Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Hull City - Manchester United

Препоръчани публикации

Четох, че ще ни съдят ако излеземе изцяло с резерви :mood (33): голями оптимисти, даже имало правило дето всеки мач трябвало да излизаш с най-доброто :mood (4): се тая... за мача почиват Рууни, Бербо, Парк, Вида, Евра, Рио (надявам се), Едвин и Гигси, а всички други са на разположение. Роналдо титуляр сигурен съм, вкарва два гола през първото - > става голмайстор и на почивката го вадят :tongue: а, ако паднем (което няма да ме учуди) ще празнуваме изпадането на Нюкасъл !! голям кеф :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това със съденето е голям ташак. Тея за какви се мислят да ни дръжат сметка с какъв състав излизаме. Сега вече ще се радвам много, ако Нюкасъл изпаднат. ПС: Излизаме с резервите, наказанието е отнемане на точки и титлата се връчва на Ливърпул :mood (23): :mood (24):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахаха, те по-скоро Пуул ще ни съдят отколкото Нюкасъл. :mood (26): То няма кой да им приеме тоя апел де. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кви са тия глупости бе .. ако искаме ще излеземе с "царицата на Англия" и ще играеме!Излизаме с резервите и си взимаме 3 точки и тва е ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това със съденето е една от най-големите глупости, които съм чувал от години насам. Как да не му е интересно на човек какъв състав ще ни поднесе Вожда наш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Илийката ще го пазят за финала... А ако евентуално влезне, по-скоро ще играе в защита и буквално ще ИЗЯДЕ противниковите нападатели.

Наскоро имах проблеми с хронична стомашна контузия, но една-две промоции от McDonald's, поляти със студена Ариана и ще съм fit to play. Ще загрея с едно полувреме срещу Хъл, а на финала пак ще съм звездата на вечерта. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава с Джъстин Тимбърлейк и жената на Рууни ми се вижда най-приемлив :biggrin: :biggrin: :biggrin: :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Застрашени от изпадане отбори заплашват Манчестър Юнайтед със съд

Манчестър Юнайтед бе предупреден, че може да бъде даден под съд, ако играе с отслабен отбор срещу Хъл Сити в неделя.

Сензационната заплаха дойде от заплашените от изпадане Нюкасъл, Мидълзбро и Съндърланд. Трите отбора се притесняват, че мениджърът на Червените Дяволи ще даде почивка на звездите си срещу Хъл Сити, за да ги запази свежи за финала в Шампионската лига срещу Барселона на 27 май в Рим.

Преди последния кръг отборът на Фил Браун е над чертата с актив от 35 точки, а в след него в "опасната зона" се нареждат Нюкасъл с 34, Мидълзбро с 32 и Уест Бромич с 31 точки. Ако "тигрите" успеят да победят Манчестър Юнайтед, те ще запазят мястото си в Премиър Лийг за сметка на два от трите североизточни клуба, които ще претърпят загуби от по 30 милиона паунда.

Параграф Е20 от правилника на Премиър Лийг гласи следното: "Във всеки мач от лигата участниците трябва да излизат на терена с най-добрите играчи, с които разполагат." Нито един отбор до момента не е бил призоваван да се яви пред съда заради нарушаване на правилото. Шефове на Нюкасъл, Боро и Съндърланд обаче са обсъждали да предприемат действия в случай, че Юнайтед пуснат отслабен отбор в последния си мач от първенството.

"Манчестър Юнайтед е в пълното си право да мисли за себе си, но това не трябва да вреди на другите. Ако Алекс Фъргюсън пусне резервите срещу футболистите на Хъл Сити, а те спечелят и останат в Премиър Лийг, тогава ще има ужасни последствия от страна на два от трите североизточни клуба, заяви пред "Сън" близък до разговорите източник.

Ако бъде признат за виновен в нарушаване на правилата, клубът от Олд Трафорд може да получи от предупреждение до голяма глоба. Изпадналите клубове пък ще могат по съдебен път да претендират за обезщетение.

