Jump to content
MOSHIC

Сър Алекс: Карик Е Най-Добрият Английски Футболист

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че отново се е прицелил в спечелване на требъл, осем години след като постигна такъв успех с "червените дяволи". Отборът му в момента е водач в класирането на Премиършип, достигна до 1/8 финал в Шампионската лига и до 4 кръг на ФА Къп. "Трябва да опитаме да спечелим требъл и да се насладим напълно на този успех. Имам отличен състав, който може да играе невероятен футбол", смята шотландецът. Фъргюсън е изключително доволен от начина по който тимът му играе в Премиършип и от преднината, която натрупа на върха на таблицата. Според него Юнайтед ще играе дори още по-добре през втората част на сезона. "Трябва да постигнем постоянство в изявите си. Исторически погледнато винаги сме най-силни в края на сезона. Убеден съм, че сегашната ни позиция ще ни даде самочувствие да продължим добре до края. Имаме отлична сплав от млади и опитни играчи и сме способни да се борим на трите фронта", завърши Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: С тези нападатели ми е трудно да редя състава

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън призна, че среща сериозни трудности при определянето на нападателното дуо преди всеки мач. Фъргюсън има Луи Саха (12 гола) и Уейн Рууни (8), които са титуляри по принцип. Освен тях на разположение са още Оле Гунар Солскяер, който е с отличното постижение от 9 гола в 17 мача. В тима е и Хенрик Ларсон, който още в дебюта си за тима се разписа. Най-добрият голмайстор за тима през сезона обаче е крилото Кристияно Роналдо с 13 попадения. Това кара Фюргюсън да си спомня за фантастичния сезон през 1999 година, когаго Юнайтед спечели требъл с Анди Коул, Дуайт Йорк, Теди Шерингам и Солскяер. "Моите мисли се връщат към 1999 година, когато спечелихме требъл. Тогава също разполагахме с четирима невероятни нападатели, коментира Фъргюсън. - Имам възможност да използвам различни схеми и да разполагам със свежи играчи в нападение".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Солскяер: Всички сме спокойни

Нападателят на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер даде да се разбере пред медиите в Англия, че нервите не са действащ фактор в клуба поне за момента. Норвежкият ветеран е един от играчите от „Олд Трафорд”, които предвкусват титлата, която не е била притежание на „Червените дяволи” от 2003 година. Играчът с бебешко лице смята, че съотборниците му бързо ще превъзмогнат загубата от Арсенал в миналия кръг и ще запазят, а дори и увеличат преднината си пред втория Челси: „Имаме нужния опит да спечелим титлата. Именно за това не сме изнервени. Ако вземем следващите 5-6 мача, никой няма да си спомня загубата от Арсенал (1:2). Та те дори не ни надиграха. Трябва да си играем нашата игра и да не се интересуваме от другите” – заяви Солскяер. Той допълни: „Най-важен е мениджърът. Той знае кога да прави промени в състава и кои играчи имат нужда от почивка” .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Харесва ми как възприемат нещата мениджърът и основните играчи. Дано наистина загубите (и особено тази от Арсенал) да не повлияят на увереноста в това, че ще станем шампиони. Както вече многократно писахме Арсенал не ни надиграха, просто имаха повече шанс. Срещу един отбор играещ на максимума от възможностите си, показахме добра игра. За тези атилеристи, които казваха, че това не е дерби за тях. Да гледат мача още веднъж и да видят, как се радваха "топовете", все едно са спечели ли "европейска купа".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Анди Коул: Манчестър Юнайтед има шанс за нов требъл

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Анди Коул не изключва възможността „Червените дяволи” да повторят грандиозния си успех от сезона 1998/1999, когато тимът спечели требъл – Шампионска титла на Англия, Купа на Англия и Шампионска лига. Част от титулувания състав тогава беше и бившият анлийски национал: „Хората казват, че е невъзможно да спечелиш трите трофея в един сезон, но ние го направихме. Беше страхотно да съм част от тонзи велик тим. От 1999 година насам Арсенал, Челси и Юнайтед имат надежда да повторят този успех, но аз смятам, че единствения клуб, на който това може да се отдаде е именно тимът на сър Алекс” – заяви Коул.

