Jump to content
Sign in to follow this  
SoLskJa3r

Barcelona 2 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

Злобейте сега на воля защото утре ще има голяма сеч...Не м исе пише сега, голяма е болката но ОБИЧАМ МАНЧЕСТЪР Ю. Това е...БОЛИ, но ние сме най-добрите...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз го очаквах. Защото в английското първенство загубихме срещите си от добрите отбори (Пуул 2 пъти, Арс 1 път), бих казала че пак много купи спечелихме този сезон.. Знаех че ще ни бият, но манчестърското в мен си остава нали знаете дори и при 2:0 в 85 минута все вярвах че нещо ще се промени, сега от депресия се натъпках с храна но както и да е..
Съжалявам за три неща
За Бербо
За Сър Алекс
За Сър Мат трябваше да победим за да посветим тази победа на този велик треньор всъщност двама със Сър Алекс. За това съжалявам...

Напълно съм съгласен с теб!Като изключим факта, че не очаквах загуба...една загубена купа нищо не значи!Юнайтед е велик!Юнайтед е единствен!!! MAN. UNITED TILL DEATH!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Барса, на Гуардйола, на Меси, на Ето, на Пике. Добър мач за тях = лош за нас. Загубихме защото мисля че малко ги подценихме и най-вече защото не беше нахият ден. Аз не съм ядосан, защото точно когато съдията свири последния съдийски сигнал, усетих едно усвобождаване на бремето Шампионска Лига от нас и усъзнах защо никой не я печелил 2 пъти - много по-трудно е да се изправиш срещу един отбор като шампион. Тази година все още мислия че не бяхме истинкия Манчестър. Затова вярвам че другия сезон ще играем много по-добре, ще бъдем по-силни, ще бъдем Манчестър Юнайтед. П.П. Men of the Match : Пике, Иниеста

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това днес не беше отбора който съм свикнал да гледам. Не знам на какво се дължи, но заслужено си паднахме :( :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
само леко с оставките....... играхме слабо, паднахме ... тва е за жалост да се надяваме другата година да сме по-добри много тежък сезон , прекалено голям брой мачове имаме в сравнение с барца. това изигравя все пак някаква роля. Glory glory Man United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само 1 искам да кажа: в началото на мача съдията остави Барса в мача, когато показа само жълт картон на Пике! Последен в защитата, умишлено препречване. Никой не му обърна внимание, но това си е чист червен за мен. А след гола на Ето'о просто всичко рухна! Юнайтед обичаме ви! Каквото и да става заивнаги - ДЯВОЛИ ! ! !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боли, боли, шибано много боли майка му да еба, не е истина просто, но мога да повярвам. Какво се сучи подяволите, мангалята се подиграха с нас, тва не мога да го приема и никога няма да го приема. Кво се случи със сплотения колектив? Това не беше Юнайтед!!! Проклинам жалките жабари и мръсния кенеф рИМ и шибаните мангаля бАРСЕЛОНА!!! САФ направи грешка!?! Не мога да го повярвам тва!!! Кво се случи тая факана вечер, някой може ли да ми обясни.?!? Смешното отборче, което едвам се измъкна от говедата чЕЛСИ ни преби с 2:0 на финала и най- смешния треньор прави требъл. Тва е най-шибаната изфакана вечер в живора ми. Тва не мога да го проумея. Най- кофти изигран мач в блиските 100 години, не най-кофти изиграния мач въобще. Още след 5-тата минута почнах да запичам, просто не мога да повярвам, че най-безгрешния човек САФ сбърка толкова фатално, абе тва не са ти шибаняците аНАЛ не мое да тръгваш с роата като в втори мач на осминафимал, първия които си загубил с 3-ка, не стават така нещата да му еба маиката. Добре де майка му да еба с такаваслаба психика не може да претендираш, че си най-големия няма как да стане просто. Не вина момчетата, но просто прегоряха тази вечер. Представях си мач, в които напълно владееме инициативата и шибаняците играят само на контри, но уви ние се хвирлихме да ги "пребиваме" и ни пляснаха ранен гол и сичко си еба майката(моля само модераторите да проявят разбиране и да не ме санкционират за грубия език). Като видях физиономийте на момчетата в края на първото половреме ми стана ясно, че губим инициятивата бзвъзвратно. Просто сам разочарован, даже не успяхме и накакав натиск да направим на шибаните маймуни. И тоя сУКАЧКАТА направо ме искара от равновесия, ебати шибания предател, умря си от кеф човека и не се и опита да го прикрие, фен на Анфлийския футбол ми бил, смешник, сера на него и цялото му обкръжение. Болката е твърде голяма и няма смисъл да продължавам, защото освен да изсипвам помия друго не мога да правя в момента. Майната им на испанци, майната им на италианци, найната им на французи, АНГЛИЯ е била,е и ще бъде номер 1 в футбола и пожелавам на сички фенове на религията ЮНАЙТЕД, САФ да счупи всички рекорди във футбола преди да се оттегли. Завинаги дявол и тва е!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво да се прави загубихме..Слаб мач ,но невероятен сезон..Продължаваме напред.Glory Glory Man United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е... мечтата този сезон приключи. Слабо представяне, тотално бяхме надиграни, жалко, много жалко. В момента не мога да си обясня защо играхме по този начин, може би след известно време ще успея да преосмисля нещата и да разбера защо.. защо. Както и да е - Ние сме Юнайтед... ЮНАЙТЕД от МАНЧЕСТЪР, горе главите.

Който посмее да уволни Сър Алекс Фъргюсън или да "изгони" някой от отбора, наистина не е фен.

GLORY GLORY MAN UNITED!!!!! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма смисъл от псувни.. Естествено. Кофти е - последния мач от сезона и загуба, ама живота е такъв - няма непобедими отбори. Мисля че беше доста успешен сезон за нас, бяхме толкова близо да вземем всички възможни купи. Ако ще и със 7 : 1 да ни бяха били (както ние правим) Юнайтед е най-великия отбор и трябва да ги подкрепим, както и правим. Приятна вечер мили червени дяволчета! Обичам Ви!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен не ме е яд толкова колкото щеше да ме бъде яд АКО ТЕРИ БЕШЕ ВКАРАЛ !!! НАЛИИИ ???? СЕЩАТАТЕ ЛИ СЕ СЕГА ?

феновете си го изпяха в края
WE WILL NEVER DIE !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова фатално, преглъщаме загубата и гледаме напред!

Завиждам ви сериозно! Как имаше такива, които преглътнаха толкова лесно загубата от Пуул, сега и тази от Барса ..... Е сори момчета, за някои тва не е толкова лесно ......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми какво да ви кажа.. футбола понякога е много жестока игра, а и живота като цяло е жесток понякога. Отбелязвам липсата на Флетчър. Както и отбелязвам, че ни надиграха, а дали заслужаваха да са на този финал..? Все тая, станалото - станало. Гледаме напред!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дълбок поклон пред отбора на Юнайтед.Това е най-малкото,което може да направим в знак на благодарност за всичко което правят и ще продължават да правят Момчетата и САФ! :glory (30): Горе главите!!Това е футбола,логичен или не,това е..Има щастие,има и разочарование..няма нищо по-нормално от това!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит требъл на Барселона, с оглед на целия сезон заслужаваха победата повече от нас. Като фен на Юнайтед съм горд, че сър Алекс не избра тактиката на Челси. Сигурно доста ще ме псувате по този повод, но предпочитам достойна загуба през грозна победа. За самият мач - Иниеста е голям. Не искам да звучи като оправдание, защото не е, а просто опит за анализ - играчът, който можеше да го обезличи, се казва Дарън Флетчър. Получи се обратното и именно Иниеста успя да задържи устрема на Юнайтед след първия гол, и единствената вероятност да изравним щеше да бъде след грешка в защитата на Барселона. Жалко, че след като не успяхме да спечелим финала, едва ли ще се отделят парите за Тевез. В противен случай част от печалбата можеше да бъде заделена за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Завиждам ви сериозно! Как имаше такива, които преглътнаха толкова лесно загубата от Пуул, сега и тази от Барса ..... Е сори момчета, за някои тва не е толкова лесно ......

Трябва да се разглеждат филосфски загубите и пренебрежително победите, трябва да искаш всичко, но и да си готов да стигнеш дъното и да го приемеш без трагедиий, а с цел на себенадминаване следващия път.
За съжаление не се отличават особенно голям процент от хората с това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За съжаление загубихме - нещо напълно логично, ако питате мене, с оглед на целия мач... :mellow: . Ключовия момент беше 10тата минута при гола на Ето'о - първа атака, първи удар във вратата - гол. На тях им върза страшно - на нас не. Наистина ме е яд, че играхме само 10 минути - така и неможахме да се съвземем от тоя пуст гол. Нямаше го духа на Манчесър Юнайтед, нямаше го хъса, който ни помогна да обърнем толкова много мачове този сезон. Сър Алекс неможа да повлияе на отбора - нито през почивката, нито със смените. Цял мач без чисто положение - като изключим можеби онова малко след влизането на Бербата, при което след негово центриране се получи качамак..... Но все пак това е играта - не винаги любимия отбор печели. Лошо - факт. И все пак да благодарим на момчетата , че се раздаваха цял сезон за нас, че отново държаха фронта и най-вече - че отново имахме възможност да усетим тръпката на финала :mood (5): Glory glory Man Utd :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам сега да чуя тези който прогнозираха 0-2 и някакви резултати от този род ХАЙДЕ ГОВОРЕТЕ ДЕ! преди всеки един мач мачкате да думи после си мълчите и все пак слаб мач тази вечер за нас Барса владееха повече топката направиха си положенията и взеха мача ... Честито на тях да са живи и здрави играха по-добре и заслужено спечелиха! П.П. И ВСЕ ПАК НИЕ СМЕ МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД И СЛЕД ВСЕКИ ПРОВАЛ ИЗЛИЗАМЕ ВСЕ ПО-СИЛНИ И ЖАДНИ ЗА СЛАВА ЕДНА ЗАГУБА НЕМОЖЕ ДА БУТНЕ НАС И ВЯРАТА В ОТБОРА!!! :devil3: ВЕРНИ ДО ГРОБ НА ТОЗИ ОТБОР! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много боли след такава загуба,но това е футбола.Доминирахме 1вите 10мин. после вкараха с 1вия си удар и докрая тотално ни надиграха и добре,че дойде почивката.Няма да пропусна да спомена и 100%-вия червен за Пике още в 15тата мин. , ако го беше свирил мача щеше да е много различен.Второто пак ни натиснаха в началото,но после се окопитихме и ги натиснахме стабилно,страничния няколко пъти дигна измислени засади както се видя от повторенията и след сякаш отново като гръм от ясно небе дойде гола на джуджето и мача свърши.След 2рия гол рухнахме тотално и ввче беше ясно развитието.Смърт за симуланта Пуйол.За новия сезон ще се върнем още по-силно и се надявам да си дадем нова среща с Барса този път на Сантяго Бернабеу и да си вземем заслуженото.

We'll never die, we'll never die

We'll never die, we'll never die,
We'll never die, we'll never die,
We'll keep the Red flag flying high,
'Cos Man United will never die

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пренавити ми се видяха момчетата. Роналдо, Рууни, Парк... Андерсон не мисля, че трябваше да бъде сменян. Имахме ужасна нужда от скорост и Гигси не мисля, че беше най-доброто решение (моето уважение). Бербатов мисля, трябваше да влезе доста по-рано да организира хаотичната атака. Роналдо се впускаше да лъже по трима-четирима. Флетчър определено липсваше. Не мисля, че толкова пък чак са ни надиграли Барселона. Имаха шанса да вкарат и толкова. Слаба халфова линия срещу Барса е фатално. Нищо повече. Митко ми хареса колко надъхан влезе и определно раздвижи играта. Скоулси няма какво да ни учудва. Видяхме и звездите на Барца да лежат по терена, Меси, Иниеста, Пуйол... При наша атака над 8 човека бяха в тяхното поле. Много силна и стабилна игра на О'Шей много ме радва колко зряло и добре стои на терена, не остави Анри да направи нещо по-сериозно нито за миг. Това е, никви трагедии. Догодина мачкаме. Редактирано на от deyan4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам защо смятате, че Манчестър играха слабо, направиха всичко което противника им позволи, успех е, че играха толкова добре срещу този отбор. Макар и Манчестър да беше фаворит за мен, това което Барселона показа точно в този мач, не се е случвало досега в историята на футбола, не е стъпвал такъв отбор на футболен терен някога. На мен още не ми се вярва. Да надиграеш смятания от мнозинството за най-добрия отбор в света по този начин е ужасяващо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам защо смятате, че Манчестър играха слабо, направиха всичко което противника им позволи, успех е, че играха толкова добре срещу този отбор.
Макар и Манчестър да беше фаворит за мен, това което Барселона показа точно в този мач, не се е случвало досега в историята на футбола, не е стъпвал такъв отбор на футболен терен някога.
На мен още не ми се вярва. Да надиграеш смятания от мнозинството за най-добрия отбор в света по този начин е ужасяващо.

Бъркаш се, но ти е простено, изиграхме по-слаб мач дори от онзи със Ливърпуул и ако играехме така тогава щеше поне още 2-3 пъти да ни вкарат. Барселона направи всичко нормално, ние не + късмета, който трябва задължително на шампиона, това че след мача със Челси, тоя им идва в повече също е факт. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много тежка вечер за всички фенове, никога не ми е било по-тъжно след мач на Юнайтед, но това е футболът в случая Барса бяха по-добри и спечелиха, трябва някак си да го преглътнем. Но аз съм горд с любимият си отбор и ще го подкрепям докрай, все пак изпращаме един много добър сезон, и дано следващият сезон САФ да ги мотивира, както само той си знае и да се върнем по-силни от всякога и да покажем, кой е най-великият отбор.

GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this