Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Hull City 0 - 1 Manchester United

Играч на мача?  

61 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Юнайтед надигра Хъл като гост с третия състав, все пак "тигрите" се спасиха

Шампионът Манчестър Юнайтед постигна поредна победа в Премиършип, след като надигра с 1:0 тима на Хъл Сити.

Срещата се игра на "Кей Си Стейдиъм" и бе от програмата на 38-ия, последен кръг на английската Висша лига. Въпреки загубата възпитаниците на Фил Браун успяха да се спасят, тъй като Нюкасъл и Мидълзбро загубиха своите мачове.

Двубоят започна равностойно като играта се водеше предимно в центъра на терена. Първата по-опасна ситуация дойде в 23-ата минута. Тогава Дарън Гибсън от Манчестър Юнайтед получи една топка на около 25 метра от вратата на Хъл и със страхотен снаряд забоде кълбото в горния ляв ъгъл на Майхил – 1:0.

След това попадение Червените Дяволи вдигнаха оборотите и в 32-ата минута Уелбек отправи хубав удар от границата на наказателното поле, но шутът му премина близо до лявата греда. Само 2 по-късно Македа нахлу около точката на дузпата, освободи си пространство за изстрел между двама бранители, стреля, но коженото кълбо премина на сантиметри от дясната греда на Майхил. В ответната атака Фейгън подаде за Джеовани, който върна на Доусън на около 30 метра от вратата на Юнайтед, който стреля, но шутът му бе избит в ъглов удар от Кушчак. До края на първата част не се случи нищо по-интересно и почивката дойде при резултат 1:0 в полза на шампионите.

Второто полувреме започна с по-активна игра за младите Червени Дяволи, които бяха пределно амбицирани да се докажат пред своя мениджър. В 52-ата минута Бармби отправи опасен удар към вратата на гостите, но Кушчак направи страхотно спасяване. В 75-ата Екърсли от Юнайтед пробва удар от средно разстояние, но той профуча много близо до дясната греда на Майхил. В 86-ата минута Нани отправи страхотен изстрел от около 25 метра, но стражът на "тигрите" за пореден път се намеси авторитетно и изби в ъглов удар. Това бе и последното по-интересно положение в срещата и така Манчестър Юнайтед завърши по шампионски, взимайки победа в последния си двубой в Премиършип за този сезон.

След края на двубоя публиката на домакините нахлу на терена и трябваше да бъде възпирана от стюарди, за да не влезе в контакт с гостуващите фенове. Привържениците на "тигрите" започнаха да прегръщат любимите си футболисти, които бяха изпратени като герои въпреки загубата.

С тези три точки Юнайтед вече имат 90 точки, и ще завършат кампанията на четири пред Ливърпул. Домакините от Хъл останаха на 17-а позиция в подреждането с 35 точки в актива си, на една пред изпадащия Нюкасъл.

Хъл СитиМанчестър Юнайтед 0:1

0:1 Гибсън 24’

Стартови състави:

Хъл Сити: Майхил, Рикетс, Търнър, Килбейн, Доусън, Гарсиа, Марни, Боатенг, Бармби (Менди 67’), Джеовани (Фолан 54’), Фейгън (Кузен 81’)
Жълти картони: Бармби, Марни

Манчестър Юнайтед: Кушчак, Рафаел да Силва (Екърсли 60’), Невил, Браун, дьо Лае (Посебон 79’), Нани, Флетчър, Гибсън, Уелбек (Тошич 87’), Мартин, Македа
Жълти картони: Гибсън

Стадион: "Кей Си"
Рефер: Алан Уайли

Novsport.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перфектно! Победихме, а Хъл останаха. С тези момчета Юнайтед определено има бъдеще. Играч на мача - Ричи де Лает. Играч на сезона - Видич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добро представяне на младите ни надежди. Мааалко скучен беше мача, както и очаквах да е, но пък ми хареса играта на момчетата. Добри подавания, повечето точни, добри спасявания на Кушчак и така ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Можем да сме спокойни за бъдещето, браво на момчетата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Ричи, добри спасявания на Кушчак, яд ме е само, че онзи затворник Анелка вкара гол ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач на младите ни играчи! Добър дебют на дьо Лае... Искаше ми се Тошич да поиграе повече Редактирано на от Kipp

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля че ВДС ще спечели приза за най-малко голове, тъй като Чех допусна два днеска.

Ако не се лъжа,приза "Златната Ръкавица" в Англия се дава за най-много чисти мрежи,а не за най-малко допуснати голове.

