Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Arsenal 1 - 3 Manchester United

Играч на мача ?  

166 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

РОНАЛДОООООООООООООООООООООО..... искаш нещо зверско?! на ти нещо зверско! :mood (33): (0-2)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво драматизираш само .. 1во не се знае дали барселона въобще ще стигне до финала, за да се тревожим за Меси и 2ро има кой да го спре.
Да, кофти ни е на всички, че Флетч получи червен картон, ама нужни ли са такива драми ..

Не драматизирам, а се ядосвам, различно е.

Някой може ли да даде линк (като излязат) интервютата на САФ и играчите че съм твърде ядосан да търся?? Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сички сте доволни, радвайте се че Съдията ни отне титлата.

Искрено се надявам да не си прав пич, макар че ми се реве в момента поради тази пичина. Тоя жабар прецака схемата на САФ. Но све пак вярвам, че Юнайтет винаги е бил е ще бъде над тези неща(поне докато САФ е начело) и ще покажем, че сме по добри от барса

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига сте се радвали всички че се изнервям много бре!!!!!!

Човек, ти НОРМАЛЕН ЛИ СИ?!?!?!?!!?!?!??!!?!?!

UNITED TO THE GRAVE!!!!!!!!!!!!! :glory (12): :anti (5): Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе само аз ли видях,че Флетчър игра с топката, изби му я и за дузпа не може и дума да става, па камоли за червен картон !?!?!?

Не само ти, всички видяхме, ама ония :mood (4): барабар със страничния спаха!Заради тоя ме боли сърцето!

П.П.:Някой ако намери gif-че как Бекс потрива ръчички да ми го прати. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дееба и мачО, тоя насран ИТАЛИЯНЕЦ грозен чифут... Ега му забранят да свири, ега му се**т на свирчицата... Е ся може ли така бе?!?, като видЕх тоЗ червен кЪртон си представих как се чувства момчето... просто ужасно е т'ва, корупция! P.S. добра победа, макар и да се знаеше че сме на финал... Бекс ме израдва на макс, обаче за к'во да се радваш... for notting!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Да видиш Сър Алекс Фъргюсън да се радва като малко дете - безценно. 2. Да видиш феновете на Арсенал, Ливърпул, отчаяни - безценно. 3. Брутално добър подход към мача (намаляване на оборотите в началото не позволявайки на Арсенал да натиснат), след това диви контри. 4. За пореден път съм супер спокоен преди мач и печелиме безапелационно. 5. МОМ - Сър Алекс Фъргюсън. 6. Искам БарЦелона на финала. И... МАЧКАЙ... 7. THE RED ARMY MARCHING.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всъщност не игра с топката и дузпа имаше, но червения картон беше преувеличен.

Вземи си признай,че си пропуснал повторението на "дузпата".Защото ясно се видя че Флетч изби със 2та бутона на петата топката и при падането завляка и СЕКС фабреГЪЗ.НИКАКВА ДУЗПА,просто съдията нямаше видимост и страничния не беше на ниво във конкретната ситуация.100% ще има обжалване дано да го отменят шибания картон. Редактирано на от ralics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички !!! Дано финала да е с Челси , гледа ми се английски финал !! :anti (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1. Да видиш Сър Алекс Фъргюсън да се радва като малко дете - безценно.
2. Да видиш феновете на Арсенал, Ливърпул, отчаяни - безценно.
3. Брутално добър подход към мача (намаляване на оборотите в началото не позволявайки на Арсенал да натиснат), след това диви контри.
4. За пореден път съм супер спокоен преди мач и печелиме безапелационно.
5. МОМ - Сър Алекс Фъргюсън.
6. Искам БарЦелона на финала. И... МАЧКАЙ...
7. THE RED ARMY MARCHING.

Ааааа, да бе, ако сме с БарЦелона на финала се сещам кой ще е госта и ще се спукам от кеф, супер!!!! :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ъбсурд съдията да бъде компетентен в тази ситуация. От негова гледна точка - абсолютен червен! Друг е въпросът защо така реши страничния, това ще си остане загадка. Пак ви казвам, хора - молете се, молете се, това да е цената, това да жертвата да изживеем една луда нощ в Рим на 27, вдигайки трофея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде честита победа на всички !!!! :manutdd: :greets: :greets (1): :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Човек, ти НОРМАЛЕН ЛИ СИ?!?!?!?!!?!?!??!!?!?!

Ядосах се прекалено много за картона.

И потретвам, от Уефа са отказали така наречения "appeal"от нашия щаб, единствения начин е съдията да си признае грешката след мача в доклада си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
chachi781 .. остави го.. заблудена душа.. :Д ..

И в 1вия и сега във 2рия мач..превъзходство !! .. Играч на мача, естествено.. РОНАЛДО :) .. МНого добра игра от страна на целия отбор.. !! :anti (5): :glory (31): :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да гледаш празния стадион на Арсенал на полуфинал на ШЛ - БЕЗЦЕННО!!!!!

P.S. Картно на Флечи беше престъпление срещу човечеството!Остава надеждата да го отменят!Това провали вечерта

Наистина БЕЗЦЕННО!!! Такова нещо не помня да съм виждал. Унижихме ги. На ФИНАЛ СМЕ! РИМ - БИТКА НА ТИТАНИ!!!! Само незнам утре за кого да викам... и двата тима не са ми от симпатичните, но с мисълта за Юнайтед трябва да избера по-малкото зло.... :) Абе избирам: "Юнайтед отново написа историята на футбола. Защити титлата си в ШЛ и доказа , че са най-големия отбор в света"- ето такива избирам да са заглавията на 28 МАЙ :) Айде честито на всички ВЕРНИ ФЕНОВЕ!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Късметлии, надиграхме ви тотално, а съдията реши мача... Всъщност не. По-добри сте. Няма да ви честитя, защото няма да е искрено, но е факт, че Юнайтед играе най-добрият футбол в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам да не си прав пич, макар че ми се реве в момента поради тази пичина. Тоя жабар прецака схемата на САФ. Но све пак вярвам, че Юнайтет винаги е бил е ще бъде над тези неща(поне докато САФ е начело) и ще покажем, че сме по добри от барса

Схемата на САФ не се върти само около Флеч. Загубата наистина е голяма, но мисля че има кой да го замести.

А защо си толко сигурен че ще играем срещу Барса?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стархотен мач!!! Флетчър не залужаваше червен картон, къде го видя това италианеца не знам!!! Това скапа вчерта, всичко беше идеално нарисувано и този с картоните омаза работата. На финала ще е трудно няма голямо значение кой от двата отбора ще ни се падне - Барселона играят страхотно, а Челси за жадни много за тази купа. Редактирано на от Vermilion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала ето това е нащия отбор с такива игри радват нас феновете. :greets (1): :mood (28): Жалко за Fletcher но това е футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Късметлии, надиграхме ви тотално, а съдията реши мача...

Всъщност не. По-добри сте. Няма да ви честитя, защото няма да е искрено, но е факт, че Юнайтед играе най-добрият футбол в момента.

Първото няма как да е вярно , за второто вярвам че си искрен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа момчета и момичета! :) Феноменален мач, оползотворихме си положенията на 100%. Стадион Emirates, може да го прекръстят на EMPTYrates :P Редактирано на от zLati

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this