Jump to content
Sign in to follow this  
Authentic

Manchester United 2-0 Manchester City

Играч на мача  

107 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Браво на всичките момчета - играха със желание и заслужено спечелиха. В прогнозата за мача казах 2 гола в първото полувреме и печелим, а то взе, че така и стана. МОМ беше Видич на 100 процента, който просто не остави шансове за атаката на Сити. Не съм съгласен че Рафаел е играл слабо, дори напротив включваше се успешно и в нападение. Лошото настроение на Роналдо не знам защо е - напоследък е във топ форма и често бележи. Може гаджето му да му изневерява и затова да е изнервен, но САФ ще го успокои до другия мач. След този мач сигурно вече и феновете на Ливърпул не си вярват ... Айде до сряда - мачът ще е по-труден предполагам, но нас вече няма кой да ни препъне. :champs (14): :devil3: :devil3: Забравих нещо - вярно феновете обичат Тевез, но за мен е един типичен консуматор и май един нов нападател няма да ни е излишен. Редактирано на от mirmiracle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много сгрешени пасове имаше през първото полувреме... честно казано се изнервих точно от тоя факт. Постъпката на Роналдо няма да я коментирам, защото това не е поведение на професионалист. Бебрбатов определено ми хареса този мач. Направи ги луди и щастливи на няколко пъти с отиграванията си. Страхотна игра на Тевез, но отново се видя, че няма никво намерение да играе с българина, когато е удобно и би излязло нещо опасно за противника ..... МОМ: Вида- непробиваем!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изключително съм доволен от победата над градския съперник и от начина,по който я постигнахме. Вкарахме си 2 гола и доиграхме спокойно мача,а можеше и още да вкараме... Страхотни изяви на Роналдо,Тевез и Бербатов. Стабилни бяхме и отзад... Защо Сити държаха толкова дълго Марто Петров на скамейката? Той е единствения кадърен играч в тоя некадърен отбор... А Роналдо направо кипеше от енергия за игра,явно манчестърския дух на Дербито му е повлиял. Отдавна не бях виждал някой да е толкова недоволен,че го сменят от игра... Може би само Сарате от Лацио се държи така на излизане от терена :mood (33): 4т. в следващите 3 мача и сме шампиони. Мисля че още срещу Арсенал ще можем да празнуваме титлата и да се съсредоточим след това изцяло върху мача в Рим :) Тоя уикенд много успешен - две победи на двата отбора на сърцето ми в градските Дербита,тук и в Англия :greets (1): Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чистита победа на всички.Най добрите в мача бяха Видич и Тевез.Още 4 точки и шампиони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен пък ми писна от тая игра на "доказванка..." Кой е най-големия футболист... Особено Тевез, който попринцип харесвам много, днес ми скъса нервите с егоизма си. Гледах мача по Sky, където отбелязаха колко добре "КОМБИНИРАЛИ" Тевез и Бербатов... аз видях само едностранна игра Бербатов ---> Тевез. Карлос не спря да търси гол, но не за отбора а за себе си, в което няма лошо, Роналдо също го прави, но не си личи толкова :biggrin: , пък и умее доста повече ;) Радвам се, че победихме, но изобщо не съм доволен от играта. Всички бяха супер-егоистични, бавни и неадекватни. Бербо игра добре, горе-долу, но пак беше несигурен. А от горе изброените не мога да определя играч на мача, защото такъв нямаше. Може би Видич, който на 2-3 пъти ме изправи на крака със супер намеси, например срещу Ireland. Честита победа :champs (14): :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много яко, само че не ме кефят пичовете, които го държат. Ако е тяхна идея все пак ги поздравявам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Плаката е як,да... Ама гледката отстрани... Ако беше на некой друг отбор щеше да ги скъсам от ебавки,ама... :dry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мене пък точно тея типове ме кефят най-вече в снимката :) No1 са, хах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Относно плаката, аз имам алергия към чалми и индийски английски... Мача беше приятен за гледане, без тръпката и нервите. Мога да отилича играта на Рафаел и Бербао, но Роналдо не трябваше да прави такива сцени и драми... това е смяна в един не толкова критичен мач - но нали е Кристиано, такива неща му се случват винаги. Трябва да порастне малко, ама ме е страх ако порастне прекалено да не си смени прическата :mood (33): :mood (33): :mood (33): Сър Алекс Фъргюсън е видял достатъчно характери и ще се справи отлично и този път - той вече защити Кристиано нарочно и се изказа и за играта като цяло! Най-хубавото в този мач бяха коментарите от сорта на "Петров подава на Божинов, но топката му е отнета от Бербатов и той подава... паса на Бербатов е пресечен от Петров, който напредва и центрира към Божинов" Ей, напълни ми се душичката, че толкова много (3) българи се раздават на Олд Трафорд. Единствена по-голяма радост ще ми е ФК Монтана 1921 да гостува на Олд Трафорд след 2 години за ШЛ :biggrin: МАЧКААААААААААААААЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Плаката е много як а колкото до пичовите без коментар Редактирано на от lordralu

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
то верно на терена имаше толкова българи, колкото и англичани днеска. айде да взимаме и Стенли и догодина да са повече направо, хаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Боби Чарлтън приветства Манчестър Юнайтед

Легендата на Манчестър Юнайтед Сър Боби Чарлтън поздрави тима с днешната победа над Манчестър Сити с 2:0 в градското дерби.

Чарлтън заяви също, че в момента Манчестър разполага с най-добрия отбор, който някога е имал, и че според него ще успее да вземе всички титли, за които се бори през този сезон.

Чарлтън, който бе лидер на отбора през 1968г., когато взеха първата си голяма европейска титла заяви също така, че отбора е направил невероятен двубой миналата седмица в мача срещу Арсенал от Шампионската лига.

"Това със сигурност, абсолютно е най-добрия състав, който Манчестър Юнайтед някога е имал. В момента те играят по съвършено различен начин, от преди, но със сигурност това е положителна промяна. Това е най-хубавия футбол, който човек може да гледа. Особено в мача си от Шампионската лига миналата седмица срещу Арсенал бяха просто невероятни. Смятам, че Фъргюсън е свършил перфектна работа и трябва да го поздравя. След днешната им победа над Сити аз лично вече съм напълно убеден, че те ще станат шампион и във Висшата лига и в Шампионската лига."

sporta.bg
__

Бербатов със средна оценка за представянето си срещу Сити

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов е получил оценка 6 по десетобалната система от вестник "Сън", за представянето си в двубоя на неговия тим срещу градския съперник Манчестър Сити (2:0).

Въпреки че българинът изработи и двете попадения за "червените дяволи" и изигра един от най-добрите си мачове в последно време, английските журналисти не смятат, че приносът му за успеха на шампионите е особено съществен. Двамата българи в състава на "гражданите" - Мартин Петров и Валери Божинов, пък са оценени с 5-ици, за включването си като смени в двубоя.

Според "Сън" играч на мача е авторът на втори гол за Юнайтед Карлос Тевес, който е получил оценка 8. Толкова е дадена и на халфа Дарън Флетчър, а по 7 са получили Кристияно Роналдо, Райън Гигс и Неманя Видич.

От Сити пък с оценка 7 са отличени Найджъл де Йонг, Уейн Бриджи и Ричард Дън.

sporta.bg
_____

Марк Хюз: Огорчени сме от загубата, Бербатов игра добре

Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз бе сломен от загубата с 0:2 от градския съперник Манчестър Юнайтед в мач от 36-тия кръг на английската Висша Лига.

Специалистът също така сподели, че според него не е имало нарушение на Стивън Айрланд срещу Димитър Бербатов в 17-та минута. След фал на халфът на "гражданите" съдията отсъди свободен удар за домакините от Юнайтед и Кристиано Роналдо прати топката в мрежата на Шей Гивън.

"Тъкмо ни бе потръгнала играта и те вкараха. Разочарован съм от това, че съдията им даде свободен удар, защото мисля, че нямаше нарушение. Стивън игра за топката, а Бербатов просто падна", коментира наставникът на Сити.

"Смятам, че свободният удар бе едно от решенията, които ни ощетиха, но по-късно те вкараха още един гол и ние бяхме тотално сломени. Бербатов показа добър контрол на топката и изведе по прекрасен начин Тевез", продължи Хюз.

"Огорчени сме от загубата, но сега трябва да се концентрираме върху другите два мача, ако искаме да играем в Европа и догодина", заключи уелският тактик.

sporta.bg
...

Man Utd pleased with Tevez contribution
Hughes admits to lack of cutting edge
more pics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички! Още малко и сме там :mood (5): Митко много ми хареса днес,както и Вида естествено,Рафаел,Флечър и Тевез! Аз напълно подкрепям крещящите фенове на ОТ - Sign him up!!! Аз лично много се надявам Карлос да остане (не искам Рибери,Кака и т.н защото Юнайтед в момента имат всички играчи от които се нуждаят или поне аз съм доволна)! Относно Кристиано - раздвоена съм... От една страна се радвам, че показва такъв ентусиазъм и желание за игра ама от друга пък се дразня че преиграва толкова! Той е като всички останали играчи и ако САФ реши да го смени - ще излиза и т'ва е! Айде гледаме към мача с/у Уигън... :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз само не мога да разбера защо Сити излязоха толкова обезверени(още повече като имаме предвид един от мачовете с Арсенал). Ако това им е кулминацията на сезона... То Марк наистина не е научил от Сър Алекс как се мотивира отбор! Редактирано на от Boogie Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много лек мач, както и миналата седмица. Победа с минимум усилия, незнам за какво се учудвате на реакцията на Роналдо аз и други футболисти съм виждал да реагират така, относно Тевез той е чудесен играч, и мисля, че прочетох мнение, че трябва да го върнат в предишният си клуб или нещо подобно. Не мога да си го обясня как някои фенове на отбора не искат играч, който за 2 сезона е дал толкова много на отбора, разбира се ако са гледали всички мачове. Сега предстои тежък мач с Уигън, където излизаме само за победа и после на ОТ срещу Арсенал ще се празнува 18-тата титла :), за мача очаквам отново промени в състава, просто САФ този сезон състава го върти перфектно.

GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някак глупаво ми се струва да нападате индийците като фенове, а в същото време в български форум да участва в петиции за същото нещо - поданик на кралицата на Великобритания да получи рицарски звание... Тоест колкото ние имаме право да подкрепяме кампанията, толкова и те.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много хубав мач!!! Без контузии, добра игра на Бербатов и много навременни голове!!! Просто коментарите са излишни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

но на нашето момче му липсваха ударите към вратата, за което го укорявам (03):

Точно така, напълно съм съгласен. Бербатов просто е излязал на терена и е решил, ей така, за кеф, да не стреля нито един път срещу вратите на Сити и Боро. Изобщо не става дума за треньорски указания да играеш зад нападателите и да организираш играта. Много правилно разсъждение. Евала!

Лятото се говори за размяна Бербатов - Ибрахимович. Ето този човек вече ще може гордо да се нарече "дявол"!

Ето това наричам аз Гений на мисълта!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Тевес е много далеч от онова, което искам да видя от него.

- Глупаво е да се споменава идеята за Рууни халф. Не знам изобщо как някои искат точно това.

- Номер Седми - без коментар.

- Играч на мача - Флеч. :sleep:

Пиши с нормален шрифт
United Moderators

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва беше Бенаюн... гадния плъх ни шпионираше

луд си :mood (33):

Доста силен мач, с оглед на това, че просто не позволихме на Сити да направи нещо смислено. Супер отиграване на Бербо и гол на Тевез, както и преди това страшен удар на аржентинеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някак глупаво ми се струва да нападате индийците като фенове, а в същото време в български форум да участва в петиции за същото нещо - поданик на кралицата на Великобритания да получи рицарски звание... Тоест колкото ние имаме право да подкрепяме кампанията, толкова и те.

Павка, ние не носим чалми поне бе...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

.. относно Тевез той е чудесен играч, и мисля, че прочетох мнение, че трябва да го върнат в предишният си клуб или нещо подобно. Не мога да си го обясня как някои фенове на отбора не искат играч, който за 2 сезона е дал толкова много на отбора, разбира се ако са гледали всички мачове.

GGMU

Не отричам заслугите на Тевез, просто казвам че не ми харесва като тип нападател и че за тези пари можем да вземем по-класен. Иначе като дух и себеотдаденост няма равен - малко егоизмът му е в повече, за сметка на някои чисто технически качества. Иначе винаги ще го уважавам, заради всичко което направи за нас. Но все пак трябва да се върви напред и да ставаме по-добри. Лично мнение ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз така и не разбирам, дори Митака, какво имате против индийците на ОТ? Имат възможност хората - отиват на стадиона. На всеки мач са там, небръснати, с чалми - там са. Стига с тва тотално отричане на всичко друго освен българското, имам предвид, все едно че ние сме най-големите фенове да го ева, и други освен нас (и англичани) нямат право да сядат на трибуните на ОТ.. Кво значение има кой каква националност е, тва не мофа да разбера?! Португалците били цигани, испанците каруцари, италианците гнусни жабари, индийци не знам си кви...... ами ние?

edit: mirmiracle вярвам никой няма да ти се обиди ако махнеш тва святкащото от подписа си... благодаря предварително.

Публикувано изображение

Публикувано изображение Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this