Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wigan 1 - 2 Manchester United

Играч на мача?  

128 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Май освен в този форум никой друг не обръща внимание на Бербатов. Какво му харесвате не мога да разбера. Бил халф... какъв халф, като играе средна работа. За предните 2 месеца има 2 гола...

http://therepublikofmancunia.com/we-hate-berbatov/

Точно след мачове като този, такива изказвания СА МИ МЕКО КАЗАНО СМЕШНИ БЕ ДЕБА.... :angry: :angry: :angry: Ей тъй сте свикнали профилактично да сте недоволни от българина дори и когато играе добри мачове. Според теб той сам ли е решил да играе тази роля по терена????
През първото полувреме нямаше никакво разбирателство м/у нашите футболисти. Толкова грешни пасове, че нямам думи.А да не говорим за пропуските пред вратата на Уигън, че бяха уникални.... Бербатов беше един от малкото с точни пасове. Изведе Роналдо по прекрасен начин и това щеше да е гол ако не беше неадекватната намеса на страничния. Задържаше топката м/у трима и играеше роля на "разпределител" в повечето случаи. И се справяше!!! САФ не му дава свободата, която имаше в Тотнъм, защото ако си гледал мачове на лондончани, щеше да забележиш разликите!
. . .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички .....Неостана....само една точка и сме шампиони.Не играхме слабо ,а имаше доста напрежение...Уигън също играха доста добре...Играч на мача - всички от отбора + САФ.!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НА 2-3 пъти съм бил толкова бесен през този сезон както снощи... Толкова разконцентрирана игра че е просто неприятно да се гледа. Все едно бяхме отишли за контролка а не да си вземем 3-те точки и 90% да си осигурим титлата... Бербатов направи много силен мач. Дефакто след него отигравания този мач можеше да завърши още първото полувреме, но важното че победихме в крайна сметка След този мач на САФ не му остава нищо друго освен да вади парите и да купува Тевез. Страшен мач изнесе. За гола няма какво да се говори - КРАСОТА !!! - ето как изглеждат на живо 32 млн. ако не сте виждали Браво на Карик - на точното място в точното време. Бербо перфектно му отвори пространството. Много странно за мен Рууни беше като че ли някъде другаде - много слаб мач. Роналдо преклаи на 2-3 пъти с ръкомаханията просто. Видич много се изнерви при гола на Уигън разбирам го. Добре че бързо влезе отново в релси и доигра стабилно мача. SKY SPORTS и останалите лузъри могат да си гледат работата !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък ще кажа - евала на Уигън, които играха атакуващо, борбено и не се отказаха до края да се опитват да играят футбол, вместо да се строят на голлинията в две редици. Странно защо играчите на Уигън не се пързаляха по терена, докато тези на Юнайтед се скъсаха да падат. Така стана и голът за Уигън, така стана и другото им най-сериозно положение още в началото на мача. Изобщо във почти всички ситуации, в които Уигън застрашаваха вратата на Юнайтед, някой се подхлъзваше. Дали не е имало саботаж преди мача и някой не им е намазал бутоните със смазка? :mood (33): Голът на Тевез оставям без коментар - изпълнение, което може да се получи само на много техничен играч. За пореден път именно Тевез прави разликата в такъв момент, когато не се вижда как Юнайтед може да вкара. Изобщо не ми се иска да си тръгне, защото отборът има нужда от такъв играч, който да влиза в игра и да печели мачовете - подобно на това, което Оле Гунар правеше преди време. Отново беше свирена несъществуваща засада на Роналдо в края на първото полувреме. Много станаха тези положения през този сезон - сигурно са над 10. Тук скоростта на Роналдо работи срещу него, защото се измъква зад защитата много бързо и съдиите остават с впечатлението, че е в засада. Онова положение за дузпа можеше и да се свири, но можеше и да не се свири - това вече е въпрос на трактовка на съдията. Този избра да не го свири - и нека пак феновете на Ливърпуул кажат, че съдиите са ни подпряли. Поздрави за Роналдо, че се опита да остане на крака след сблъсъка и да завърши атаката, вместо да се просне веднага на земята. Като цяло не ми хареса особено играта на отбора, но го отдавам на лошите условия и малко или много на прекалената самоувереност на играчите. Сякаш си мислеха, че с излизането си на терена вече са победили. Радвам се, че Уигън вкараха гол, за да се разиграят Юнайтед поне малко. Гледаме напред към мача с Арсенал в събота и дано триумфираме с титлата след победа над артилеристите на Олд Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
невероятно! след моменталното въздействие, което Тевез оказа, с което тотално обърна събитията на терена, внесе енергия, скорост, вдъхновение, за гола да не говорим, да казвате, че Бербатов е играч на мача е абсолютно престъпление! жалкото е, че ако Бербатов беше вкарал тоя гол, щеше да се приказва за магията (and all), а сега за 4 страници има двама човека, които само са отбелязали. това настрана, е как да не кажем "евала" на Брус? още след първото полувреме се видя как играчите му почват да изнемогват. но той даде своята лепта за благото на Юнайтед като направи смяна в 80та минута и смени не халф или защитник, а нападател. добре, че Карик я набута, че щеше да се наложи да сменя вратаря с полеви играч, та току виж без вратар отбележим. евала Стийв! евала Брус! от целия отбор на ниво играха само Тевез и Руни, Карик и Евра. това, което най-много ме притеснява в последните 2 мача, е радостта на отбора след гол. гледайки празнуванията, оставам с впечатление, че нещо не е наред в съблекалнята. Редактирано на от Mohikan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важни са трите точки които взехме! Иначе играта не беше нещо кой знае какво.Първите два гола беха малко случайни,а третия на Карик беше хубав.За играч на мача гласувах за Тевез.Игра добре,а и вкара гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво става с Кристиано Роналдо :( Много ми е мъчно, но май ще го губим... Видяхте ли през второто полувреме като стреля от линията на наказателното и топката отиде над вратата, как погледна към САФ и му се развика бесно задето му е държал сметка...дадоха го за част от секундата, но ми стана адски неприятно :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво става с Кристиано Роналдо :( Много ми е мъчно, но май ще го губим...
Видяхте ли през второто полувреме като стреля от линията на наказателното и топката отиде над вратата, как погледна към САФ и му се развика бесно задето му е държал сметка...дадоха го за част от секундата, но ми стана адски неприятно :(