Той добави: „Отборът е доста различен от тогава, когато аз бях в него. Тогава всеки играеше за колектива, а сега има страхотни индивидуалности. Рууни и Роналдо са невероятни таланти. С тях винаги можеш да разчиташ на големи успехи. Манчестър Юнайтед е фаворит в Премиършип, класира се за осминафиналите на Шампионската лига и изглежда се справят и успешно за Купата на Англия. Разбира се за требъл трябва и малко късмет, но кой знае? Всичко се случва. Възможно е, защото Фъргюсън е изградил поредния си велик отбор. Всички го отписваха преди две години, но това е тяхна грешка, защото той обича да опровергава хората”.

Ерик Кантона вярва, че Манчестър Юнайтед ще спечели титлата през този сезон

Бившият играч на Манчестътр Юнайтед французинът Ерик Кантона е сигурен, че “червените дяволи” ще спечелят титлата през този сезон и мисли, че отборът може да доминира в следващите години, пише Daily Mirror. 40-годишният Кантона вярва, че сър Алекс е намерил същата комбинация от опит и младост, която тимът имаше през 1999 г., когато спечели и трите купи в Англия. “Юнайтед може да бие Челси в лигата и в това няма съмнение. В момента те са по-силни от Челси и ще бъдат още дълго време”, заяви Кантона. “Те заложиха на млади играчи като Уейн Руни и Кристиано Роналдо, а Алекс Фергюсън има достатъчно знания, които може да предаде на тях”, каза още Кантона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В сезона на требъла пак паднахме от Арсенал на тяхна земя, даже доста лошо 3:0 , може да е поличба кой знае :P Но засега да си мълчат всички и да си играят и нещата сами ще станат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да но до колкото знам винаго когато Арсенал ни бият 2 пъти те са ставали шампиони :)(може и да греша)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Дер Сар: Държим нещата под контрол

Едвин Ван Дер Сар е убеден, че Манчестър Юнайтед държи под контрол борбата за титлата в Премиършип, информира Sky Sports. “Червените дяволи” излизат срещу Уотфорд в сряда, с шест точки преднина пред Челси. “Мисля че сме в изгодна позиция. Имаме шест точки преднина. В момента можеше да имаме 9 точки, но все още водим с шест. Всички сме уверени. Не сме отбор, който има проблеми”, коментира холандския страж. “Контролирахме мача с Арсенал, но не можеш да откъсваш поглед от противника. Те хвърлиха възможно най-много хора напред и ние трябваше да ги държим далеч и да правим контраатаки. Но не се получи. Единственото, което не бе в ред бяха последните 15 минути”, добави Ван Дер Сар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Трябва да спечелим още 12 мача

Манчестър. Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън сподели в интервю пред медиите на Острова, че “червените дяволи” трябва да спечелят още 12 мача, за да станат шампиони на страната. “Загубихме и двата си двубоя с Арсенал този сезон, но все още сме на лидерската позиция във временното класиране”, сподели шотландецът, цитиран от SkySports. “До края на сезона няма да се изправяме повече с Арсенал. Двата ни важни двубоя са срещу Челси и Ливърпул, които са непосредствено зад нас в класирането. Имаме още 14 мача, от които ако спечелим 12 ще сме шампиони”, коментира Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той Алекс всеки сезон си прави такива сметки. Ми в повечето случаи е познавал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така като гледам сър Алекс отново е оптимистично настроен. Победи в 12 от оставащите 14 мача е доста добро постижение, но едва ли ще успеем да го осъществим. Според мен дори 10 победи са ни достатъчни, за да се считаме за сигурни шампиони, защото преследвачите ни Челси и Ливърпул имат тежки гостувания на Хайбъри. Освен тези два трудни мача Чукотка и мърсисайдци 100% ще загубят и точки още някъде предвид многото контузени основни играчи и натоварената програма (мачове в ФА Къп и Шампионската лига). Според мен ако си спечелим гостуванията на Уайт Харт Лейн, Анфийлд, Гудисън Парк, Фратън Парк и Дъ Сити ъв Манестър сме шампиони при всички положения. Дори да загубим на Стамфорд Бридж (както най-вероятно ще стане), това няма да е чак толкова голям проблем и ще вземем титлата с преднина. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс Фъргюсън: Длъжни сме да станем шампиони на Англия