С този отбор днес показахме невероятна игра,в която липсваше добрия завършващ удар.Набиха ми се на очите 2те егоистични отигравания на Дани Уелбек,когато можеше да пусне топката на Македа,а вместо това стреля с левия крак,и след това имаше още едно подобно.Невероятен Ричи Де Лает,досега не бях наблюдавал негов мач и след днешния останах силно впечатлен.За мен лично това момче е достоен заместник на Евра на левия фланг на защитата,абсолютно подобно на него се опитва да се включва в атаките и е също толкова ефективен в защита,колкото и Патрис.
МоМ ще посоча Кузчак,защото просто в полеви план играта беше много колективна и не мога да откроя отделно лице,което допринесе токлова много за победата(освеб гола на Дарън)Докато Кузчак направи няколко много важни спасявания,едно от които в края при опита да го прехвърлят в далечния ъгъл. Редактирано на от ralics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани се представи на ниво,евалата. :mood (5): Момчетата си показаха какво могат,Браун беше железен. А тия от Диема на полувремето доста добри анализи сътвориха. :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тия боклуци от Нюкасъл и Боро,а и Съндърланд мисля че сега ни дължат едно огромно извинение за глупостите,които издрънкаха преди мача. В крайна сметка ние и с третия отбор бихме конкурента им за оцеляване в Премиършип,но те поради некадърността си - изпаднаха (визирам свраките и Боро)... Ама то съдбата си знае работата де :) Еваларка на младите момчета! Искрено ще се радвам поне 1/3 от тях да се наложат в пъвия състав и за пореден път да покажем,че Юнайтед е сигурно единствения гранд в света с толкова много успехи в съвременния футбол,който разчита предимно на свои кадри и млади таланти,а не взима наготово играчи (като Реал,Челси и т.н.) Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен не ми беше скучен мача или поне през първото полувреме. Очаквах малко по-голяма офанзива от Хъл Сити ...

Добра игра на целия отбор. Бих отличил Ричи дьо Лае (не взимайте пример от коментатора по Диема, последното т не се произнася - дьо Лае). Не го бях гледал до този момент, но определено ми направи голямо впечатление. Бърз, силен, агресивен футболист, спечели доста единоборства. Личи си, че за тези няколко месеца вече е свикнал с играта на останалите. Ще видим как ще се развие кариерата му след време. Останах приятно изненадан от Кушчак и увереността, с която улавяше почти всяка топка. Може би в крайна сметка не трябва да се избързва с продажбата му през това лято. Уес Браун най-после се завърна в титулярния състав и поне според мен игра добре. В средата на терена Флетчър не блесна с нещо особено, но заедно с Гъбсън и Лий Мартин свършиха много работа. Същото мога да кажа и за Уелбек, който направи няколко пробива по крилото, но за съжаление не завърши атаките по подобаващ начин. Момчетата трябва да са доволни от представянето си. Добър колектив са, дано продължат да се развиват.

De Laet! De Laet!
He looks like a rat.
But that's alright, with defending like that!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Даааа, САФ отново се оказа прав (каква изненада, хаха). Имам предвид като казваше, че най-доброто за Хъл би било да излезем със звездите, които ще мислят за Рим и няма да играят на 100%! Младите се справиха далеч по-добре. Готин гол за Гибсън! Най-после добър мач и за Кушчак. Страхотен дьо Лае, чудесно е , че имаме млада надежда тъкмо в тази зона (единствената безалтернативна за нас досега). Жалко за Нани, дано забрави този сезон бързо и от следващия да се отърси от психологическата дупка в която явно се намира... Обаче след днешния мач си струва да се върнем отново към Тевес... Който си мисли, че Македа и Уелбек могат да го заместят успешно, особено като смяна от пейката... май няма да се окаже толкова лесно това. Опасно е да им се хвърля голяма тежест на раменете толкова рано. На тази възраст както могат бързо да блеснат, така могат и да се сринат психически и никога да не се възстановят напълно! Искам да кажа, че и догодина ще ни трябва Тевес (ако не той - някой друг), който да може да обръща мачове от пейката!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и аз гласувах за Ричи ... много добро впечатление ми направи момчето. Като цяло леко скучен мач ... тея Хъл въобще не се напънаха. Абе важното ,че победихме и Хъл се спасиха , просто прекрасен завършек на сезона в Англия :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Слабият" Ман Юнайтед би Хъл - "тигрите" остават в елита - ето това исках да стане! Браво на хлапетата - за пореден път доказаха, че Юнайтед го чака светло бъдеще! :bow :mood (6): Няма повече какво да кажа! :anti (5): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста скучен мач :greets (1): Младите определено имат бъдеще.Чудесен дебют на Ричи дьо Лае,за мен е пълно перде :tongue: Също изненадващ стабилен Кушчак и завърналия се Браун,който беше безгрешен.Чудесен гол на Гибсън,но за мен само с това се запомни :unsure: Иначе се видя,че Юнайтед дори с "третия" отбор е машина !!! Сега остава да спечелим и финала в сряда,с който да напишем нови страници в историята. :champs (14): :glory (07):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе важното ,че победихме и Хъл се спасиха , просто прекрасен завършек на сезона в Англия :mood (5):

И Фулъм играят в УЕФА за сметка на Тотнъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач, доказваме че и резервите ни, не си поплюват. Ричи Дьо Лае, ми направи огромно впечатление, един от шпагатите които направи напомниха за Гари :mellow: . Определено бих го сложил за "Man of the match", без много, много да се замислям. Кузчак, от своя страна този път беше на ниво, имаше доста по- голяма увереност и изигра "спокоен" мач. За Гари позицията не му е непозната, но някак не можа да се справи по сигурния, така да го нарека, начин. Браун беше перфектен, лично според мен. Много ме е яд за Рафаел че излезна... определено той е бъдещето на Юнайтед за дясно защитно крило! Евала на Нани този път, игра много добре, видях борба, видях желание за топката и комуникация. Гибсън вкара невероятен гол, но някои от ударите му бяха ужасно излишни и губещи всякаква логика, но именно той ни спечели мача. Уелбек, на моменти ми приличаше на Нани (за което се извинявам, щото Нани нямаше нищо общо със онзи Нани... поне в този мач...), което до някаква степен не ми хареса. Флетчи, си изигра мача, нямам какво да коментирам. Македа си игра по тактически, а именно със къси подавания и без излишно задържане на топката. Лий Мартин, не играеше много със топката, но определено на терена сивото му вещество действа ефективно, доколкото видях от отиграванията му. Редактирано на от Loko_Pd

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на младоците!

От мача бих отличил Уелбек, Македа и естествено Гибсън, който вкара страхотен гол. Това момче Дарън определено много го харесвам и много ми напомня на Рой Кийн, и дано скоро да се наложи в първия състав.

Уелбек наистина се отличи с две нескопосани отигравания, но неможем да го съдим, защото е твърде млад.

Македа се раздаде и ми направи приятно впечатление с много добрия си демараж и поглед върху играта. Според мен има голямо бъдеще :)

За мен Флетчър и Нани играха под нивото си.

Честита победа момци и ...... честити 90 точчки :cool: Ааааа, за малко да забравя - честито отпадане на "гаргите" :mood (33): Редактирано на от Simply Red

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек в мачовете на резервите и академията обикновено е много лаком, това не е нещо ново за него. Но когато играе с първия отбор, набързо ще го строят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчетата! Този мач наистина не очаквах да го спечелим, но Хъл за отбор, който трябваше да вземе 3-те точки на всяка цена играха безобранзо слабо. Все пак се радвам, че въпреки всичко остават в елита, за сметка на пернатите. :) И за мен играч на мача е хубавеца Ричи! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач, не че го гледах много съсредоточено де. Ричи дьо Лае ми направи много добро впечатление. Дарън Гибсън с тая тупалка .... страхотен шут просто .... В това момче има нещо и от Скоулси, и от Карик :) Добър завършек на сезона :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много спокоен мач, никакво напрежение и заслужена победа. Страхотен гол на Д. Гибсън - предполагам скоро ще го видим отново в първия отбор с тези игри. Хубаво е че и Уесли се оправя от контузия и догодина отново ще го виждаме по-често Предлагам на Нюкясъл сега да осъдят Астън Вила че са играли с титулярите си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БЪДЕЩЕТО НА ЮНАЙТЕД !!! Много ме е яд , че неможах да видя момчетата , но бях на абитуренска на брат ми и нямаше как , някой ако намери линк с мача да праща ... :champs (14): CHAMPIONS OF ENGLAND !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мисля, че победата е изненадваща, просто защото Хъл са слаб отбор.Това не беше поведение наотбор който се бори, и обратното шампионски завършек на момчета които дадоха заявка че догодина и те искат да игарят важна роля в отбора. Редактирано на от s7evie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this