Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Arsenal 1 - 3 Manchester United

Играч на мача ?  

166 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

нямам думи да опиша какво ми е , смесени чувства на огромна радост и разочарование :( Радвам се за това , за което и всички вие - втора поредна година на финал - ВЕЛИКО ! Тъпо ми че един от най-стабилните този сезон ще пропусне най-важния мач , сещам се преди години когато Юве се класираха на финал и как Недвед получи нелеп картон и пропусна финала , тогава беше мн тежко за самият отбор! Надявам се да го превъзмогнем и да спечелим ШЛ! иначе страхотна игра - сиг съм че инструкцийте на САФ са били за ранен гол , а вкараха 2 , при това в рамките на 3 минути решиха всичко.Сега можем да очакваме с нетърпение срещу кой ще се изправим на въпросният финал и да си държим позицията в Премиершип

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
айде фенове честита ни победа и Man United продължава евала (bow).... пфуу невероятен мач (party) (h)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (4): :mood (4): :mood (4):
Не мога да се зарадвам като хората, че сме на финал!Как можа да се случи това с Флетч?!Съдията е пълен нещастник-това си беше за картон, но в никакъв случай за червен.Нямам думи просто.Бясна съм и ми се реве от яд!Нещастник некадърен!И по някакъв каръшки късмет ни се случи точно преди навлизането на новите правила.Дори нещастната физиономия на Венгер изобщо не ме успокоява. :glory (12): :(

Честито!Финал ... но без Флетчър.

Напълно те разбирам и на мен ми е мн тъпо :( Тъкмо се зарадвах, че спасихме Евра и Руни, а то кво стана...и при положение, че картона не може да бъде отменен още по-тъпо се получава...Розети на сапун!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит финал , абсолютно заслужен , Фабрегас да го д*ха , като беше сигурен че ще се класират , и си резирвираха билети , е.. явно феновете им ще гледат Юнайтед на финал и може би ЮНАЙТЕД да вдига ШЛ за 2ра поредна година! Тая тактика проработи перфектно , Роналдо играч на мача така го искам секи мач , ако е така не вярвам да имаме проблем да защитим титлата , и Роналдо да се противопостави на Меси , може дори и да го бие но това го оставям.. Жалко че Флеч , няма да играе.. :( .. Това сигорно ще му изиграе лоша шега и може да няма стимул за следващите мачове , все пак много се раздаваше , и накрая , абсолютно този фал не беше директно за червен садията пак пиян.. Жалко , но все пак гледаме напред ЧЕСТИТ ФИНАЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички, велик мач, пишем история! Най-големите сме с най-добрите футболисти на света! Роналдо, благодаря ти за всичко! А толкова ме боли за Флетчър, думи нямам! Видяхте ли Бекс - можеше ли тая вечер да бъде по-перфектна? Само тъпия съдия я развали! ONCE A RED, ALWAYS A RED! БЛАГОДАРЯ ВИ, ДЯВОЛИ! :glory (31): :champs (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер United !!!!

Направо ги разцепихме !!!

Страхотни - всички до един. Просто никакъв шанс не им оставиха.

Браво че Рууни и Евра "оцеляха" - много ми олекна като ги смени САФ

Бесен съм за червения картон на Флетч - мамка му първо игра с топката !!! Tрябва да се обжалва този картон задължително !

ROME Here We Come !!!
Glory Glory Man Utd

П.П. много ми стана гот като видях Бекс на трибуните Редактирано на от maverick

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ПоказнО как се играе футбол. Страхотен футбол от момчетата, барутът се подмокри яко.
Гласувах за Флетч в анкетата, за мене той беше героя на мача. Неуморим, тотален господар в средата на терена.
Честита победа и класиране на финал!

:glory (12):

пп: Имам чувството че в битиви е починал някой, толкова небрежно отношение към Юнайтед и БЕЗСПОРНАТА победа. А коментаторчетата, тия мамини убавци, се радвам че няма да ги слушам от другия сезон. Кво почна да чопли Смукачев за Андерсон, така и не се доизказа.. бил изиграл много слаб първи сезон искаше да каже май, ХАХАХА!
Whatever, who's next?