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че няма фаворити в борбата за титлата в Премиършип, информира официалният сайт на клуба. Шотландският специалист добави, че “червените дяволи” имат по-тежка програма с основния си конкурент за трофея - Челси, която започва с гостуване на Тотнъм в неделя. “Ще ни бъде много трудно във всеки от оставащите ни мачове до края на сезона. Изобщо не трябва да си помисляме, че лесно ще печелим точки, това просто няма да стане. Откакто съм тук, никога не сме били сигурни за титлата. Трябва да сме готови за всеки един труден двубой и за всяко предизвикателство, защото само по този начин се печелят титли. Трябва да започваме всеки мач, знаейки че трябва да играем на върха на възможностите си. Ако продължим да играем по начина, по който го правим в момента, имаме големи шансове да станем шампиони и в това няма съмнение”, заяви сър Алекс. Тотнъм няма победа в последните си 5 мача в Премиършип, но въпреки това тимът на Мартин Йол е определян като сериозна заплаха за надеждите на Юнайтед за титла през този сезон. Статистиката също е на страната “червените дяволи”, тъй като отборът на сър Алекс Фъргюсън е спечелил последните си 5 гостувания на “Уайт Харт Лейн”. “Всичките ни гостувания са трудни. Трябва да играем добре в мачове като този с Тотнъм”, добави Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен ако не загубим от Ливърпул на Anfield Road и от Ман Сити на The City of Manchester, няма от какво да се притеснява ме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джон О’Шей: Требълът не е мисия невъзможна

Защитникът на Манчестър Юнайтед Джон О’Шей вярва, че сегашния състав на „Червените дяволи” е също толкова класен, колкото и онзи спечелил магическия требъл през 1999 година. Ирландецът смята още, че отборът играе невероятно благодарение най-вече на мениджъра сър Алекс Фъргюсън и, че положенията, които съумяват да отбелажат неговите съотборници, трудно могат да бъдат реализирани от някой друг тим: „Всички смятаме, че е възможно да запишем нов требъл в славната история на клуба. Знаем, че трябва и доста късмет. Но и не трябва да хвърчим в облаците, защото нищо не е сигурно. В края на годината дори може да останем с празни ръце. Всички, като тръгнете от мениджъра, минете през нас играчите и стигнете до помощния персонал на „Олд Трафорд” са наясно, че правим страхотен сезон” – заяви ирландецът.
О’Шей дойде в Юнайтед именно през 1999 година, когато стана близък свидетел на драматичния обрат от финала за Шампионската лига срещу Байер (Мюнхен), спечелен от „Червените дяволи” с 2:1 в самия край на срещата. Помолен от медиите да направи сравнение на сегашния състав и този отпреди 8 години той заяви: „Отборите са равностойни. Тогава момчетата имаха повече опит. Имам предвид средната възраст на тима. Ние обаче май сме по-талантливи.”
Изказването на О’Шей завърши с коментар на победата над Тотнъм (4:0), извоювана в неделя: „Когато се замислиш относно гостуването на Тотнъм, изглежда, че ще е един от най-трудните мачове през сезона. Но ние се справихме чудесно. Играхме много добре, създадохме доста положения, а и отбелязахме 4 от тях. Това дава самоувереност на нашия отбор”.
Последните десет минути от срещата защитникът прекара под рамката на вратата, защото Едвин ван дер Саар получи удар в лицето и трябваше да напусне принудително терена, а сър Алекс беше използвал позволените от правилника три смени. О’Шей обаче се справи страхотно на непривичния за него пост и дори спаси сигурен гол на откъсналия се сам срещу него нападател на „Шпорите” Роби Кийн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио Фърдинанд: Още не сме спечелили нищо

