Jump to content
Sign in to follow this  
Amorphine

Manchester United 0 - 0 Arsenal

Играч на мача?  

74 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

:glory (27): 11 times!

Мислех си като я правя тая да пиша директно 11.. ама викам да не дразня дявола :biggrin: Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

AAAARE YOU WATCHIN, AARE YOU WATCHIN, AAARREEE YOU WATCHIN MERSEYSHITE???
AARE YOU WATCHIN MERSEYSHITE!!!

:mood (1): CHAMP18NS :mood (1):

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:glory (14): :glory (12): :glory (09): :champs (18): :glory (00): :glory (00): :glory (00): :champs: :mood (28): :glory (09): :glory (32): :mood (5): :champs (14): :champs (14): :champs (14): WE ARE THE CHAMPIONS !! чЕстита титлА !!! кеф до дУпКаа :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита титла!!! Публиката, стадиона всичко беше невероятно красиво. Усмивката на Стареца, колко доволен и свеж изглеждаше- незабравимо!!! Сега си пожелавам победа над Барселона и същата тази непринудена усмивка на Фъргюсън!!! Редактирано на от Vermilion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЧЕСТИТО! ШАМПИОНИ СМЕ! И ТО ЗА 3-ТИ ПОРЕДЕН ПЪТ! МАЧА НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ИМА НУЖДА ОТ КОМЕНТАР, ЗАЩОТО БЕШЕ ПОЧТИ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не беше мечтаният от всички мач, но пък си изкарахме Х-а и когато видях усмивките на лицата на играчите.. БЕЗЦЕННО! Най-добрите в СВЕТА!!!!! Обичам те, Юнайтед!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
DCs UNITED :champs (15): Хора адски много се радвам,надявам се само Роналдо да е по-на ниво за финала и Рио да се оправи,следващия мач срещу Хъл,средна възраст на състава 17 години и мачкай....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита 18-та РЕКОРДНА титла за Манчестър Юнайтед на всички фенове! Изравнихме противните скаузърс по титли,спечелихме шампионата предсрочно и сега съвсем спокойно ще можем да се съсредоточим изцяло върху мача в Рим... За мача днес - стратегически Х,личеше си,че не скачаме на 100%,знаейки че е по-важно да опазим равенството,отколкото да търсиме голове... Накрая можеше и да паднем,но всичко мина благополучно и накрая ликувахме с титлата на най-силното клубно първенство (защото макар и по-престижна ШЛ все пак отстъпва като качество на ПЛ). GLORY! :anti (3): :champs (2): :glory (26): Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
sack Fergie
sell Giggsy

Публикувано изображение
Евала за тая иконка! Евала! Редактирано на от iFo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито, абе най-добрите сме си това е..треперят ми пръстите, краката, сърцето ми бие луда и още немога да се успокоя...уфффф Ливърпул - да го духат....( не е в стила ми да обиждам ама и аз съм човек мамака му)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен ме изкефи усмивката на Фърги...Все едно тва му е първата купа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс Фъргюсън: На седмото небе съм

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън остана изключително щастлив от факта, че неговият отбор успя да спечели титлата в Премиършип за трета поредна година и по този начин изравни рекорда на Ливърпул по трофеи от Висшата лига – 18.

Червените Дяволи се нуждаеха от една точка в последните си два мача от първенството, за да защитят титлата си и я постигнаха още днес при домакинството на Арсенал като двубоят завърши 0:0.

„На седмото небе съм от щастие. Изключително съм радостен, че успяхме да станем шампиони и така да изравним рекорда на Ливърпул. Този мач с Арсенал бе доста тежък и напрегнат, тъй като до последно не се знаеше какво ще се случи. Те стояха много добре на терена и ни затрудниха максимално като ни накараха да се притесняваме за крайния резултат. Не се замислям дали да престана да бъда мениджър. Оставам в Юнайтед и само здравето ми ще покаже още колко време ще остана наставник на този велик отбор. Може да се откажа след две или пет години, а мога да се пенсионирам и следващата година, само времето ще покаже кога ще се откажа от мениджърската професия”, заяви Фъргюсън, който спечели своя 31-ви трофей с тима на Юнайтед пред „Sky Sports” след края на мача.

Novsport.com
_____

Роналдо: Обичам този клуб и тази публика

Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо остана изключително щастлив от спечелването на титлата в Премиършип.

Португалецът отново бе основна движеща сила в атаката на Юнайтед и неговите голове са с огромно значение за триумфа на Червените Дяволи. Роналдо заяви след награждаването, че обича Манчестър Юнайтед и иска да се наслади на момента, след което да мисли за Шампионската лига – трофей, който също е цел на Сър Алекс и компания.

„Фантастично постижение, трудно е да спечелиш Висшата лига отново. Радвам се за всички момчета. Моето семейство и всички, които обичат Юнайтед се радват в момента, сигурен съм. Аз обичам Манчестър Юнайтед и немога да ви опиша колко съм доволен в момента”, заяви Роналдо пред „Скай Спортс” непосредствено след награждаването на Червените Дяволи.

„Сега трябва да се наслаждаваме на момента и на празненствата. После да мислим за Шампионската лига, защото искаме да спечелим и нея. Този сезон се представих добре, голмайстор съм на Премиършип, вкарах доста и то важни голове. Главната цел бе да станем шампиони и я постигнахме”, продължи португалецът, след което се наложи да отговори на неудобния въпрос за неговото бъдеще.

„Погледнете Олд Трафорд. Атмосферата тук е невероятна, подкрепата, песните, всичко тук е просто страхотно. Обичам този клуб и тази публика. Чувствам се щастлив в Манчестър Юнайтед, но никога не се знае какво може да стане в бъдеще”, завърши Роналдо.

Novsport.com
____

Бербо: Пичове, радвайте се

Дано не се закичвам за последен път с това парче метал, надява се Митко, визирайки златния медал Шампионът на Англия с Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов бе на седмото небе от щастие, след като получи златния си медал.

Митко се надява да продължи да печели трофеи с Червените Дяволи, с които вече има титла, "Карлинг Къп", както и успя да триумфира със съотборниците на Световното клубно първенство.

"Чувствам се страхотно, супер. Това е още една от мечтите ми, която се сбъдна. Надявам се тази титла да не е последната ми. Именно затова работим - да печелим трофеи. На 27 май в Рим излизаме за още по-важна купа. Дано спечелим и нея", каза развълнуваният Бербатов пред "Диема".

"Всичко, което направих до момента, си струва усилията. Това е възнаграждението, това парче метал (б.р. - визира златния медал). Чувството да имам това парче метал на врата си е велико нещо. Дано не ми е последното", каза още Митко.

"Срещата с Арсенал, както каза и Сър Алекс, тези 90 минути бяха най-дългите в живота ни. Но ние доказахме, че сме най-добрите. В определени мачове не се предавахме до края. И оня ден в съблекалнята си говорихме, че 6-7 от срещите си ги взехме в последните минути. Ние играхме до последния съдийски сигнал, вкарвахме решаващи голове в края и заслужено триумфирахме", добави капитанът на националния ни отбор.

"Вече мога да кажа, че съм щастлив, след като битката за титлата в Англия приключи. Постоянно ми минаваха мисли през главата дали ще станем шампиони. Напълно заслужавахме титлата. Ливърпул са добър отбор, имахме тяхната съпротива, но в крайна сметка ние надделяхме", каза още Митко.

Българинът заяви, че не е важно кой го хвали и кой го критикува. "Единственото, което за мен е важно, е като вляза в съблекалнята Сър Алекс да ми казва дали е доволен или не", каза нападателят на Червените Дяволи.

"Изравнихме рекорда на Ливърпул от 18 титли. Сър Алекс е най-щастливият човек в момента", продължи Митко.

"Стилът ми на игра се промени, откакто дойдох в Юнайтед. Вече не се съсредоточавам толкова много към отбелязването на голове, а се стремя да създавам положения. Самият аз се усещам, че ми е по-добре да създавам положения. Имам доста асистенции, това ме кара да се усмихвам. Пичове, радвайте се! Аз съм българин и се радвам като се вее българското знаме", завърши емоционалното си интервю Бербо.

blitz.bg
____

Гари Невил: Надявам се догодина да задминем Ливърпул

Защитникът на Манчестър Юнайтед Гари Невил остана изключително доволен от спечелването на 18-та титла на неговия отбор в английската Висша лига.

Червените Дяволи си осигуриха третия пореден трофей от Премиършип, след като завършиха 0:0 като домакин на Арсенал в първа среща от 37-ия кръг на английския елит. С това отличие играчите на Сър Алекс Фъргюсън изравниха по титли големия си съперник Ливърпул, а бранителят на тима каза, че се надява през следващата година Юнайтед да задмине „червените”.