пп2: Това, феновете ти да почнат да си тръгват в 60-тата минута... не бях го виждал дори в родната В група... :mood (33): Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
страхотно изигран мач, просто не им дадохме да дишат... ! 2ра поредна година на финал, пишеме история !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изиграхме много силен мач.Причината беше първия гол,който изненада Арсенал и докато се усетят им набихме още един.След това им дадохме инициативата,но не можаха да се възползват.След третия гол,стана ясно,че мача се доиграва и тази дузпа им беше колкото за да не са на 0.Червения картон на Флетчър беше малко пресилен,но все пак така е видял съдията,така е свирил! Играч на мача е Роналдо,но и останалите бяха много добри!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един уникален Юнайтед който още в началото разказа играта на ЕмирАтовците.Просто в началото как скандираха,а след 11 минута все едно си бяхме на ОТ,дори още по-добре.На ОТ имахме 20 положения и само 1 гол,а тук на ЕмирАтс,първите 2 положения ги превърнахме в голове.За мен никва дузпа,ясно се видя как Флетч пипа топката,а по правило тва се гледа,дали играча играе с топката.Просто много груба грешка на лайнсмена,а то от там трудно се и вижда.Все пак да се надяваме че ще бъде отменен.Сега напрежението е над Барса и Челси.Дано и след 10 години,този път доста на изток от Ноу Камп,победителят на финала да е отново същият.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ :glory (24): :champs: :glory (21):

МОЛЯ ЕВГЕНИ,АКО МОЖЕ ПО-БЪРЗИЧКО ДА НАМЕРИ СНИМКИТЕ ОТ МАЧА И ДА ГИ КАЧИ 10x

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мамата им деба тогава! Страничния съдия и той блееше, а ясно се видя че Флетч играе с топката.

Всъщност не игра с топката и дузпа имаше, но червения картон беше преувеличен.
Я гледай 2-3 пъти повторение на ситуацията да не говориш наизуст!!!

Важното е, че ги разпиляхме на собствения им стадион, който се изпразни 10мин преди края на мачът. :glory (12):
Безценна гледка просто!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче съпрота от трибуните беше на ниво. Много грозна картинка. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Феновете на Арсенал поне получиха по едно безплатно флагче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и класиране на финал.Страхотна игра и в 11 минута всичко беше ясно.Играч на мача Роналдо!!!Радвам се,че Рууни беше спокоен и не изкара картон. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да еба.. навик ни стана.. :D :D :D Мин год,след мача до 2ч. имаше 20 страници изписани :D

RONALDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO къде ще ходи...

ROME HERE WE COME !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всъщност не игра с топката и дузпа имаше, но червения картон беше преувеличен.

има ли фал и е последен в защита - картона е гарантиран, няма просто как :unsure: И Флетч го знае и 100 на 100 съжалява много. Но аз мога да кажа само едно

ВСЯКО ЗЛО - ЗА ДОБРО

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с тоя Меси бе! Аз лично още от четвъртфиналите не исках мачове с/у два отбора - Байерн и Челси! Не мислите ли, че Гуардиола е 100 пъти по-лесен за САФ от Хидинк??? Меси, та Меси...Уолкот, та Уолкот...тууууу

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички!

Само не виждам какво толкова се жалвате за Флетчър. Имаме си Андерсон и Карик. Да не говорим, че и Гигс може да игаре на тази позиция. Няма значение. Разбихме ги! Вярно, че направихме самия мач скучен още от начало. Най-смешното бе как в първите 5 минути стадионът буквално кипеше, а след 11-тата беше като в гробище. Poor A***nal :(

ROME, HERE WE COME!~

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дуспа наистена имаше но чак пък червен картон !!! Пресилена работа ! Най - ме е жал за Флеч ... мн прецакано да не можеж да играеш на ФИНАЛ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сички сте доволни, радвайте се че Съдията ни отне титлата.

Престани с простотиите си! Радвай се , има кой да спре меси , а и на финал ще сме с Чукчи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе само аз ли видях,че Флетчър игра с топката, изби му я и за дузпа не може и дума да става, па камоли за червен картон !?!?!?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сички сте доволни, радвайте се че Съдията ни отне титлата.

Кво драматизираш само .. 1во не се знае дали барселона въобще ще стигне до финала, за да се тревожим за Меси и 2ро има кой да го спре.
Да, кофти ни е на всички, че Флетч получи червен картон, ама нужни ли са такива драми ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уникален Роналдо, това момче играе футбол така, както Майкъл Джордан играеше баскетбол - ИЗВЪНЗЕМНО!!!! Какъв фал, какъв удар, какъв гол....... МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Е НАЙ-ВЕЛИКИЯ ОТБОР В СВЕТА!!!! :devil3: :devil3: :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this