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви пред вестник The Sun, че “червените дяволи” все още не са спечелили титлата и шестте точки преднина на върха на временното класиране във Висшата лига не означават нищо. “Ако бяхме загубили от Тотнъм през миналата седмица, щяхме да имаме преднина само от три точки и до края на първенството щеше да има цели 12 мача, в които нищо не е решено. Играхме отлично срещу Тотнъм и мисля, че се отърсихме от загубата срещу Арсенал преди две седмици. От този мач само подобряваме играта си и не се съмнявам в победата над Чарлтън в предстоящия уикенд”, заяви Фърдинанд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Патрис Евра: Обичам напрежението за титлата

Защитникът на Манчестър Юнайтед Патрис Евра заяви пред официалния сайт на клуба, че се наслаждава на напрегнатата борба за титлата в Премиършип. Французинът признава, че всеки мач до края на сезона е голям. ”Обичам това напрежение. Съсредоточени сме върху победата във всеки мач. Когато бях в Монако, равенството с отбор от първата десятка не се считаше за лош резултат, но в Юнайтед трябва да печелиш всеки двубой. За мен равенството е толкова лошо, колкото загубата. Хората ми казват ”Пат, имаш важен мач този уикенд, а след това също”, но ние знаем, че отсега нататък всеки мач е важен”, заяви Евра. "Мачът ни с Чарлтън е труден. Но, както казах, сега с всеки мач е така и ние сме наясно с това. Всеки мач е тежък и също толкова важен, колкото другия", допълни Патрис Евра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Загубата от Арсенал ни събуди

Мениджърът на английския гранд Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви пред SkySports, че загубата от Арсенал преди три седмици в Лондон е събудила отбора да играе по-добре и да спечели мачовете си по-убедително. “Мачът с Арсенал беше като истинско събуждане за нас. Понякога един отбор има нужда от подобна шокираща загуба, за да влезе отново в ритъм. Оттогава имаме два мача без да допуснем гол. Този мач може да се окаже много важен за спечелването на титлата в Англия. Имаме играчи, които могат да вкарват много голове, но ние се нуждаем и от безопасност в защитата си”, заяви Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Ако спечелим гостуванията си, ще сме шампиони

Мениджърът на английския гранд Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че ако тимът му спечели оставащите си до края на първенството гостувания може да стане шампион, съобщава “Sportinglife”. В момента “червените дяволи” са начело в класирането с 6 точки преднина пред вторите Челси, 11 кръга преди края. “Имаме две изключително тежки гостувания – на Ливърпул и Челси, но за останалите също не може да се каже, че няма да ни създадат трудности. Не трябва да подценяваме и срещите с Евертън, Манчестър Сити, Портсмут и Фулъм, защото победите в тях са много важни. Възможността да спечелим титлата минава през задължителни победи в тези двубои”, заяви шотландецът. Още следващия кръг, “червените дяволи” ще трябва да се справят с единия от противниците си при визитите – Фулъм.

Гари Невил: Готови сме да спечелим титлата отново

Капитанът на Манчестър Юнайтед Гари Невил заяви, че отборът е готов да спечели титлата в Премиършип отново, информира Sky Sports. “В момента другите отбори изпитват трудности с нас. Ние играем футбол на високо ниво и трябва да продължим по този начин. Хората говорят за напрежението на върха, но ние просто се наслаждаваме на играта си. Мисля че отборът е готов да спечели титлата отново. През последните три години имахме трудности и се представяхме под нашите възможности”, заяви Невил. “През последните три години страдахме от контузии във важни моменти от сезона, но мисля, че вече отборът е готов и знаем какво трябва да правим. Ние израстнахме в определени области и някои от младите играчи се представят невероятно”, добави Гари Невил.

