Jump to content
Sign in to follow this  
Authentic

Manchester United 2-0 Manchester City

Играч на мача  

107 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Яка победа. Даже мишката беше яка. Флетчър отново страхотен. Майката на Гигс сигурно пак ще му каже, че е играл като истинско лайно. Ама на Боговете им е простено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това, което ми изкристализира след този мач е:

1. Роналдо пак би в стената и недоволсташе постоянно.
2. Бербатов пак след като получеше топката в центъра, само даваше пас и спираше да тича.
3. Тевез пак само тичаше като луд и пробваше удари, без да демонстрира нещо суперефектно.

Резултатът... Всички го видяхме
Изводът... Критиците на САФ и на Юнайтед да си гледат работата!

:glory (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Яка победа. Даже мишката беше яка. Флетчър отново страхотен. Майката на Гигс сигурно пак ще му каже, че е играл като истинско лайно. Ама на Боговете им е простено.

Ха, нека си говори каквото си пожелае! Важното е, че е свършила поне едно перфектно нещо преди 35 год.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача беше доста лесен за нас.Играхме на 42.5% и пак ги смазахме по всички параметри.Бербатов отново "пестеше" сили,но с 3 гениални отигравания те кара да обичаш още по-силно тази игра,Тевез показа,защо трябва да остане в Юнайтед,Роналдо,Видич,Евра,Флеч и Рафаел също изиграха много силен мач.Малко остана :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е сега вече наистина :glory (03): Убиваме Уигън и Арсенал и титлата е наша дори преди следващия мач на Ливърпуул. Очаквах повече противодействие от Сити, обаче те приличаха на Боро от предишния мач - почти нищо интересно, освен удара на Марто Петров. И ако не беше Ричард Дън, резултатът можеше да е двоен - поне на два пъти се намеси в последния момент при нападател, излизащ сам срещу вратаря. Силен мач на целия отбор на Юнайтед, като че ли никой не направи лошо впечатление. Всеки си беше на мястото и си свърши работата. Радвам се, че взехме реванш за загубите през миналия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слабо представяне от страна на Сити ,очаквах по-голяма съпротива.Като цяло лесно изигран мач ,браво на отбора.След този мач вече съм сигорна че титлата ще бъде наша.Въпреки глупавата реакция на Роналдо,един коментар на фен на Ливърпул много ме изпълни. ''Тоя Аналдо фаловете вече ги има за дузпи''

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа ! Тевес показа на САФ че заслужава да играе в Юнайтед ! Мачът в Сряда е РЕШАВАЩ ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач се получи,имаше положения,не хвърлихме много сили и това си е нормално,все пак тази седмица можем да решим всичко в Англия и после да мислим само за Барса. Реакцията на Роналдо доста ме изненада.И преди съм виждал как Сър Алекс го сменя за да почива и не съм забелязвал такова поведение от негова страна.Дано не стане пак повод за спекулации около бъдещето му,че тъкмо се бяха поуспокоили нещата. Единствено ми беше криво за Тевез.Страхотен мач направи,това интервю,в което ни казва "сбогом" доста ме натъжи.Наистина ще бъде жалко,ако си тръгне през лятото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Посредствена победа без особено силна игра. Мача започна добре, но второто полувреме беше слабо. Видич беше господар, а когато Тевез вкара цялата изтръпнах. Какво присъствие само! Нямаше как нещата да се подредят по-добре - още 3 мача, а ни трябват 4 точки! :champs (14): Играч на мача - Карлито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре се представиха момчетата, рафа бенитез нека си говори и следващия път, да бием и уигън и арсенал и да си станем шампиони .. хах Флетч, Вида и Тевез бяха прекрасни на терена!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съвем закономерна победа, играта ни спореше независимо, че играхме с 50 % от възможностите си. Явно Сити се бяха примирили с неизбежното. Все пак стана приятен мач за гледане. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Бяхме ужасни днес, но победата си е победа

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън призна, че Кристиано Роналдо е реагирал бурно при смяната си в 58-та минута срещу Манчестър Сити, тъй като е искал да остане на терена.

Малко след началото на второто полувреме португалецът трябваше да бъде сменен от Пол Скоул, а след като напусна терена бесен Рони хвърли кърпата си.

По ирония на съдбата всичките тези мачове, в които той е откривал резултата са на Олд Трафорд. От дебюта на Кристиaно Роналдо във Висшата лига през 2003 г. той е вкарвал първия гол в мача цели 30 пъти. Нито един друг играч не може да се похвали с това в този период.