"Далеч сме от подобна ситуация. Ще контролираме всички мачове от последния кръг за сезона", коментира говорителят на Премиър Лийг.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ха еба си ко******** Те цял сезон не направиха нищо,а сега Юнайтед им бил виновен :mood (4): За мен тоя параграф е най-малко смехотворен :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига бе, по-субективно понятие от 'най-добър футболист' няма на този свят. Кой адвокат ще се съгласи да представлява толкова обречена кауза?!? Това си e чиста медийна авантюра, само не знам чия. Ако е на някой от Нюкасъл, приятен път им пожелавам и догодина - фаворити за Шампиони (Championship - Champions). Ама не изключвам и самите таблоиди да са си го измислили/доукрасили това. Откакто започнах по-сериозно да ги чета, много се промени мнението ми за нашите журналя, честно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс - играч на сезона в Англия. Видич - играч на футболистите на Юнайтед. Роналдо - играч на Европа. Не е като да няма на какво да се позоват. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гигс - играч на сезона в Англия.
Видич - играч на футболистите на Юнайтед.
Роналдо - играч на Европа.

Не е като да няма на какво да се позоват. :)

Джони Евънс - най-добър млад защитник за сезона
Уелбек - "новият Анри"
Македа - дебют на годината
Посебон - новият Андерсон
да не им дойде множко на Хъл :mood (33): и за капак Гари Невил като ценрален защитник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Започвам да се замислям върху думите на един мой приятел - лузър. Ами ако всичко е купено, сигурно затова сме в криза, дали не сме всичките си пари, за да си гарантираме титлата в Англия?! Сега ще се плаща за този грях... :mood (5): Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОМФГ това е баси смешното ..се едно да съдят барса за дето играят и те с резерви... те цял сезон нищо не са направили и накрая ние сме им виновни..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва ме уби вече тотално. Ще заплашват майка си и баща си, кои са ТЕ, та да заплашват НАС ?! Боклуци - ние сме им виновни, че цял сезон мишкарстват и не могат да спечелят точки, ама да де то ако някой ще е виновен, ще сме ние. Манчестър Юнайтед е виновен и за глада в Сомалия, за сомалийските пирати и за Глобалното затопляне.

Тъпотии в медиите вече не само се пишат, а се и серат. Примерно Нюкасъл кво искат от нас? Да бяха играли "симулативно" в първия кръг, услуга за услуга я стига. Тъпанари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да забравя един фен на Нюкасъл, който се беше регнал тука преди първия кръг и когато не можахме да ги бием беше много отворен. Странно защо скоро не сме го виждали и чували :mood (5): Тва наистина е голяма тъпотия. Никой не може да ми докаже, че играем с по-слаб състав в даден мач. Сигурен съм, че тези новини няма да повлияят въобще на мнението на САФ за мача и на състава, който е избрал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Намери ми ако можеш мнението му и ми го прати на ЛС плс. Тия пък феновете на Нюкасъл в България са ми доста смешни, или пък тея дето "станаха" на Тотнъм заради Бербо. Сега сигурно са "станали" от Манчестър Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Манчестър Юнайтед е в пълното си право да мисли за себе си, но това не трябва да вреди на другите. Ако Алекс Фъргюсън пусне резервите срещу футболистите на Хъл Сити, а те спечелят и останат в Премиър Лийг, тогава ще има ужасни последствия от страна на два от трите североизточни клуба

Ама чакай малко ... кой всъщност от нашия отбор, го интересува Нюкясъл или Мидълзбро?! Който каквото си е заслужил (в точки) - това е получил. Който е заслужил да се спаси - се е спасил. САФ ще си излезе ако иска и с детската градина, има да се мисли за мач (и то финал на ШЛ) с Барселона, а те тръгнали да ми обесняват за последсвията .. и то за клубове като Нюкясъл и Мидълзбро. Айде стига претенции. Редактирано на от Red_Devils

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Представете си следната ситуация: Кръг преди края сме равни точки с Пул, по 89. Ние гостуваме на Хъл, които се борят за изпадане. Пул играят примерно с Евертън, които нито могат да се изкачат в таблицата, нито да изгубят място, но за сметка на това ги очаква финал с Челси за ФА, искат да си пазят играчите и затова пускат резервите. Хайде сега ми кажете, че нямаше да се надигне рев от страна на феновете на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Drinkwater, ситуацията ти е доста хипотетична по няколко причини:

1. За добро или лошо ние обикновено сме в позицията да си решаваме титлата сами, т.е. всичко да зависи единствено и изцяло от нашия отбор, а не да се надяваме на чужди грешки.