Неманя Видич: Играта остава на заден план, важни са точките

Защитникът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич призна, че при победата над Чарлтън в събота (2:0) „червените дяволи” са били далеч от нивото, което очакват техните фенове. „Преди мача мислехме, че ще отбележим повече голове. Чарлтън обаче ни се противопостави доста успешно и до последно ни държа в напрежение. В крайна сметка важното е, че прибавихме нови три точки в актива си и запазихме преднината си пред Челси”, сподели сърбинът пред клубния тв канал.
„В битката за титлата е от решаващо значение да имаш стабилна отбрана. Ето, ние вече в 3 поредни мача не сме допускали попадение и това е радващо. Ако запазим вратата си суха и в предстоящите гостувания на Фулъм и Ливърпул, със сигурност ще имаме големи шансове да победим”, констатира Видич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Ще спечелим титлата. Разчитаме много на формата на Уейн Рууни

Мениджърът на Манчестър Юнайтед - сър Алекс Фъргюсън смята, че неговият отбор е в по-изгодна позиция да спечели титлата в Англия, тъй като според него "Червените дяволи" са доста опитен тим.
Според него Юнайтед ще успее да се пребори с Челси в борбата за трофея и да триумфира в шампионата за 16-ти път в своята история.
"Съдбата изцяло е в нашите ръце. Определено ние сме в по-изгодната позиция и трябва да се възползваме от това. Не казвам, че ще е лесно, все още ни предстоят доста тежки двубои. И за да съм честен, мисля си, че с напредването на шампионата ще ни става все по-трудно", каза Фърги.
"Смятам, че ще издържим на напрежението. Манчестър Юнайтед е отбор с традиции и всеки, който играе в този тим, го знае и ще даде всичко от себе си в борбата. Все пак, ако трябва да отлича тези срещи, които задължително трябва да не губим - това са двата ни важни мача с Ливърпул и Челси, както и тези срещу ПОртсмут, Евертън и Манчестър Сити. Съдбата ни е в техния изход", коментира шотландецът.
Сър Алекс заяви още, че "Червените дяволи" имат нужда от Уейн Рууни, който да се намира в неговата стара форма.
"Ако Рууни стигне до формата, в която беше в края на миналия сезон, ще имаме отлични шансове да спечелим титлата. След като отбеляза срещу Арсенал, вкара два на Портсмут, а след това реализира и срещу Уотфорд. Мисля, че започва да си възвръща формата от миналата година и това е добре за нас", завърши сър Алекс Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Относно требъла се радвам как играчите възприемат ситуацията, наистина отборът е достатъчно класен и напомня на отбора от 1999, с единствената разлика че са по-млади и неопитни, но и според мен по-талантливи. В премиършип има огромно напрежение за титлата, но играчи като Кристиано Роналдо и Уейн Рууни не са печелили досега медал, което ще ги амбицира допълнително за добро представяне. за ФА предполагам че следващия мач ще бъде спечелен, но натам мисля че отбори като Арсенал, които няма за какво друго да се борят (не им достига класа, нищо че се борят на 3 фронта) ще хвърлят всички сили да го спечелят. Засега требъла ми изглежа трудно достъпен но и на дубъл няма да се разсърдя, Премиърчип и Шампионската лига да речем :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ибрахимович: Интер и Манчестър Юнайтед са фаворити за спечелването на Шампионската лига тази година

Нападателят на Интер Златан Ибрахимович заяви в интервю за “Кориере дело Спорт”, че неговият отбор и английският гранд Манчестър Юнайтед имат най-големи шансове да спечелят Шампионската лига тази година. “Интер и Манчестър Юнайтед са най-големите фаворити. Юнайтед има двама страхотни млади играчи в лицето на Кристиано Роналдо и Уейн Рууни. През този сезон португалецът се представя наистина страхотно”, заяви Ибрахимович.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс Фъргюсън: Съдбата ни се решава в шест гостувания

Способен ли е водачът във Висшата лига Манчестър Юнайтед да повтори подвига от 1999 г. и да запише хеттрик от титли? На този и други въпроси отговаря най-подходящият човек - мениджърът сър Алекс Фъргюсън.

