Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Barcelona - Manchester United

Препоръчани публикации

УСПЕХ ДОВЕЧЕРА И СЛЕД МАЧА ДАНО НИЕ ДА СМЕ ОТНОВО ШАМПИОНИ :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1-0 за Барса до 88 минута. Бербатов влиза и 89 1-1. 91 2-1 с втори гол на Бербо и 3 инфаркта на стадиона :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1-0 за Барса до 88 минута. Бербатов влиза и 89 1-1. 91 2-1 с втори гол на Бербо и 3 инфаркта на стадиона :mood (22):

При първия гол си сваля фланелката и му дават жълт картон. При втория повтаря упражнението и го гонят :D

Още малко и шоуто почваааааа! Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много се надявам тази вечер да постигнем нещо уникално и да успеем да спечелим за втори пореден път Шампионската лига. Дано и Бербатов вкара един гол. :manutdd: :champs (18): :glory (23): Редактирано на от arsosc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Некакво супер реалаксиращо ми е, жабуркам биричка и си гледам Роланд Гарос. :greets (1): Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде следващата година си уреждаме билети до Мадрид :D:D:D Само да не ни причакат с трионите хаха.Абе обувки крадат тия роми много гладни би деа.Айде успех,ч е след 2 часа се почва ... дай боже фул разгром !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам победа, предвид факта, че САФ направо им е разкатал играта на футболистите от тренировки. Стискам палци да ги свалим на Земята, че нещо много взеха да се възгордяват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено е плюс че 3-ма от титулярните им защитници са аут а пък нашите са добре.Трябва да им вкараме 2 гола и купата е наша.Те повече от един няма да ни вкарат.Притеснявам се само как ще започнем мача защото има тенденция още в самото начало ако ни натискат здраво цяло полувреме да играят като втородивизионен клуб

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първият наръган в Рим е от Ман Юнайтед

Както се очакваше, английските фенове няма да прекарат спокойни часове в Рим. Запалянковците на Манчестър Юнайтед вече са в италианската столица за финала на Шампионската лига с Барселона довечера. Късно снощи стана факт и първия инцидент. Фен на Червените дяволи бе наръган в центъра на града.

Инцидентът станал около 2,00 през нощта на улица Вителески близо до Пиаца Рисорджименто. Мъжът е получил три рани в бедрото и удар с бутилка в главата. Това станало близо до хотела на англичанина.

Фенът веднага е приет в болницата Санто Спирито, но раните му не са тежки. Полицията разследва случилото се. Според първите информации нападателите са били четирима. Не е ясно обаче дали са италианци или от агитката на Барса.

Малко по-късно същата нощ и един американски гражданин е пострадал. Той също е бил намушкан. Нападателите, които тук със сигурност са италианци, са го сбъркали с фен на Юнайтед. Инцидентът станал на излизане от бар в центъра на Рим. Пострадалият е на 23 години.

Нападателите на американеца са арестувани от полицията. Те били заловени с нацапания нож и ще бъдат съдени по бързата процедура. Американецът ще трябва да лежи 15 дни в болница. Задържаните са на 21 и 22 години и са общо четирима на брой.

Финалът в Рим се очакваше с огромен страх от властите, заради евентуални размирици. Феновете на Юнайтед на няколко пъти гостуваха в Рим в последните години и винага имаше проблеми. Преди две години цели 14 души бяха наръгани в задните части от тифози на Рома. Веднъж пък агитката на Червените дяволи се оплака много от полицията, която нахлу в техния сектор на "Олимпико" и преби доста от запалянковците.

Испанските фенове също не са от най-мирните. Полицията в Рим е арестувала трима в автомобил, които пристигнали за мача. При проверка се оказало, че в багажника има бухалки и копия. Задържаните най-вероятно ще пропуснат мача, но трябва да дадат обяснение в районното.

gol.bg

:S бах гадното,само кат се поставя на негово място,в тва положение да гледа финала,а сигурно има и билет дал е толкоз кинти :X Редактирано на от ralics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма да останат живи хора да се нарадват на победата тогава :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ножарите от РомаМерда пак се проявиха... Гнусни жабари :) Айде малко остана... МАЧКАЙ,ЛАВИНААА! ЮНАЙТЕЕЕЕЕД! :champs (15): :champs (2): :champs (18): :glory (29): :glory (21):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко остана и вече почвам жестоко да нервнича и да поглеждам часовника през пет минути.От сутринта съм като хипнотизирана, но пък е приятно всяка година да изпитваш тази тръпка.Особено като знаеш, че накрая любимия ти отбор ще пее ... We are the champions my friends And we'll keep on fighting till the end We are the champions We are the champions No time for losers 'Cause we are the champions of the world Ще се насладим на един невероятен сблъсък, от който ще излезем победители!Но за мен "със" и "без" КЕШ всички момчета са победители! :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След около 3 часа ще сме ШАМПИОНИ !!! НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА НИ СПРЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!! А представяте ли си щом на нас ни е такава тръпка на момчетата ни от Манчестър какво е?!!?!? Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам 1 малък вапрос има ли липсващи в състава на ман ??? :mellow: :unsure: :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След около 3 часа ще сме ШАМПИОНИ !!! НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА НИ СПРЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!

А представяте ли си щом на нас ни е такава тръпка на момчетата ни от Манчестър какво е?!!?!?

Леко бе, брато! Не говори в бъдеще време толкова сигурно, че винаги обратното става. Ще видим след 1 час и 3 минути (вече 2) какво ще стане. :) Успех Юнайтед!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам 1 малък вапрос има ли липсващи в състава на ман ??? :mellow: :unsure: :unsure:

Освен Флетч, който за съжаление е наказан :( и трайно контузения Харгрийвс всички други са на линия.За Рио уж не било сигурно, но аз пък съм сигурна, че както винаги ще стисне зъби и ще излезе.Може и да има нещо ново, за което да не съм се информирала.
Чакам Андерсон да тича гол по терена. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Освен Флетч, който за съжаление е наказан :( и трайно контузения Харгрийвс всички други са на линия.За Рио уж не било сигурно, но аз пък съм сигурна, че както винаги ще стисне зъби и ще излезе.Може и да има нещо ново, за което да не съм се информирала.
Чакам Андерсон да тича гол по терена. :mood (33):

Рио казаха че е на 50 на 50 пак нз ... четох някаде, че е 100% в игра ... ще видим на мача какво ще стане ... сега ще потърся стартовите състави :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Манчестър Юнайтед: Едвин Ван дер Саар, Джон О'Шей, Рио Фърдинанд, Неманя Видич, Патрис Евра, Майкъл Карик, Райън Гигс, Андерсон, Джи-Сунг Парк, Кристиано Роналдо, Уейн Рууни Резерви: Томас Кушчак, Пол Скоулс, Гари Невил, Димитър Бербатов, Карлос Тевес, Нани, Рафаел Ще ги накажем здраво днес !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Казаха ни състава по Ринг, дано не ви излъжа: ВДС, Рио, Вида, Шийзи, Eвра, Андерсон, Карик, Гигс, Парк, Роналдо, Рууни Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
без Евра ?? Отново го казват сега(по Ринг): ВДС, Евра, Фърдинанд, Видич, Ошей, Парк, Андерсон, Карик, Гигс, Рууни, Роналдо Редактирано на от jose

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this