Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wigan 1 - 2 Manchester United

Играч на мача?  

128 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

абе мани го тоя балък с тоя коментар показва че грам не разбира нито от футбол нито от каквото и да е било с една дума Манчестер Юнайтед са най-големите-доказват го и ще продължават - един голям поклон пред всички играчи , ръководство и екип на Юнайтед!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че няма фен на Юнайтед, който да не иска Тевез да е част от отбора

Blitz #10 - INGILIZ

А какви са ти очакванията за настоящия сезон? Сега бележим по-малко голове от миналата година и според доста хора играем по-слабо. Какво липсва на тима?
Всъщност не липсва нищо. Трябва да се намери постоянството на състава и малко спокойствие. Трансфери според мен трябва да се правят, ако си заминат поне двама. Под постоянство на състава имам предвид на титулярния състав. Халфовата линия в мачовете от първенството не ми харесва - привидно борбена, но чистите голови положения идват прекалено късно в мача. Даваме време и възможности на противника да се отбранява, а това приспива мача. Явно напрежението за местата в атака също влияе зле. Според мен решението е просто - връщаме Фрейзър, не купуваме Тевез, продаваме Нани и претенциите намаляват с 80%.

16.12.2008

:mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

.....предлагам ти 2 варианта:
-напиши си коментара на един лист и си го изяжжж
-след това можеш да скочиш в Дунава
....ето ти и един резервен http://www.winner.bg/oncorner/read7737.html

Рядко гледам такива клипове и това е един от малкото.Който смята че наистина Бербо е безполезен на отбора и САФ е хвърлил 30млн на вятъра да го види цялото и тогава пак да говори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тевес вкарва, Бербатов остава

21 ч. 56 мин. Камерите надничат любопитно пред съблекалните на “Джей Би Стейдиъм”. Там в дебело яке се мръщи аржентинецът Тeвес, а с червената фланелка с № 9 се усмихва българинът Бербатов.

Единият пак е резерва, другият титуляр. Така решава пак сър Алекс Фъргюсън. 23 ч. 14 мин. Уигън води срещу Манчестър Юнайтед с 1:0. На терена влиза играчът с №32, на мястото на Андерсон. След около шест минути, опит за директен шут на Карик е отклонен с пета от Тевес. Технично изпълнение, ефектен изравнителен гол за гостите, смешно ръкомахащите ръце на шотландеца изразяват предчувствие за титла. “Червените дяволи” остават само на една точка от трофея, след още 10 минути. Тогава самият Карик отбеляза красиво с левия крак 1:2. При този резултат, в събота срещу Арсенал на Арсен, на шампионите им стига дори равенство, за да спечелят трета поредна титла на Англия. И снощи, и в последните месеци публиката и медиите са прехласват по Тевес, а Фъргюсън разчита на Бербатов.

Нашият капитан пак блестеше пестеливо, пак се размина с гола или суперпредставлението. Въпреки оценките на феновете и съмнението на журналистите, червендалестият шотландец твърдо държи на българския техничар и ще се откаже от аржентинското торпедо.

На Бербатов му остават два важни мача за да избухне и направи сезона си позитивен. Срещу Арсенал в събота и срещу Барса на 27 май – голове и раздаване до последна капка пот под диадемата ще изместят Тевес и ще запазят място на Бербо в сърцето на “Олд Трафорд”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this