„Трябва да държа играчите си колкото се може по-свежи. Имаме още мачове до края на кампанията”, каза шотландският спец.

Фъргюсън не бе в настроение да коментира широко дискутирания въпрос около бъдещето на Карлос Тевез, който вкара второто попадение за шампионите, като единствено отсече: „Той все още е футболист на Манчестър Юнайтед.”

"Реакцията на Роналдо? Нормално е да се ядосва, защото го смених. Той е в отлична форма и искаше да остане на терена. Аз обаче трябва да гледам в глобален план. Трябва да запазя играчите свежи доколкото е възможно. Защото ни чакат още важни мачове", заяви Фърги.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед обеща да направи две-три промени в състава за срещата с Уигън в средата на седмица, като сподели: „Не играхме добре днес, бяхме ужасни, но това може да се случи в едно такова дерби. Далеч не показахме най-доброто от себе си днес, но все пак – победата си е победа, особено в тази част от кампанията.”

Фъргюсън не пропусна да коментира и бъдещето на Тевез. Аржентинецът реагира доста остро след гола, който вкара, като сложи ръка на ухото си в знак към феновете и мениджъра. Много е вероятно Тевез да напусне тима през лятото.

"Тевез е играч на Манчестър Юнайтед", бе лаконичния коментар на Фърги. Аржентинецът вкара 14-ия си гол за сезона. Толкова има и Димитър Бербатов, който му асистира.

Играчите откривали най-често резултата във Висшата лига този сезон

Брой / Играч / Клуб

8 / Кристиaно Роналдо / Манчестър Юнайтед
6 / Джибрил Сисе / Съндърланд
6 / Робиньо / Манчестър Сити
5 / Бени Макарти / Блекбърн
5 / Матю Тейлър / Болтън
5 / Питър Крауч / Портсмут
5 / Уейн Рууни / Манчестър Юнайтед

Мачовете, в които Роналдо открива резултата този сезон

Дата / Мач/ Мин

10.5.2009 / Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 2-0 / 18
5.4.2009 / Манчестър Юнайтед - Астън Вила 3-2 / 14
14.3.2009 / Манчестър Юнайтед - Ливърпул 1-4 / 23
31.1.2009 / Манчестър Юнайтед - Евертън 1-0 / 44
15.11.2008 / Манчестър Юнайтед - Стоук 5-0 / 4
1.11.2008 / Манчестър Юнайтед - Хъл 4-3 / 3
29.10.2008 / Манчестър Юнайтед - Уест Хям 2-0 / 14
27.9.2008 / Манчестър Юнайтед - Болтън 2-0 / 60

gong.bg
______

Бербо в цифри срещу Манчестър Сити

БЛИЦ ви представя статистическите показатели на играта на Димитър Бербатов срещу Манчестър Сити при победата с 2:0

Изиграни минути: 90
Голове: 0
Докосвания на топката: 67
Удари към вратата: 0
Удари във вратата: 0
Точни пасове: 33
Грешни пасове: 7
Създадени положения: 3
Спечелени единоборства: 10
Загубени единоборства: 6
Изтърпени нарушения: 4
Извършени нарушения: 0
Асистенции: 1
Засади: 1
Греди: 0
Жълти картони: 0

blitz.bg
____

Оценките след мача

Man Utd v Man City - Ferguson
Man Utd v Man City - Fletcher

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако сметнем и фала асистенциите му са 2 ма това няма значение.Заслужена победа.Много слаби Сити и пестеливи Юнайтед.Хареса ми включването на Марто и Божинов и да си призная бих искал да беше влязъл онзи удър на Марто в края.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа - още малко остана :champs (14): ! Прекалено лесно си го върнахме на Сити, очаквах по-голям отпор, но за наша радост играта на сити не се получи и нищо непоказаха! Иначе за нас добър мач и закономерна победа с оглед на играта, която показахме. В защита Видич, а и останалите добре се справиха, Тевез и Бербатов показаха част от капацитета си, но на нашето момче му липсваха ударите към вратата, за което го укорявам, Роналдо показа голямо желание за игра, че чак преигра при смяната, но няма да драматезирам поведението му - да запази малко то желанието си и за сряда все пак :biggrin: :anti (4): :glory (03):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач за Бербатов той е човек на разиграването в ман ... смятам че тевез ще бъде върнат на предищния си тим :P Карим Бензема ще е новата звезда :) за Рибери смятам че 70 милиона са много, но Алех Фъргиосен си знае работата :rolleyes: :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотен мач за Бербатов той е човек на разиграването в ман ... смятам че тевез ще бъде върнат на предищния си тим :P Карим Бензема ще е новата звезда :) за Рибери смятам че 70 милиона са много, но Алех Фъргиосен си знае работата :rolleyes: :tongue:

Кое от всичко видяно днес те накара да мислиш така? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Фърги трябва да направи всичко възможно за да запази Тезес. Бензема в никакъв случай не трябва да идва в Манчестър - те му допада английската лига. Рибери не е за такъв отбор. Мястото му е в БМ или отбори като Интер, Мадрид, Челси но не и Юнайтед! Лятото се говори за размяна Бербатов - Ибрахимович. Ето този човек вече ще може гордо да се нарече "дявол"!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цялата работа опира до там,че все пак ще купим Тевез,ако спечелим и 2та трофея които ни остават,Гил ще развърже кесията и 30 и колко там милиона няма да му се видят много,а ако напипа тази схема,в която Роналдо и Рууни са халфове,Тевез и бербо нападатели,не ми се мисли,струва ми се ще бъде много ефективно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Цялата работа опира до там,че все пак ще купим Тевез,като спечелим и 2та трофея които ни остават,Гил ще развърже кесията и 30 и колко там милиона няма да му се видят много,а ако напипа тази схема,в която Роналдо и Рууни са халфове,Тевез и бербо нападатели,не ми се мисли,струва ми се ще бъде много ефективно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Роналдо успя да помрачи иначе доброто си представяне в мача...С такива изпълнения трудно ще прилича на Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва беше Бенаюн... гадния плъх ни шпионираше

:mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5):
Ще се пукна от смях...........

А относно мача: някак си за мен мина като протоколна среща- 2:0 , отлична игра на защитата, гол на Рони... и т.н.

Само дето не разбрах защо Роналдо реагира по този начин. Мача вече бе решен а САФ просто го извади за да го запази за следващите двубои. И цял свят разбра смяната на Роналдо със Сколси, само Рони не???? Или това бе използвано от Рони за нещо като скандал??? Или повод за ....???? Всички знаем как завършват скандали те на САФ със футболистите. Примери? Ами : Яп Стамп, Бекъм, Нистелрой, Рой Кийн...
НИКОЙ НЕ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД, НИКОЙ НЯМА ПРАВОТО ДА РЕАГИРА ПО ТОЗИ НАЧИН, БИЛО ТО РОНАЛДО, БИЛО ТО ОТ ПО-ГОРНИТЕ ЛЕГЕНДИ НА ОТБОРА. АКО РОНИ Е РЕШИЛ ДА СЕ ДЪРЖИ ПО ТОЗИ НАЧИН, ПОЧТИ СИГУРНО СЛЕДВАЩИЯ СЕЗОН ЩЕ Е НА "БЕРНАБЕУ", И АЗ КАТО ФЕН НА МАН.ЮНАЙТЕД НЯМА ДА ИМАМ НИЩО ПРОТИВ......
Но наистина се моля и буквичка от това, което написах да се окаже НЕВЯРНА......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само четири/4/ точки до титлата... :mood (5): Роналдо.. незнам какво го прихвана,ясно е че му се играе и иска да вкара още много голове,но реагира прибързано.. И все пак отново вкара от пряксвободен!Интересно какъв ще му е коментара :P Teвез игра за публиката ... Нашият РАФА..много голям.. Робиньо има късмет,че са съотборници на нац. ниво..хьах Аз този 2 пъти го забелязах..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен Фърги трябва да направи всичко възможно за да запази Тезес. Бензема в никакъв случай не трябва да идва в Манчестър - те му допада английската лига. Рибери не е за такъв отбор. Мястото му е в БМ или отбори като Интер, Мадрид, Челси но не и Юнайтед! Лятото се говори за размяна Бербатов - Ибрахимович. Ето този човек вече ще може гордо да се нарече "дявол"!

Аз ще направя също една прогноза... До 2-3 сезона не всички от форума ще сме фенове на Манчестър Юнайтед... А за Ибрахимович няма изобщо да отварям дума :mood (4):

П.С. И аз го забелязах Бенаюн... Издебнаха го операторите, никакъв Мосад-аджия не е :mood (22): Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this