- Какъв е коментарът ви за борбата за титлата до момента?
- Ние сме в добра позиция. Имахме важно гостуване срещу Тотнъм, остават ни още 6 тежки мача навън. Не смятам, че някой от тях може да бъде отличен като по-важен от другия. Всички те са предизвикателства, които трябва да преодолеем. Както двете големи гостувания на Ливърпул и Челси, но няма да са лесни и тези срещу Фулъм, Портсмът, Евертън и Манчестър Сити. Съдбата ни ще се реши в гостуванията.
- Как виждате домакинските мачове?
- Надяваме се да ги преминем успешно, но два от тях са местни дербита - срещу Блекбърн и Болтън. Такива мачове никога не може да се считат за сигурни, но аз съм окуражен от формата на отбора както навън, така и у дома. Футболистите се наслаждават на играта си и действат без нервно напрежение. За което най-голям принос имат нашите опитни играчи като Ларсон, Гигс, Скоулс, Невил и Солскяр.
- Уейн Руни, изглежда, навлиза във форма...
- Ако Уейн си върне формата, в която беше по това време миналата година, шансовете ни стават още по-големи. Тогава той беше смайващ. Виждам някои признаци, че той си връща формата - голът му срещу Арсенал, двете попадения с Портсмът, вкара на Уотфорд. Срещу Тотнъм имаше 3-4 голови положения и игра силно до контузията си. Към това може да се прибави приносът на други играчи като Парк и Саа, които се връщат след контузии.
- Срещу Чарлтън Рио Фърдинанд изигра своя мач 200 за Юнайтед. Доволен ли сте от него досега?
- Рио е чудесен за нас и става все по-добър. Той показва постоянство и съсредоточеност в играта си. Може би като по-млад бе по-разсеян и небрежен, като разчиташе на своята скорост, за да излиза от трудните ситуации. Днес може да се каже, че Рио е един от най-завършените защитници: добър баланс, страхотна скорост, чудесна техника, височина (1,89 м ) - има всичко, което може да се желае от централен защитник. Надяваме се Рио и Видич да оформят защитен тандем за дълги години напред.
- Отборът се бори на три фронта - вълнувате ли се преди следващите месеци?
- Много, но нали точно за това работихме цял сезон. Длъжни сме да устоим до самия край. Съставът ни е достатъчно силен и добър, за да издържи до финала. В първенството зависим само от себе си, не бива да гледаме съперниците ни, а на първо място да си свършим своята работа. Нуждаем се от здрави нерви и постоянство. В Шампионската лига ни предстои тежък двубой с Лил. Те са агресивен, силен физически тим и ще ни затруднят. Но човек трябва да изпитва удоволствие от всички тези предизвикателства пред нас, нали в това е смисълът на футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стив Копъл: Фъргюсън ще е мениджър на Юнайтед поне до 2020 година

Мениджърът на Рединг Стив Копъл заяви пред английския вестник “The Sun”, че ще излезе с резервите в предстоящия мач с Манчестър Юнайтед от турнира за Купата на страната. Копъл не пропусна за пореден път да похвали мениджъра на съперника си Алекс Фъргюсън. “Докато мозъкът му функционира, той ще бъде мениджър на Манчестър Юнайтед. Възрастта не е порок. Докато при него има желание да бъде мениджър, той ще го прави. Няма значение от възрастта. Той не играе на терена. Този човек е уникален. Той ще е мениджър до поне 2020 година”, заяви Копъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове