Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

Нямаше ли да има група от няколко човека за този мач? Ако е така - не остава нищо друго освен да им пожелаем да присъстват на един голям мач и след него да видят как Гигс дига 11-тата си титла. Ще е велико изживяване.А, дано! Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е вече да си вземем купата ... Сигурен съм, че това ще стане още тази седмица !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както казах и преди, Арсенал в този си състав и при положението, в което се намираме в момента, може да се добере най- много до Х. Даже ще им е много. Щом Челси им туриха четворна на Емирейтс, то в Театъра на мечтите ..... Тази събота ще се празнува! :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (33): :biggrin: Само дето е малко по различно състоянието на отборите от мача Арсенал Челси. Предния мач, Арсенал нападаха с мисълта да излязат победители, обаче защитата им се оголи (както на мача в шампионската с нас) и без това им е слаба съвсем клекнаха. Този път мисля, че ще са по-внимателни, особенно след двете поражения, а и са по-отпочинали от нас. Надявам се САФ да избере защитна тактика и да играе на сигурно. Примерно 1-0 е мн добър резултат за нас. Този мач ни е много важен за да се правим на герои, вземем ли точката тогава и горо може да друснем. :mood (9): :greets: :manutdd: :champs (18): :mood (5): :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз пожелавам на Giggs и sur Alex Fergusion за пореден път да натрият носа на Liverpool и да вдигнат купата на страната. И никой да не си прави илюзии че може да ги победи. Все пак аз вярвам и съм сигурен че отбора ще спечели и купата в Англия и Шампионската лига и ще напише нова клубна история в футбола................. Това е. Успех и :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички ще се молят да паднем тоя мач за да треперим до последно... аз си мисля че трябва да тръгнем много уверено и да ги прегазим, за да стъпим на финалната линия. После може да пуснем всички резерви с Хъл :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме .. свършваме си работата...вдигаме си купата и се прибираме :) Кво толкоз се чудите :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колко хубаво ще е ако вдигнем купата пред нашите фенове. За това момчетата ще излезнат супер мобилизирани да победят,защото съм сигурен,че няма да излезнат за равен. Побеждаваме Арсенал и вдигаме купата пред 76 312 зрители. Това може да се опише само с една дума - БЕЗЦЕННО !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мощно ме притеснява този мач :) дано само Арсенал да не покажат калитарските си възможности точно срещу нас.Но като се има впредвид,че Ливърпул ще направят равен,всичко е наред :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Убиваме Лигън Атлетика,после Арсенал,накрая Хъл и го улабваме средняка в лицата на Лузърите.

Никви схеми лузърите праат х и т.н. Излизаме, убиваме награждават ни-отиваме се напиеме
на 27 -същото -биеме после си махаме главите : )
за мача с Хъл пускаме ютд кидс и ги убиваме и тех : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е лесно... имат супер добри играчи и ще търсят отмъщение.. пък и видяхте един Уигън, "който не играе за нищо", как ни скочиха. Пък и на мача с Челси топчиите си създадоха бая чисти положение, сега и Аршавин ако играе, съвсем различни ще бъдат... но както и да е, Рууни ще им *** майката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тва ни е най-лесния мач тука от дълго време насам... Просто трябва да не загубим,а аз съм сигурен и че ще ги бием... При победа/хикс в събота ще ни дадат ли купата официално или трябва да се чака до последния кръг?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе ма4ът няма да е лесен,ама ако ги бием и сме Шампиони.И така ще мислиме пове4е за Финала в Рим срещу Барселона , който няма да е лесен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отнасяме Арсенал с 3:0 !!! Ставаме :champs (14): !!! Чакаме спокойно мача с Барселона и влизаме в историята за пореден път !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокойствието ще е ключово в този мач. Дани се получи един истински празник! :champs (14): Мисля, че трябва да излезнем с наистина най-доброто: ---------------------ВДС--------------------- Рафаел-------Рио-------Видич-------Евра Роналдо-----Флетчър-----Гигс-------Руни --------------Бербо-----Тевез--------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
определено няма да е лошо да излезем с най доброто и при добър развой сменяме рууни роналдо и фърдинанд примерно...мача няма да е лесен.снощи уигън решиха че трябва да играят за феновете си,арсенал ще сторят същото.мачкай и тва е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Представете си каква ще е атмосферата на стадиона :mood (5): Лично моето желание е аналите да водят примерно с 1-2 и точно когато лузърите се кефят най-много ние да има вкараме гол в 93 мин :mood (5): :devil3: Както те правят цял сезон. Тогава ще умра от кеф :devil3: :tongue: :greets (1): :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стискам палци Фърги да пусне целият ни квартет в атака, пък каквото се получи... така ще може и да провери дали да разчита на тях и в финала. Сигурен съм, че няма да го загубим този мач, такаче събота ще бъде празник :greets (1): п.п: награждаването след мача ли ще е ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се изкефя на един мазееееееееееен Х и лузърите да умрат от яд , че губят с точка! Но реално , бием Анал с 4:0 , и от мъка лузърите падат от УБА с 2:0! Тва е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да подготвят шампанското на ОТ вече :mood (33): Ами очаквам един наистина хубв мач, дано сме спокойни и всичко ще е ОК. Не ми се мисли колко нереално яко е да си на такъв мач ... :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this