„Изключително труден мач. До последно не знаехме дали ще успеем да задържим благоприятния за нас резултат, но радостното е, че в крайна сметка успяхме. Много съм щастлив, че успяхме да изравним рекорда на Ливърпул, защото това бе основната ни цел в началото на този сезон. Силно се надявам следващата година да успеем да задминем „червените”, защото сме по-великият отбор. Искам да благодаря на всички, които допринесоха за този невероятен успех и да посветя победата на всички фенове на Юнайтед по света”, заяви Невил пред камерите на „Sky Sports” след края на мача.

Novsport.com
_____

Уейн Рууни: Безумно щастлив съм от спечелването на титлата

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни заяви пред камерите на „СкайСпортс”, че е изключително доволен от спечелването на титлата от страна на тима.

Играчът с номер 10 заяви, че това е много важен трофей, който може да помогне в подготовката за Шампионската лига.

„Това беше невероятен сезон. Невероятно усещаене. Това е един много важен трофей, който със сигурност ще ни се отрази. Важно е да се справим и със Барселона във финалния мач за Шампионската лига. Беше трудно, тъй като Ливърпул се представиха много добре и ни притискаха през цялото време, но ние показахме, че можем да се оправим във всяка една ситуация”, каза Уейн Рууни.

Novsport.com
____

Карлос Тевез: Много трудно ще остана в Юнайтед

Нападателят на Манчестър Юнайтед Карлос Тевез заяви пред камерите на "Скай Спортс", че много трудно ще остане в тима и през следващия сезон.

Аржентинецът заяви, че е много трудно ще остане в Манчестър Юнайтед и през следващия сезон. „Гаучото” добави, че посвещава успеха на всички привърженици на Олд Трафорд.

„Много е емоционално е всичко, което се случва днес. Харесвам Манчестър и Англия. Радвам се, че успяхме да зарадваме всички фенове, които са на стадиона. Важно е, че вдигнахме трофея. Много трудно ще остана в Манчестър”, бе лаконичният коментар на Карлос Тевез, който явно все още не е овладял добре английския език.

Novsport.com
____

Внуците на Сър Алекс празнуват на Олд Трафорд с фланелки на Бербатов

Трима от внуците на Сър Алекс Фъргюсън се появиха на терена на Олд Трафорд с фланелки на Димитър Бербатов.

Щастливият дядо разцелува наследниците си, които гордо носеха екипа с №9 и името на българина. Самият Бербатов изглежда изключително щастлив от спечелването на титлата. Въпреки, че не игра в днешния мач срещу Арсенал (0:0), той демонстрира страхотното си настроение, като непрекъснато пееше заедно с феновете песни за триумфа.

Novsport.com
____

Сър Боби Чарлтън поздрави Бербатов в съблекалнята на Олд Трафорд

Легендата на Манчестър Юнайтед и английския футбол Сър Боби Чарлтън лично поздрави Димитър Бербатов за спечелената титла, предаде Sky Sports.

Чарлтън влезе в съблекалнята на Олд Трафорд минути след като Червените Дяволи получиха трофея. Той поздрави всички играчи, като се спря специално до Бербатов и размени няколко думи с него.

След това Кристиано Роналдо взе микрофона на репортера на Sky Sports и лежейки на масажната маса направи ексклузивно интервю с Андерсон. След това португалецът продължи невъзмутимо да хапва банан пред камерите на телевизията.

Novsport.com

Ronaldo and Anderson hilarious interview - EPL champions 2009
_____

В 92: Манчестър Юнайтед чупи рекорди, Видич с три от три

Футболистите на Манчестър Юнайтед спечелиха трета поредна титла на Англия, осемнадесета в историята и 11-та за последните 17 сезона на Висшата лига.

В предпоследния кръг от шампионата Юнайтед изигра мач без голове мачът си с Арсенал и по този начин направи преднината си пред Ливърпул 7 точки, които мърсисайдци няма как да стопят за два кръга. Сър Алекс Фъргюсън пък спечели своя 31-ви трофей откакто е начело на клуба. Райън Гигс пък спечели 11-та си титла с Юнайтед, а Неманя Видич завоюва трети златен медал в третия си сезон на Острова.

Юнайтед продължи да чупи рекорди на Острова – първият клуб в Англия, който прави своебразен хеттрик за втори път, тоест печели титлата три години поред. По един подобен подвиг имат Хъдърсфийлд през 20-те години, Арсенал – през 30-те години и Ливърпул през 80-те години на 20 век.

През този сезон Червените Дяволи спечелиха три трофея поне до момента (титлата във Висшата лига, Карлинг Къп, Световното клубно първенство плюс Комюнити Шийлд), а в случай, че на 27 май възпитаниците на Сър Алекс успеят да победят Барселона във финала на Шампионската лига, ще спечелят четвърта корона, нещо, което никой клуб в историята не е правил.

