Jump to content
Sign in to follow this  
JikFy

Фенове от Добрич

Препоръчани публикации

То да е само един ... няколко сме, но живеем в София ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм от Генерал Тошево, много е близо до Добрич : )

:greets:
Миналата година два пъти идвах до Тошево, останах супер очарован!
Добре дошъл, инджой :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Казвайте в коя кръчма ще гледаме финала :greets (1):

Добра идея , която неска беше главна тема на разговора ни с Gaffer.Той имаше няколко предложия , които мисля , че са доста добри за гледане на мачове.Ако утре имам свободно време ще отида да говоря с персонала на Изида , което се намира в градската градина.Ако имате други предложения може да ги споделяте и да кажете колко хора могат да дойдат да гледаме мача заедно.Добрич , не е малък град и мисля , че има доста момчета , които посещават сайта/форума и може да додат да гледат мача без проблеми.Надявам се да има организация и да направим първото събаране и да не е последното разбира се ... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:greets:
Миналата година два пъти идвах до Тошево, останах супер очарован!
Добре дошъл, инджой :)

:) мерси мерси :) :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Fan, аз ходя с един авер да гледам мачовете в така наречения Лайф.Намира се до ПМГ.Не е нищо особенно но на 2рия етаж има 40 инчова плазма и повечето хора сядат на масите отвън или на първия етаж.Така че ако Изида отпадне можем да измислим нещо за там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Познавам го аз този видния фен от Добрич, само дето си гледа мачовете с нас в Харпа.

:greets (1):

ами всъщност не говорех за него, поне аз.. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знам, че за НЕГО говориш, затова го казах :mood (5): Редактирано на от Minko Georgiev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЕ говорех за него.. ;) тоя за който говорех, все още чакам първа среща с него аз, така че определено не идва в харпа, хаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва до ПМГ не го знам, но щом казвате че е добро.. Днеска с Миро (Fan) просто коментирахме евентуално къде да се запази маса, но първо е по-важно да видим колко човека ще се съберем. Баловете ще са минали вече, така че не вярвам да има навалици по кръчмите, освен това е в средата на седмицата. Давайте други предложения.. пп: Николае стига флудил бе, кви са тия видните дето само ти ги знаеш :D Мерси за тениската, ще се реванширам. Картата беше доставена, всичко е точно. :greets: Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам да пуснеш една Анкета да видим колко човека ще се съберат или да потвърдят в темата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
добавете ме в скайпа си: www.manutd.bg ще си направим един чат да не флудим темата. след като се уточни, пускаме тук инфо кога-как, и така..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове