Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Hull City - Manchester United

Препоръчани публикации

САФ да пуска "резервите" - Гибсън,Нани,Рафаел,Македа...пък да става каквото ще :mood (5): Шампиони сме и ми е през **** за резултата.Важното е момчетата да изиграят добър мач и покажат възможностите си :rolleyes: Ман.Юнайтед шампион але,але !!! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора тука пускаме 3тия отбор и мачкаме както във Карлинг :biggrin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дори и с резервите трябва да направим всичко възможно Хъл да изпадне.Такива отбори като тях нямат място в лигата !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички резерви трябва да играят.1:2 2 гола на Нани надявам се. ШАМПИОНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дори и с резервите трябва да направим всичко възможно Хъл да изпадне.Такива отбори като тях нямат място в лигата !

Предпочитам Манучо, пред великата сакузърска звезда Майкъл Оуен !!!
Нищо им няма на Хъл, симпатяги са и днеска трябваше да громят Болтън.
Ако ще се оплакваш от някой отбор, трябва да е от Стоук, щото са си дървари в прав текст, катеначоси. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никакви резерви, пускаме титулярите за да не губят игрова форма. Да играят без много напрягане, просто една по-сериозна тренировка за важния мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
със сигурност ще играят доста, да не кажа всички, резерви това не значи, че няма да победим, а точно обратното тъкмо титулярите да видят отбора от друга гледна точка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
от кога мечтая за такъв мач .. да не полудявам преди да почне, като почне да не изпадам в истерия и подобни :laugh: ама ше ги бием кво толкоа .. :devilwoman:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С 2 ръце за Хъл във ВЛ... Свраките не мога ги понасям.. състава за този мач не мога избистря,не че по принцип мога де.. САФ е гений и ще го използва пълноценно преди финала в Рим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предпочитам Манучо, пред великата сакузърска звезда Майкъл Оуен !!!
Нищо им няма на Хъл, симпатяги са и днеска трябваше да громят Болтън.
Ако ще се оплакваш от някой отбор, трябва да е от Стоук, щото са си дървари в прав текст, катеначоси.

Имах в предвид че виж кви отбори с история гният в долните нива а такива като Хъл,Стоук...Уигън и т.н. играят във Висшата лига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-------------------------Кушчак---------------------------

Рафа/Екърсли------Еванс--------Гари----------Фабио

Нани-----------Посебон---------Гибсън---------Тошич

------------------Уелбек--------Македа-----------------
Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм на мнение, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да излезнем с всички резерви. И като казвам всички имам предвид никой от титулярите в Рим дори да не е в групата. Няма смисъл да се рискува с контузии в такъв мач. --------------Фостър/Кушчак------------------------ Рафаел---------Екърсли------Еванс-------Фабио Посебон-------Гибсън--------Флетчър------Нани ---------------Македа------Уелбек---------------- Аз бих пуснал такъв състав при положение, че няма никакво значение как ще завърши мача. Пак казвам, че не трябва да се рискува, понеже целта е много голяма и важна. GO GO GO REDS :champs (14): Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

-------------------------Кушчак---------------------------

Рафа/Екърсли------Еванс--------Гари----------Фабио

Нани-----------Посебон---------Гибсън---------Тошич

------------------Уелбек--------Македа-----------------

само че вместо Кушчак да е Фостър и вместо Посебон–Флетчър(няма за къде да го пазим)...много искам да видя Тошич в игра :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еймос,
Екърсли, К.Евънс, Дьо Лае, Джеймс,
Тошич, Дринкуотър, Посебон, Мартин,
Уелбек, Македа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еймос,
Екърсли, К.Евънс, Дьо Лае, Джеймс,
Тошич, Дринкуотър, Посебон, Мартин,
Уелбек, Македа.

:mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз повече бих се радвал на такъв състав, но сложих реализма. То няма от какво да се притесняваме, Дринкуотър сам може да ги бие..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще пусне резервите... дано стане хубав мач.

Аз почти съм сигурен че Рио ако се оправи ще играе поне малко да навлезе в ритъм. Няма да играем само с резерви ще има 2-3 титуляри. Но при всички положения ще бием защото това ще е последния мач на момчетата и ще се раздадат до край да покажат че трябва да са в групата за финала а за младите да загатнат какво ни предстои от тях следващата надявам се ПЛОДОРОДНА година.

А не ви ли е сега ЯД за тая пуста ФА само 1 мач повече бе и то след ШЛ нямаше какво да пазим за него или да ни спъне нещо. Ама неби ЗДРАВЕ ДА Е!!!
B E L I E V E !!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма какво да ни е яд.САФ направи правилния избор.Трябваше да жертва турнира иначе щеше да се отрази в първенството 3213289 %

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам доста хора искат да видят Посебон в игра, аз също, но той здрав ли е и играе ли изобщо? От доста време не съм чувал нищо за него. Иначе на мен ми е любимец и много ще се радвам, ако излезе на терена срещу Хъл. Фъргюсън тъкмо беше почнал да го налага в отбора, но изцепката на онзи касапин Погатец го извади за дълго време и като че ли от тогава Посебон почти изчезна. Рио задължително в игра, ако е готов. Роналдо сигурно ще е резерва и ще разтъпче за 30-тина минути. Предполагам, че Флетчър ще е титуляр и ще изиграе целия мач, той е наказан за финала и няма защо да се пази. Сигурно и Нани ще играе. Останалите да са Кушчак, братята Да Силва, Македа, Гибсън, Уелбек и т.н. Ако можем и Зоран Тошич да видим, ще е чудесно. И той изчезна напоследък. Мисля си, че и поне един измежду Гигс и Скоулс ще се появи на терена. Протоколен мач, в който Фъргюсън може да си прави експерименти, но въпреки всичко смятам, че ще победим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this