Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wigan 1 - 2 Manchester United

Играч на мача?  

128 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Не мисля че трябва да критикуваме толкова Роналдо.Не може винаги да е във форма,винаги да бележи и да прави асистенций.Пролича си че не беше неговия ден но важното е играта на отбора като цяло :) Честита 99 %ова титла :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Димо и Рон :mood (33): :mood (33): :wacko:

Дълго са чудех и аз кой е този Димо подяволите :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Адски важен обрат! Първото полувреме бяхме доста зле, но пък и гола на Уигън падна доста случайно. Второто също го започнахме лееко зле, но смяната на Андерсон и влизането на Тевез промениха играта изцяло. Страхотен гол на Тевез - SIGN HIM UP, FERGIE! Направихме и много пропуски.. Роналдо и Руни просто не им беше ден. Втория гол също беше много хубав, а радостта на целия отбор и Сър Алекс показаха колко много желаеха тези три точки. Бду, Бербо пак се опита да направи финта, след който вкарахме на Уест Хям. Играч на мача - Тевез.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудесно, няма какво да кажа за обрата и характера ни ! Но относно непрофесионализмът и брътвежите на Боби Борисов, просто ми иде да наредя едни глупости !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За пореден път показахме защо заслужаваме да сме шампиони. Много много тежък мач - слаба игра от страна на Юнайтед, много грешни пасове, стояхме някак уморени на терена, доста мудно разигравахме топката. Като към това добавим адския късмет за Уиган през първото полувреме (Видич се подхлъзва гадния негър вкарва, Рууни изпуска 1110%-отво положение, Карик също можеше да отбележи) и доста тежките условия ( трябваше да земем назаем от Уигън бутонки че нещо наще май се попързалват :mood (33): ) - общо взето всичко беше срещу нас и една наглед почти сигурна победа се превърна в мокър кошмар. И въпреки това намерихме сили и не само се върнахме в мача но и обърнахме резултата. Поклон пред момчетата в червено-бели екипи - показаха че са най-достойните :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За малко щяхме да си направим работата трудна,но това е Юнайтед,това са ШАМПИОНИ !!! Въпреки слабия ни мач,показахме дух и постигнахме победата.Отлично включване на Тевез и невероятен гол,а играч на мача... Митко и Карик (също луд гол и принос при първия).Сега остава в събота по шампионски да разгромим Арсенал отново и :champs (14): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поклон пред момчетата в червено-бели екипи - показаха че са най-достойните :bow

червено-бели екипи и черни чорапи :D:D:D :mood (5): :mood (5): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей , защо няма ревяща емотиконка ? :mood (20): Плаче ми се от щастие и радост... очаквах точно такъв мач...и честно казано се бях отчаял... Карик игра със сърце, най-накрая ще призная - Тевез - СЪЩО ! Димитър Бербатов - може да не стане гол майстор, но за мен ще си остане майстор-готвача...всяко отмерено движение е брилянтно ! Еми честито... :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още като видях проливния дъжд стана ясно, че мача ще е тегав за нас. Момчетата от Уигън, както каза и коментатора, са силов отбор и дъждът не им пречеше толкова. Но за сметка на това при толкова технични футболисти в нашия отбор, нямаше как да покажем най-доброто. Пропуснахме в началото добри възможности създадени от Бербатов и така си усложнихме живота. Важното е, че когато не показваме обичайната класа, то поне имахме отново волята да се борим докрай и заслужено спечелихме. Най съм доволен от 3-те точки, след това от гола на любимеца ми Карик, а накрая и от играта на Бербатов. GGMU :mood (5): :mood (5): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За пореден път показахме защо заслужаваме да сме шампиони.
Много много тежък мач - слаба игра от страна на Юнайтед, много грешни пасове, стояхме някак уморени на терена, доста мудно разигравахме топката. Като към това добавим адския късмет за Уиган през първото полувреме (Видич се подхлъзва гадния негър вкарва, Рууни изпуска 1110%-отво положение, Карик също можеше да отбележи) и доста тежките условия ( трябваше да земем назаем от Уигън бутонки че нещо наще май се попързалват :mood (33): ) - общо взето всичко беше срещу нас и една наглед почти сигурна победа се превърна в мокър кошмар.
И въпреки това намерихме сили и не само се върнахме в мача но и обърнахме резултата.

Поклон пред момчетата в червено-бели екипи - показаха че са най-достойните :bow

+1

Много слаби в завършващата част Рууни и Роналдо, много брак в подаванията на Карик и Сколс и на защитниците от които се получиха неприятни контри и така внесохме несигурност в отбора. За мен няма МОМ този мач всички играха еднакво на средно ниво че някой и по-зле, но ПОБЕДИТЕЛИТЕ НЕ ГИ СЪДЯТ.

Остана точка хора. Ако не бяхме били, Анал щяха много да се нахъсат срещу нас, а сега е лесно според мен ще победим. Тевез напоследък напомня малко на ОЛЕ как променя играта и резултата - браво, дано остане.

Накрая на сезона ние правим обратите които праиха Пуул началото и сега е по-важно и по ги боли. Представям си ги пред ТВ и как потриват ръце и накрая пак с празни ръце.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво имахме късмет и един гений в лицето на Тевес.

п.п Кой ги избира тези водещи и гости в Диема, не ми е ясно......!? Тази вечер гледам и не вярвам на очите си! Няма такива разсъждения, особено на този играч на Ботев. Типичния футболист, по мозък и визия. Най-силно се смях за коментара, който направиха двамата след мача! Визирам гола на Карик, Бербатов бил увличал няколко играча за да бие Карик......... българина просто искаше да се открие , ако Карик реши пак да му подава. Като вземат да анализират, чак ме хваща яд. Особено, ако поканят някой футболист с начално образование. Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо, Тевез и Карик - най-добри в мача според мен.
Победа с/у гънърите и победа с резервите с/у Хъл докрая.
След това труден финал на 27, в който мисля, че ще победим в продълженията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че ни очаква труден мач. Обикновено в края на сезона отборите, които не се борят за нищо са най-опасни. Дано да ги надхитрим и да бием, пък макар и само с един гол разлика.

Това беше мнението ми преди мача, и то не се промени по време на, и след мача :cool: И все пак, най- важното е, че бихме :mood (5): Арсенал ще ги отнесем поне с ТРОЙКА :champs (14):

За лузърпул - калъфките :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав мач се получи, като се вземе предвид, че първото полувреме беше по-скоро хокей. Уигън по принцип си играят относително нападателно, а сега като нямаха какво да губят дори при 1:0 не се прибраха в защита. Бербатов и Роналдо все още не са се сработили... През първото полувреме единият игра невероятно, другият го нямаше. През второто Роналдо се показа, а Бербатов, макар все още на ниво, започна да изчезва. Общо взето и на двамата често задачата им е да задържат топката, и когато единият се справя, другият остава неефективен. Убеден съм, че през лятото сър Алекс ще поработи по въпроса и догодина ще ги наблюдаваме в далеч по-ползотворни комбинации. Единствено съм разочарован, че сър Алекс не пусна Парк на мястото на Роналдо, най-малкото за да му даде урок. Изглежда наистина се е размекнал с годините. :) Стайлс пък взе, че свири кадърно, само страничните малко се попрестараха със засадите. Важното е, че два кръга преди края имаме шест точки преднина. Тия Ливърпул голям конкурент, голямо чудо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички! Още ми е плахо да ви наричам шампиони, заради тенденцията! Наистина много тежък мач и до последно мислих, че ще си останем с точката, но отново показахме характер. Ето защо почти дойде 3-тата пoредна титла.
18 Е МАГИЧЕСКО ЧИСЛО
Прекрасно съдийство на Роб Стайлс, а относно Тевез не искам да ме разбирате погрешно. Той наистина играе със сърце и душа за този отбор, но сега е толкова надъхан да впечатли феновете и САФ, че всичко може да стане. Друг е въпроса дали трябва да се платят 30 милиона.

П.С. Играч на мача О'Шей .. много стабилен в този мач Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хъх...тоя мач ми изпили нервите... Първото полувреме бяхме прекалено статични (може би заради тежкия терен) и играхме "доста аристократично" (както би казал НиколаЕ) - не се борехме достатъчно, оставяхме прекалено много празни пространства в полузащита, въобще бяхме надиграни. Имахме няколко не особено чисти положения, но най-често играчите ни се хлъзгаха пред наказателното на Уигън. Тежкият и хлъзгав терен и непрестанния дъжд ни пречеха да играем бързо и Уигън ни надборваха. Въпреки това голът им беше напълно случаен. През второто и особено след влизането на Тевез вдигнахме оборотите. Странно, но точно неговия гол беше първия точен удар към вратата им. Майсторски гол, просто красота. Андерсон игра слабо и нормално напусна рано рано, Скоулси пък се поумори и беше неефективен. Истински добрите ни атаки се получиха след влизането на Гигс - безспорният футболен гений и мисълта в отбора ни. Всяко негово докосване е магия и дори с върха на нокътя да цъкне топката може да създаде голово положение. Роналдо нямаше късмет, но игра с голямо желание и доста отборно (този сезон това му качество доминира). Карик цял мач се бори в центъра и беше най-активния ни халф. За мен той е играчът на мача - вкара победния гол и асистира за този на Тевез. Аржентинецът също заслужава много висока оценка, дано го купим. Според мен повечето фенове тук надценявате приноса на Бербо конкретно в този мач. Нашето момче игра добре, но срещу Тотнъм и Сити беше далеч по-активен и ефективен. Тази вечер опита някои красиви неща, но те просто не се получиха. Забави доста атаки и пропусна да отправи удари в удобни ситуации. Иначе се видя, че когато 4-ката е отпред (Тевез, Бербо, Рууни, Роналдо) нямаме спиране. Заслужена победа, чакаме титлата в събота! :) Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В интервюто след мача е отправил оферта, до утре ше има детайли.

заБАВЕН си!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this