Преувеличаваш. Роналдо беше неефективен в завършващата фаза, но участваше активно в почти всяка опасна атака на отбора и определено не се стремеше да блесне за сметка на останалите. Освен преките свободни удари този мач пробвахме прекалено малко удари отдалеч (което беше задължително особено през първото полувреме). Иначе можехме да спечелим мача и по-рано.

Сега гледам анкетата на официалния сайт за играч на мача срещу Уигън и се чудя защо не е включен Тевез. Акъла не ми го побира... :mood (25): Карик е убедително начело, след него е Бербатов. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

това, което най-много ме притеснява в последните 2 мача, е радостта на отбора след гол. гледайки празнуванията, оставам с впечатление, че нещо не е наред в съблекалнята.

смисъл? :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

смисъл? :unsure:

първо, че играчите, отиващи да поздравят голмайстора, отиват един по един, бавно и мудно, все едно е осми гол в приятелски мач срещу Арсенал Розова Долина. второ, не отиват всички. и дори като се поздравяват се вижда кой се радва безрезервно и кой...е притеснен от нещо. без да се задълбочавам, дори само като погледна празнуването след 4-5ти гол срещу Тотнъм или 4-5ти срещу Стоук нещата са съвсем различни от тези от последните мачове.

ситуацията около Тевез, както и случката с излизането на Роналдо (и слуховете за последвалото мъмрене в съблекалнята, а както знаем във всеки слух има поне малко истина) ми навяват мисли, че фокусът на играчите е изместен малко. нервността на Видич вчера е абсолютно необяснима. реакцията на Флетчър след като Рио го прегърна също беше...леко странна.

с две думи, множество дребни детайли, които някои могат да кажат, че са изсмукани от пръстите или че са случайни съвпадения. аз в съвпадения не вярвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Преувеличаваш. Роналдо беше неефективен в завършващата фаза, но участваше активно в почти всяка опасна атака на отбора и определено не се стремеше да блесне за сметка на останалите. Освен преките свободни удари този мач пробвахме прекалено малко удари отдалеч (което беше задължително особено през първото полувреме). Иначе можехме да спечелим мача и по-рано.

Колега, не казвам нищо за играта му, казвам за реакцията срещу САФ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

първо, че играчите, отиващи да поздравят голмайстора, отиват един по един, бавно и мудно, все едно е осми гол в приятелски мач срещу Арсенал Розова Долина.

пусни си мача пак и виж рууни и евра след гола на тевез ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

пусни си мача пак и виж рууни и евра след гола на тевез ;)

точно това говоря. ядрото (Руни, Евра, Рио, Карик, Гигс, Флетчър) са ок както винаги (с изключение на Флетчър). но другите... затова съм писал "не отиват всички".

@Lord

не знам какво да ти отговоря при подобно изказване...
сигурно ако Тевез не беше вкарал, щеше да е от най-слабите на терена...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни: Въпреки моите пропуски, взехме трите точки

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни изрази задоволството си от факта, че неговите съотборници са стигнали до важните три точки срещу Уигън (1:2), въпреки двата пропуска на нападателя с номер 10.

Според Рууни двубоят е бил много труден, но през второто полувреме домакините са изчерпали своите сили.

"Пропуснах няколко възможности и наистина не знам защо стана така. Това беше една от онези вечери, в които не ми вървеше. За щастие вкарахме голове в края, което бе най-важното. Знаехме, че ще бъде труден мач, защото Уигън е много здрав физически отбор. Наистина не беше лесно, но важното е, че спечелихме трите точки. През първото полувреме те ни пресираха сериозно, което вероятно изчерпа много от силите им. В последните 30 минути се възползвахме от това и стигнахме до головете, които ни бяха необходими. Тевес е фантастичен играч и тази вече вкара страхотен гол. Да се надяваме, че ще продължи така", смята Рууни.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май освен в този форум никой друг не обръща внимание на Бербатов. Какво му харесвате не мога да разбера. Бил халф... какъв халф, като играе средна работа. За предните 2 месеца има 2 гола...

http://therepublikofmancunia.com/we-hate-berbatov/

Поне да беше прочел блога, към който даваш линк. Авторът е голям фен на Бербатов и от септември не е престанал да го защитава.

