде живи и здрави.

Глупости... Срам ме е от ей такива!
Имаме 90 точки бе... Нямахме загуба в ШЛ от 20 и няколко мача...

WE LOVE YOU UNITED, WE DO!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Глупости... Срам ме е от ей такива!
Имаме 90 точки бе... Нямахме загуба в ШЛ от 20 и няколко мача...

WE LOVE YOU UNITED, WE DO!

И се провалихме в НАЙ- важните мачове! Арсенал, Пуул, Барса... Да не тръгнеш само да ме критикуваш и мене, защото реалността е такава и колкото и да обичаме Юнайтед не можем да избягаме от нея. Не обвинявам никого, може би просто така е трябвало да стане.

Сега, с малко по -трезво мислене, мога да кажа, че проблемът ни вчера бе халфовата линия. Просто Шави и Иниеста тотално обезличиха Гигс и Карик. И аз съм на мнение, че щеше да е друго ако Флеч не беше получил картон с/у Арсенал. Пасовете на Барса по целият терен просто нямаше как да бъдат пресечени. Сякаш каталунците играеха с 2-3 човека повече. Рууни проспа първото полувреме, а Роналдо сам нямаше как да надиграе цялата защита. Влизането на Тевез не оказа кой знае колко голямо влияние, както и това на Бербо. А българина просто нмаше време да влезе в играта на пълни обороти.

Яд ме е за САФ. Трябваше, след всичко, което е постигнал, той да е първият мениджър, взел купата в две последователни години. Яд ме е за Гигс, Скоулс, Саар, защотото всеки ден не е Великден и нз кога пак ще имаме взможност да играем финал. Яд ме е и заради Митко. Не успя с Леверкузен, не успя и сега....... Надявам се третият му опит да бъде повече от успешен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Неимуверно се увеличава шанса да напусне Роналдо сега.

Ами вероятно никой сега няма да може да спре. Но когато отиде ще осъзнае голямата грешка...Да попита Хайнце, Бекъм, Нистелрой, та дори и Оуен, Анелка...и още многото такива осъзнали в каква лъжа се е превърнал някогашния великан във футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък мога да каvа, че ако това е критерият на Роналдо за напускане, да си заминава колкото се може по- бръзо! Омръзна ми от приказките му- ще си ходя, няма да си ходя. Един път за последно да отсече и да не се занимава целият свят с него. Наистина не ми се иска да вярвам, че той би напуснал точно заради изгубения финал. Защото ако е така ......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След цяла вечер главоблъсканици, мисля че борбата на 5 фронта ни изяде титлата. Пестеливата игра, постоянно сменящият се отбор, халфовата линия, победите с 1-0. Затова мисля се получиха и загубите срещу по-добрите отбори, там пестеливо няма. Харгрийвс трябва да се връща, колкото се може по-скоро и да направят здрава спойка с Карик, Флетчър, защо не и Гибсън, Тошич, Посебон... Видяхме двойката Шави и Иниеста какво правят... Тотален футбол... Видяхме и Пуул кво правеха към края, така трябва да играем и ние, разбира се с една здрава защита. Чакаме новия сезон...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И се провалихме в НАЙ- важните мачове! Арсенал, Пуул, Барса... Да не тръгнеш само да ме критикуваш и мене, защото реалността е такава и колкото и да обичаме Юнайтед не можем да избягаме от нея. Не обвинявам никого, може би просто така е трябвало да стане.

Мисля, че Арсенал ги бихме 3:1?
И не, не ни биха в Премиършип. Първи сме и това е важното.
Началото на сезона казах, че за мен EPL > CL. Казах го и преди месец. Тва не променя факта, че сега ми е АДСКИ АДСКИ криво, но как може да кажете, че сезонът ни е слаб? Разглезени лигльовци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest kriS_

... Омръзна ми от приказките му- ще си ходя, няма да си ходя. Един път за последно да отсече и да не се занимава целият свят с него.

Ама то "Роналдовата сага" я правят вестникарите ;) Той твърдо заявява, че остава в Юнайтед, че САФ му е като баща....

Миналото лято беше един ад, защото нямахме достоверна информация по въпроса, и ако помните спред медиите Кристиано вече е играч на "Белия балет"- толкова пъти го трансферираха... :D

Моите притеснения са на Сър Алекс да не му прищрака (напълно възможно след селекцията на вчерашния отбор) и да направи големи промени, които биха се оказали пагубни за отбора....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е част от футбола. Печелиш едно - губиш друго. По-силния победи. Барселона си бяха домакини тоя мач и се видя класата им. Истината е обаче, че грозния футбол беше след 10-та минута...да видиш Барса да се държи като Челси в полуфинала закопани в защита - грозно. Разчиташе се на контра-атаки и максимално изнервяне на противника. НО и това е тактика, при това се оказа по-добра от нашата. Имахме разконцентриран халф и един такъв защитник и си платихме за това. Определено не ни беше ден...дали ние бяхме по-слаби или просто Барса страхотно концентрирани аз бих казал по-скоро второто. Ние взехме титлата, ние станахме шампиони на света, ние взехме Карлинг къп, ние играхме на ФИНАЛ за Шампионската Лига, ние стигнахме до полуфинал за ФА къп... Аз съм щастлив за всичко постигнато през годината и съм горд че съм фен на този отбор и се прекланям пред Сър Алекс Фъргюсън. Той не е виновен, че пред играчите му се изправи един страхотен Барселона. GLORY GLORY MAN UNITED ! :greets (1): :greets (1): :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest kriS_

Мисля, че Арсенал ги бихме 3:1?
И не, не ни биха в Премиършип.

>>> Всъщност Арсенал ни биха 2-1 ,в началото на сезон 2008/2009, с два гола на С.Насри.. :)

А иначе- помните ли сезон 2007/2008- Ман Сити ни биха 2 пъти, размазахме Ливърпуул, Тевез ни отърва от загуба срещу Тотнъм (когато Бербатов вкара с глава на Ван дер Сар), в последната минута...

Този сезон- бихме Сити и двата пъти, 2 загуби от Пуул, по една от Арсенал и Фулъм- 4 загуби за сезона...САМО! равен с Челси,после победа 3-0....

Не виждам какво толкова се агонизира за сезона- добър сезон, другата година повече и ГГМЮ! :)

Не сме били победили Барса... Е, ми то не може вечно да побеждаваме! А някой от вас да тича 90 минути, под такова напрежение, срещу такъб отбор.... брей какви разбирачи имало... о.О

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако тръгнем да се "успокояваме" със сигурност отново ще констатираме, че Барца игра нелегално на този финал, ама какато и да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Финалът не беше Барселона - Ман.Юнайтед,а Барселона - Роналдо.Затова не съжалявам,просто отбора Ман.Юнайтед го нямаше на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this