Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Битката за Ман4естър.Ами излизаме за победа , няма на4ин.4акам Бербатов титуляр. :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Викам тоя уикенд да си осигуриме и титлата в Англия,че да мислим спокойно за финала в Рим. Победа в градското дерби и грешка на Пуул при гостуването на Чуковете!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дойде времето ина градското дерби Юнйтед срещу Сити! Ми според мен задължителни 3 точки! Предния сезон ни биха на ОТ, невярвам да допуснем същатата грешка втори път! :anti: :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Остават ни 2 трудни мача до края.Единия е със Сити другия е с Арсенал.Ако сега бием Сити 99.9% ставаме шампиони.Победата е задължителна..... после ще ни трябва чудо за да загубим титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имат някои много добри играчи и имам чувството, че Валери и мартин ще направят срташен мач. Но пък със вчерашния състав може да бием всеки.. но естествено Съра ще направи нужните промени ;) както и да е Рууни отново ще им *** майката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен за този мач САФ пуска най-доброто,с което разполага,защото този мач е най-далеч от финала и в последствие,мисля че ако печелим точки ще започне да разчита на младите в премиършип и да пази Героите за след 20 дена.Задължителна победа,ако искаме да ни е лесно.
Прогноза: 2-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Освен, че имаме да им връщаме за миналия сезон, мачът ни ще бъде супер важен сега. Не ми се вярва още от сега САФ да мисли за финала в Рим, затова съм сигурен, че ще се подходи много сериозно в този мач. Момчетата също ще са надъхани да спечелят и до голяма степен да си осигурят титлата (при задоволяващи новини от ъптън парк). Очаквам масирани атаки и победа, след това срещу Уигън същото и те така. Този мач всъщност е ключовия от последните 4 в борбата за титлата според мен. Вземем ли го на 70% бих се съгласил, че сме шампиони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В този мач излизаме със същата схема и ги мачкаме. Разбира се може някой ключови играчи като Роналдо и Руни да си починат. След това имаме мач с по-слаб отбор но все пак САФ си знае работата. И в този мач ключа към победата е в халфовата линия!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези 5 дни почивка се предпоставка да излезем с оптимален състав. Според мен, ще има промени, но те ще са минимални. Мача ще е труден, това пределно ясно го знаят всички. Сити нямат сили да издържат на нашето темпо, пък и ние сме набрали скорост. Взимаме си този мач, както и отложения с Уигън и чакаме финала в Рим!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никаква почивка на никой този мач! В добра форма сме, излизаме и бием, по-възможност с разлика, някой ротаций може да станат през седмицата в мача с Уиган, но не прекалено много за да вземем победата и реално да си осигурим титлата, като след като бием Сити на 90% е ясна работата. Марто няма да играе със сигурност защото Робиньо е в добра форма, а пък Валери все още не е напълно оправен от контузията, така че може да не ги видим тоя мач. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

от кога го чакам този мач ... излизаме и ги правим на нищо! :angry: :anti:

Taka ще кажеш ТИ...

Вмомента сме в супер форма,в най-важния момент от сезона.Илизаме с най-доброто,с изключение може би на това че Рууни ще си почине,Тевез и Бербо титуляри..Искам да ги смачкаме с разлика,че още ми е болно от миналия сезон на връх годишнината!Този успех е 99.99% ключът към титлата,която не вярвам да ни се изплъзне,само някой съдия педер**т може да ни попречи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Рууни има ли такава дума умора? За какво му е почивка. :mood (5): Иначе Сити са бонус отборче. Дерби е, но очаквам да ги победим. 1-0 с гол на Гигси. RYAN GIGGS RYAN GIGGS RUNNING DOWN THE WING RYAN GIGGS RYAN GIGGS RUNNING DOWN THE WING FEARED BY THE BLUES LOVED BY THE REDS RYAN GIGGS RYAN GIGGS RYAN GIGGS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мачът на сезона.. за сити. честно казано, притеснява ме европейската еуфория да не се отрази негативно на играта в този мач и да излезем прекалено спокойни и психологически надменни (безразлични), ако ме разбирате. защото със сигурност сити ще изринат терена и за да ги победим, ще ни трябват играчи мотивирани за истинска битка по целия терен, а не за победа само с класа и самочувствие.

радвам се, че има достатъчно време (цели 5 дни) играчите да се пренастроят към английските мачове и да пренасочат и психически и физически сили към борбата за титлата, защото тя съвсем не е приключила и никой няма да ни подари ей така.. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

радвам се, че има достатъчно време (цели 5 дни) играчите да се пренастроят към английските мачове и да пренасочат и психически и физически сили към борбата за титлата, защото тя съвсем не е приключила и никой няма да ни подари ей така.. ;)

Ми едва ли някой след сношната игра си представя че може да НЕ спечелим титлата (под "някой" имам предвид целия свят), а за настроиката, те са професионалисти, едва ли ще има проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да подходим отговорно към мача,защото едно отпускане може да ни изиграе лоша шега.Дано не бъдем още на празнично настроение от спечеления 1/2 финал и смажем Шити. GLORY GLORY MAN UTD !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е истина с колко широк и класен състав разполагаме. След вчерашния мач в който Бербо, Тевез, Скоус и Гигс си починаха спокойно могат да бъдат титуляри. Незнам просто е много радостно че имаме толкова широк състав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина много важен мач с оглед борбата за титлата. Отбора е във възход и не очаквам да имаме проблеми със Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да спечелим градското дерби на всяка цена!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важен сблъсък, не бива да даваме дори минимален шанс на Ливърпул за титлата. Нужни са ни тези 3 точки!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте Фенове на НАЙ-ГОЛЕМИЯ ОТБОР! От Велико Търново съм и през уикенда ще съм по София-та :) и мисля в неделя да се присъединя към хората от столицата и да подкрепим Юнайтед заедно. Така че питам: Ще се гледа ли мача в Харп-а и към колко часа трябва да се ориентирам за идване :) Инъче за мача...тази година трябва да им го върнем тъпкано за миналогодишния дубъл. Харесвам и уважавам Марто и Божинката, но кофти че играят за кръвния враг. С този отбор който притежаваме сега...никой не може да ни се опъне. Нека си играем играта и нещата ще се наредят. :glory (07): :champs (18): GLORY GLORY MAN UNITED Редактирано на от WAZZA_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this