Novsport.com
____

Олд Трафорд засипа с аплодисменти Берба

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов получи бурни аплодисменти от феновете на Манчестър Юнайтед след триумфа на Червените Дяволи с рекордна 11-а титла от Висшата лига и 18-а в историята на английския шампионат.

Целият Олд Трафорд аплодира за пръв път толкова шумно българския национал, който не игра в днешния мач, но има принос от 9 гола и над 10 асистенции по пътя на Юнайтед към титлата. Няколко български флага бяха развяти в централната трибуна на Олд Трафорд в чест на нашия сънародник, който се поздрави с първа шампионска титла в кариерата си.

sportal.bg
_____

Венгер: Постижението на Фъргюсън е удивително

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер колегиално поздрави сър Алекс Фъргюсън след нулевото равенство на Олд Трафорд, което бе достатъчно на Манчестър Юнайтед, за да стане шампион за 11-и път в 17-те години на Висшата лига.

„Това е изключително постижение и поздравявам Фъргсън за него. Това, което направи неговия тим през тази година, е фантастично. Като цяло положението е удивително”, заяви френският специалист.

„Вярвам, че играхме с много сърце и желание. Днес показахме, че имаме качества. Играхме с голям авторитет на терена.”

„Вярвам, че без значение на победа или загуба, трябва да показваш уважение към противниците. Най-добрият отговор е винаги да играеш добър футбол и да отговаряш на терена”, добави Венгер.

gong.bg
_____

Юсейн Болт докосна трофея преди играчите на Юнайтед

Лекоатлетът изгледа наживо триумфа на Юнайтед на Олд Трафорд

Ямайският лекоатлет Юсейн Болт прибави още едно отличие към богатата си витрина. Спринтьoрът успя да вдигне футболната шампионска титла на Англия, преди това да стори българинът Димитър Бербатов. Световният рекордьор на 100 и 200 м е в Манчестър, където днес ще участва в състезание по улиците на града.

Най-бързият мъж на планетата никога не е крил симпатиите си към Юнайтед и по тази причина пристигна в Англия по-рано, за да изгледа наживо мача между Манчестър Юнайтед и Арсенал (0:0), в който Червените Дяволи спечелиха 18-ата си шампионска титла. Преди срещата Болт пожела успех на момчетата на Сър Алекс Фъргюсън и не пропусна да си направи снимки за спомен с трофея.

Юсейн отдавна е навит и да направи тренировка с футболистите от Олд Трафорд, на която да им покаже някои тънкости за правилно и по-бързо тичане.

sporta.bg
_____

Сър Алекс донесе 25-ти трофей за Юнайтед

Със спечелването на титлата в Премиършип мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън закръгли на 25 трофеите, които е успял да извоюва начело на отбора от поемането на поста през далечната вече 1986 година.

За тези 23 години Червените Дяволи станаха шампиони на Англия цели 11 пъти, спечелиха 2 Шампионски лиги, 5 купи на Англия, 3 купи на Лигата в Англия, 2 световни клубни първенства и по 1 купа на несъществуващия вече турнир КНК и Суперкупа на Европа.

Трофеите на Юнайтед под ръководството на Сър Алекс:

Висша лига на Англия - 11
1993, '94, '96, 97, '99, 2000, '01, '03, '07, '08, '09

Купа на Англия - 5
1990, '94, '96, '99, 2004

Купа на Лигата на Англия - 3
1992, 2006, '09

Шампионска лига - 2
1999, '08

Купа на КНК - 1
1991

Суперкупа на Европа - 1
1991

Световно клубно първенство - 2
1999, 2008

topsport.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Карлос Тевез: Много трудно ще остана в Юнайтед

Почна се... Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми честито... Цял сезон чакаме този миг, а вече се плаша какво ще се прави до август... Един финал за ШЛ и скука. :)

Видич с три от три

И Карик и Евра. :)

П.П. Ако някой намери снимки от преди мача на Тевез и дъщеря му, ще съм много благодарен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано и в Рим да се развяват българските флагове след като българин се окичи със златен медал!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Moже ли да има по-щастливи хора,от нас феновете на най-титулувания и велик тим на Англия? Манчестър Юнайтед .... (bow) Честито на всички ! Радвайте се на мига.. че след 2 седмици предстои ново предизвикателство !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MANCHESTER UNITED - BARCLAYS PREMIER LEAGUE CHAMPIONS 2008/09 :mood (5): :champs (14): Ето това е най-важното, останалото няма значение! :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this