Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Hull City 0 - 1 Manchester United

Играч на мача?  

61 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

ми разбира се че ще ги съдят....айде де....от къде на къде тия от астън вила ще ми играят с титулярите :angry: П.П. и сега сериозно...лапетата бяха мн добри.определено има голямо бъдеще пред тях.играч на мача за мен е Ричи "Рич" дьо Лае

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не успях да гледам последният ни мач за сезона, ама ся като се замисля - пак голямото чакане до новият сезон .... Поздравления за младите. Чакаме 27 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач за децата :) Браво на Македа, Уелбек и всички останали. Имам трудно обясними симпатии към Гибсън. Много ме радва това момче. Преди време го сънувах. Радвам се че той отбеляза. Надявам се да го очаква прекрасно бъдеще в този отбор. Дам, коментатора каза 2 месеца и половина, ама няма начин все някак ще трябва да издържим... Ала има още един голям мач... Дано Бог е с нас, дано късмета....просто дано победим. :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо взето се получи един много добър мач и младоците играха на ниво и с класа. Само където се изговориха един куп глупости за това какъв ще е състава ни. Радвам се, че тези момчета показаха, че има много потенциал в тях и че някой ден могат да играят за първия отбор. А гола на Гинсън беше много красив - колкото пъти гледах повторенията, толкова повече ми харесваше. Освен това, се радвам, че Хъл се спасиха, защото са симпатичен отбор. Радвам се също, че и "свраките" отпаднаха - това заслужаваха. Редактирано на от Red_Devils

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз честно казано не мога да разбера как и Хъл останаха във ВЛ, защото САФ с децата ги направи да изглеждат смешни, какво оставаше ако бяхме с титулярите и имахме сериозна мотивация. Особено второто полувреме правихме много интересни атаки и разигравания докато домакините действаха хаотично и стихийно без никаква мисъл. Според мен единственото нещо, което ни попречи да ги разгромим бе липсата на прецизност. Красиви комбинации и пробиви правеха нашите момчета, но просто точността все още не е на ниво и затова и хъл стигаха до топката. Всички днес показаха, че заслужават да са в Юнайтед и да им се дава шанс! А до сряда и новите уникални върхове, които ще постигнем остават по-малко от 3 дни... :champs (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Момчетата се представиха на ниво. Можехме да победим и с повече, но желанието на всеки футболист именно той да вкара гол и да се докаже пред САФ ни отне шанса за по-изразителна победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не можах да гледам мача, обаче се радвам безкрайно много че сме били ! Това е супер завършек на сезона. Гола е невероятен, такава преценка за сила и точност ! Много се радвам като гледам и играта на Македа. Дали някъде има спасяванията на Кушчак ? Или изобщо по-подробен материал от по-важните моменти в мача ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах мача до 70-тата минута и от това, което видях до тогава смея да кажа, че младоците са много класни. Оле Солскяер ги е научил на играта и на това как трябва да се държиш, за да играеш по-често. Браво на Ричи дьо Лае, много борбен и сърцат. Гласувах за него. Браво и на Флетч и Дани Уелбек. Уелбек е много, ама много перспективен. Направи невероятни неща и съм много доволен от него, дано продължи да се развива. Македа също е много добър, и той да продължава да се учи от прекрасния човек и треньор при Резервите и със сигурност ще успее.Браво и на САФ за смелостта да избере точно такъв състав. Видя се, че дори и "зелен" Юнайтед е също толкова опасен с 2 и 3-тия си отбор както и с 1-вия такъв. Евала. Браво, добър завършек на сезона! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе на мен този гол ми прилича адски много на първия гол на Карик срещу Рома (7:1), само дето ъгъла е доста по-различен. Като на шега, все едно копва топката, а тя с лекота - във вратата! :champs (14): Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такава лакомия като на Уелбек, скоро не бях виждал. Едно е да имаш желание, да се докажеш..но това... Пробива, от ляво и от дясно има по един напълно свободен съотборник, след което той стига до мъдрото решение, да шутира напред по селската през двама защитници. Не че искам, да вадя негативното, точно сега от последния мач на сезона, но толкова отявлена и очевидна лакомия просто е грозна гледка за окото. Иначе останалите момчета, като колектив...страхотно, дори без кой знае колко обиграване спокойно този състав може, да се отдели с друго име и да стои някъде по средата на класирането на висшата лига!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Уелбек като видя, че мина 2-3 играчи и си помисли, че това е неговият миг, що пък да не се опита да вкара нали за това е на терена. Освен това мача е без значение, и ОСВЕН това Уелбек е още на 19 години. Нали не очакваш да играе като Уейн Рууни например ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен Гибсън много ми прилича на Карик по походка,начина,по който се движи по терена,а дори и шутовете му.Точно и Карик в един мач може да вкара един гол с як шут и през другото време когато шутира не му се получават добре.Тва беше вчера и с гибсън,все едно гледах карик с Номер 28. Редактирано на от ralics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не очаквам да играе като Рууни, очаквам като има тази фланелка на гърба си, да си размърда поне малко мозъка. Ясно е, че като е на тази възраст, все още десетки игрови ситуации не са му минали пред очите и до някаква степен е оправдан, но всичко си има граници. В крайна сметка е на 19, не на 9....това са достатъчни години да осъзанеш, че идеята е да си максимално полезен на отбора, а не да покажеш, че имаш физическата възможност да шутираш топката към вратата по всяко време, когато ти скимне,дори да има 2-3-ма съотборника с талеблка над главата "свободен съм". Македа....ето един футболист, който все още е зелен като тревата по терена, но показва че има някаква мисъл освен останалите си качества, а аз лично предпочитам да гледам такъв футбол от най-великия отбор на планетата, лично мнение, въпрос на вкус може би...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
оф божееее, стегни се малко - не е подал два пъти и ми изписваш тука некви романи и драми. роналдо в началото беше три пъти по-зле, шото на него и финтовете изобщо не му се получаваха, за разлика от уелбек вчера, ама къде е в момента?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не очаквам да играе като Рууни, очаквам като има тази фланелка на гърба си, да си размърда поне малко мозъка.
Ясно е, че като е на тази възраст, все още десетки игрови ситуации не са му минали пред очите и до някаква степен е оправдан, но всичко си има граници.
В крайна сметка е на 19, не на 9....това са достатъчни години да осъзанеш, че идеята е да си максимално полезен на отбора, а не да покажеш, че имаш физическата възможност да шутираш топката към вратата по всяко време, когато ти скимне,дори да има 2-3-ма съотборника с талеблка над главата "свободен съм".
Македа....ето един футболист, който все още е зелен като тревата по терена, но показва че има някаква мисъл освен останалите си качества, а аз лично предпочитам да гледам такъв футбол от най-великия отбор на планетата, лично мнение, въпрос на вкус може би...

:bow :bow :bow :bow

Съгласен съм с това мнение, гледам как играе Македа и направо нямам търпение да го гледам в следващия мач...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
coverdale Драмите си ги правиш изцяло ти, аз споделих мнение за конкретен мач в няколко реда. :) REDs_United Няма нужда, паметта ми все още не ми изневерява. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this