Jump to content
Sign in to follow this  
Authentic

Manchester United 2-0 Manchester City

Играч на мача  

107 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Дори да бях съгласен с религиозната сегрегация и да нямаше известна разлика между чалма и тюрбан (в Индия много се избиват по този повод), не става въпрос за това. Идеята е, че аз ако бях англичанин, мнението ми за всички чужденци, които си позволяват да говорят кой да бъде рицар и кой не, щеше да бъде едно и също. Представи си португалец католик или пък ирландец протестант да тръгне да те агитира някой да получи орден "Стара планина"... Дори да съм съгласен с мнението му, ще се почувствам най-малкото тъпо, че ни се меси. Нямам нищо против хората да мигрират (оставаше и да имам, щом в момента живея в Англия), но в случая става въпрос за традиция на определен народ. П.П. Доста англичани дори са по-негативно настроени към имигранти от източна Европа, докато азиатците често са се интегрирали по-добре (разбира се, както всяко правило, това не важи за всички). Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също се изненадах от леката победа. На моменти чак се учудвах като се приберем в нашата половина как Сити обикаляха централната линия и се чудиха какво да правят с топката, която явно им пречеше! Много ми хареса играта на Флетч, за който се надявам УЕФА да направи изключение и отмени наказанието, Видич беше като танк - прегазваше всякакви опити за опасности. Тевез се раздаде много, което му прави чест при положение, че е почти сигурно напускането му, но и на мен ми направи лошо впечатление как отказваше да извежда Бербатов в удобри позиции, а Бербо се стараеше много, направи няколко магически докосвания, връщаше се доста назад и често пъти пускаше къс пас за двойно и се втурваше напред, но нямаше кой да се реши да комбинира с него. Рафаел много се стараеше и направи добри включвания. Роналдо по детски реагира, но аз се радвам, че толкова много му се играе и явно и той самият усеща, че е във върхова форма в момента и има самочувствието да опитва всичко! Затова спроред мен той е по-добрият играч от Меси, защото Рони има смелостта и самочувствието да опитва удари отвсякъде, а не да чака да влезне с топката във вратата. Моята теза за мишката е че е съгледвач на Барса, пратен да види какво ще се случи и с каталунците! :glory (03): Иска ми се да добавя нещо и за Марто и Валери, които според мен се включиха много силно и искрено се надявам най-накрая и късмета да е с нашите момчета да се опазят от бъдещи контузии. И двамата имат голямо желание и заслужават да започнат да играят като титуляри. Така и не мога да разбера защо се залага на онова дърво кайседо, който е един от най-бездарните играчи във ВЛ вместо да се даде шанс на Божинов. Вижда се че и за Марто има място заедно с Робиньо, след влизането му, ако забелязахте всички атаки на Сити минаваха само отляво и Марто определно ни създаде поне малко неприятности. Редактирано на от Kokorba6iqta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моята теза за мишката е че е съгледвач на Барса, пратен да види какво ще се случи и с каталунците!

Мне, това беше агентът на Тевез. Цял мач ги показваха трите мишки - Гил, Глейзър и Джоорбачиан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Плаката е як,да... Ама гледката отстрани... Ако беше на некой друг отбор щеше да ги скъсам от ебавки,ама... :dry:

Мене пък точно тея типове ме кефят най-вече в снимката No1 са, хах

Не ги ли знаете тия - много често влизат в кадър при смяна

Аз им викам Махараджите - една групичка от 4 човека са - незименно на всеки мач - седят до резерната скамейла на гостуващия отбор

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе движението на мишката по терена верно наподобява това на Носи Бенаюн.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз не мога да разбера защо изобщо беше сменен Роналдо ? да отговора е ясен - ДА ГО ПАЗИ ... и от кво да го пази - при супер спокоен мач няма кой да го ритне те ониа балеринки играят колкот да покажат присъствие на терена , грам хъс нямаше в тия ман цици , а да не говорим че Роналдо е в супер физическа кондиция и може да издържи не 90 мин ами 190 така че мисля или че има няква друга причина или че САФ сбърка малко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нема значение какви са важното е,че подкрепят най-велекия клуб на света.Мога да ви кажа, че тези фенове са най-много.А за идеята-със сигурност ще е достоен да се нарича сър!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тази победа ни остава в сряда да победим Уиган , а след това дори и Х ни устройва срещу Арсенал и сме ШАМПИОНИ :champs (14): :mood (5): :champs (13): :glory (29): :glory (12): :champs (18):

Пиши с нормален шрифт
United Moderators

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед показа защо ще е шампион

Когато търсим основната причина, поради която Юнайтед ще е шампион този сезон трябва да си спомним този мач.

Сигурно, ако се вгледаме по-сериозно в целия сезон ще намерим още доста подобни. На пръв поглед Червените Дяволи не направиха нещо значимо в срещата. Натиснаха в началото и то съвсем не толкова яростно, колкото могат и вкараха след един пряк свободен удар. После заиграха разумно и уверено в защита, като очакваха своя момент за второ попадение. И то дойде. А след почивката доиграха срещата спокойно и цяло чудо е, че не направиха и 3:0. В главата ми е един израз „Бавно, но сигурно". Така изглеждаше Юнайтед вчера, а и в голяма част от сезона. За да станеш шампион ти трябват поне 30-35 спокойни точки, които да си спечелил с едно полувреме игра или дори по-малко. Мисля, че през това първенство Юнайтед направи поне 40 такива. Което е невероятно постижение за мен и точно това качество ги отличава от останалите отбори в лигата. Мнозина може и да го подценяват, но точно в такива мачове Ливърпул направи равенства, Челси дори загуби няколко, а Арсенал инкасира дори повече поражения и от „сините".

И за да не ни е съвсем скучно след почивката Роналдо ни представи нещо интересно през второто полувреме, реагирайки емоционално на смяната си. Понякога се улавям, че съм готов да кажа за дадено действие на Фъргюсън, че е правилно дори ако той извърши нещо абсолютно ненормално. Обаче и сега е така. Ако искаш да имаш най-добрият си играч във върхова форма за следващите 2 или 3 седмици, то може би е редно малко да го ядосаш и изнервиш. А и все пак Тевез си заслужава да положиш някакви усилия за запазването му. Нали никой не си представя, че някой друг клуб освен безхаберно пръскащия пари Реал Мадрид ще извади 30 милиона за аржентинеца! Той не струва толкова, това е ясно. И според мен цял сезон Фъргюсън му сваля цената. Самият факт, че Тевез мърмори вече втора седмица в пресата е доказателство, че той иска да остане на Олд Трафорд. Бе вкаран в употреба дори и козът „Ливърпул ме иска!". Но това не очарова толкова Фъргюсън.

И нещо за Сити. „Гражданите" нямат централен нападател. Просто този пост отсъстваше вчера. Срещу Юнайтед по принцип топката трудно ще се достави до наказателното поле, но в 10-те случая, когато това ставаше, там просто нямаше кой да играе с нея. Освен това ми се струва, че Де Йонг и Компани действат твърде близо до защитата и твърде далеч от Аерланд, което лишава Сити от присъствие в противниковата половина. Робиньо все още си е същия футболист, който е лесен за опазване от грамотен в дефанзивно отношение отбор. Изобщо Сити си е тим за средата на класирането между 7-мо и 10-то място, където и си е в момента.

Борислав Борисов
premiership.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this