За пореден път обаче се видя, че Бербатов НАРОЧНО НЕ ТРЪГВА, когато някой от бързаците се юрне напред, това не може да не е указание на САФ просто!

Цял сезон така и не разбрахте, че Бербатов не тръгва напред, за да е по-близко до центъра при евентуален гол и така да не се мори допълнително. :)

точно това говоря. ядрото (Руни, Евра, Рио, Карик, Гигс, Флетчър) са ок както винаги (с изключение на Флетчър). но другите... затова съм писал "не отиват всички".

Пропусна да споменеш Шийзи. :)

Иначе по тази тема съм раздвоен и аз. От една страна не ми е приятно как Роналдо и Бербатов никакви ги нямаше, но от друга все пак са си различни характери. Тук предполагам е до лични пристрастия, но нямам проблем с въздържаността на Бербатов, който не винаги се радва бурно, без значение дали той или някой друг е отбелязал гол. Роналдо пък, когато липсва, ме дразни, тъй като има контраст между реакциите му. За Флетчър нямам притеснения.

И все пак наистина не знаем достатъчно, за да коментираме. Камерите следят голмайстора, а не се знае дали даден играч не е отишъл при феновете от другата страна на вратата, примерно. Роналдо по време на мач е високомерен, но при интервюта другите футболисти често споменават, че всъщност е много земен и всички са в приятелски отношения с него. А и този сезон например се забеляза как се грижи за близнаците, което също малко хора биха очаквали точно от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво става с Кристиано Роналдо :( Много ми е мъчно, но май ще го губим...
Видяхте ли през второто полувреме като стреля от линията на наказателното и топката отиде над вратата, как погледна към САФ и му се развика бесно задето му е държал сметка...дадоха го за част от секундата, но ми стана адски неприятно :(

Реакцията всъщност не беше срещу САФ, а срещу Рууни, защото Уейн беше на по-чиста позиция и очакваше подаване. Точно преди тази ситуация Роналдо очакваше това от Уейн, но не го получи, затова и той реши да стреля вместо да подава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реакцията всъщност не беше срещу САФ, а срещу Рууни, защото Уейн беше на по-чиста позиция и очакваше подаване. Точно преди тази ситуация Роналдо очакваше това от Уейн, но не го получи, затова и той реши да стреля вместо да подава.

Взе ми думите от устата Редактирано на от Do4aaa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

първо, че играчите, отиващи да поздравят голмайстора, отиват един по един, бавно и мудно, все едно е осми гол в приятелски мач срещу Арсенал Розова Долина. второ, не отиват всички. и дори като се поздравяват се вижда кой се радва безрезервно и кой...е притеснен от нещо. без да се задълбочавам, дори само като погледна празнуването след 4-5ти гол срещу Тотнъм или 4-5ти срещу Стоук нещата са съвсем различни от тези от последните мачове.

ситуацията около Тевез, както и случката с излизането на Роналдо (и слуховете за последвалото мъмрене в съблекалнята, а както знаем във всеки слух има поне малко истина) ми навяват мисли, че фокусът на играчите е изместен малко. нервността на Видич вчера е абсолютно необяснима. реакцията на Флетчър след като Рио го прегърна също беше...леко странна.

с две думи, множество дребни детайли, които някои могат да кажат, че са изсмукани от пръстите или че са случайни съвпадения. аз в съвпадения не вярвам.

Съгласен съм да .. Роналдо изобщо не ходи да поздравява другите,незнам защо..Бербатов си е мързеле а да кажеш че Тевез не се радва незнам!А за вчерашния мач може да си пуснеш гола на Карик от СкайСпортс и да чуеш коментатора как казва,че Роналдо празнува от другата страна.Показателно е.

за титлата,просто искам ето така до 90 мин мача с ан*лци да е 0-1 и в 90 мин андо да вкара гол :mood (33): Редактирано на от ManUtdFen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ПРОЧЕТЕТЕ КВО ПИШЕ В ТОЯ БЛОГ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХАХАХАХАХJAXJXAHAXHAX иначе притесненията ви за радостта са абсолютна параноя, особено това с флетч беше скандално, хаххах. конкретно при първия гол роналдо изтича да вземе топката и да я носи към центъра. при втория е абсурдно изобщо да коментираме - всички полудяха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мислех да пиша за мача, но просто нямам нерви вече... Прибирам се с настроение и някой като 14 годишния, който е писал това "WE HATE BERBATOV" ми скапва деня от всякъде. Не е защото ми е любимец, ако някой беше написал нещо подобно за друг играч, пак щях да се разтроя. Отвратително!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this