2. Ливърпул-Евертън, макар и "приятелско", е градско дерби.

3. Финалът за ФА изобщо не може да се сравнява с този за ШЛ. Във втория има по много повече от всичко - пари, психологически заряд, внимание, престиж.

Донякъде разбирам претенциите на въпросните отбори, но РЕАЛНО те не направиха нищо през сезона, с което да си заслужат благоразположението ни и услугата да играем на 100% срешу Хъл. Особено скандални са претенциите на пропадляци като Боро, които няколко сезона ни спират с откровен антифутбол, а сега искат да им помогнем да се спасят. Освен това тимът на Саутгейт на практика вече е изпаднал - има най-малко точки, най-лоша голова разлика и най-малко вкарани голове. За да се спасят трябва да бият Уест Хям на Ъптън Парк с 4 гола разлика, което просто няма как да се случи (те не могат да вкарат толкова за два мача, камо ли за 1 и то като гост). Съндърланд пък са почти спасени, но имат лошия късмет да играят срещу Челси. Лично аз се надявам Нюкасъл да успеят да се спасят за сметка на Хъл Сити и всичко ще си дойде намясто. ;) Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Повече от ясно е, че подобен закон, ако е факт, а повече от абсурден. Кой ще играе в даден мач, е работа на треньора. В крайна сметка тактиката в ротациите на играчите спрямо различните мачове и турнири е сериозна част от футбола като цяло. Не мисля, обаче, че имаме причина да се притесняваме....не веднъж сме виждали маловажни мачове, в които е пуснат не втория, а третия отбор.....а както беше споменато във въпросния текст - никой, отбор не е наказван за подобно нещо, не е дори призоваван в съда! Редактирано на от edenbeast

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Drinkwater, и какво, смяташ, че САФ ще излезе и ще каже, че ЩЕ СЪДИ Евертън??? Ако това се случи, наистина ще се изумя. Рев от феновете е друго и аз точно на нещо подобно отдавам тази статия, не ми се вярва някой човек, фактор в Нюкасъл или Съндърланд, да се изцепи така глупаво... Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Drinkwater, ситуацията ти е доста хипотетична по няколко причини:

1. За добро или лошо ние обикновено сме в позицията да си решаваме титлата сами, т.е. всичко да зависи единствено и изцяло от нашия отбор, а не да се надяваме на чужди грешки.

2. Ливърпул-Евертън, макар и "приятелско", е градско дерби.

3. Финалът за ФА изобщо не може да се сравнява с този за ШЛ. Във втория има по много повече от всичко - пари, психологически заряд, внимание, престиж.

Поставих ситуацията такава, каквато е всеки сезон и ще бъде всеки сезон - всеки отбор зависи от останалите. Няма значение дали е градско дерби или не, може да е всеки друг отбор, дадох пример с Евертън, защото са на финал. И няма значение дали е ФА или ШЛ - дори тази година за Евертън финалът за ФА е по-голям, отколкото този в Рим за Юнайтед. Не са печелили трофей от години и този един единствен мач ще окаже решаващ дали ще запазят добрите си играчи за догодина и ще се борят за място в ШЛ.

Drinkwater, и какво, смяташ, че САФ ще излезе и ще каже, че ЩЕ СЪДИ Евертън???

А ти да си прочел изказване на някой от техните мениджъри по темата? Бълвате простотии по адрес на футболни институции, без които нищо в играта нямаше да е същото, защото някой си от "Сън" е написал статия, браво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всъщност след като бяха 'разпнати' от рефера, Челсито заслужават тая титла. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this