Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

Очаквам първото полувреме натиск на Арсенал и основно контраатаки за Юнайтед.Второто полувреме ще има изравнена игра и ще надделяват на моменти и двата отбора.Очаквам резултат 0-0,1-1,без много голове и не толкова интересен мач!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успеем ли да удържим първоначалния им натиск до към 30мин. мача ще е що годе спокоен.Ама допуснем ли ранен гол нз... Искам само да продължим :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз очаквам гол на Роналдо и след много стабилна защита за която има индикаций от всякъде, 0-1. (може и да им пуснем едно голче е така да се радват че не са загубили все пак). Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа и пак победаааа ние пием само след победа :) :) :) В този мач решавща роля ще изиграят халфовете на отбора. Мисля си че САФ ще започне мача както 1вия само с малки промени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни трябва да бъде пазен, има 1 жълт и за мача със Сити ще е нужен, ако нещата не върят добре нека тогава да влиза. Искам същия отбор като миналия мач, но Берба на мястото на Уейн. Макар да си мисля, че отново няма да направи нещо впелчатляващо.. направо виждам заглавията в преса :mood (33):

Бебетата на Венгер разобличиха шампиона Юнайтед, тиха Берба

Роналдо изпуска дузпа..Алмуня спасява дузпа (по-точно), само това ви казвам. :( Редактирано на от Dido

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Микаел Силвестре даде надежди на Арсенал, но после ги погреба след автогол

Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много по спокоен щях да бъда ако бяхме победилипоне с 2:0 първия мач. Очаквам да започнт стремглаво, което ще ги оголи доста отзад и Рууни и Роналдо да имат шанс да ги треснат рано. Ако успеем един раненгол да им вкараме мача е наш. Дано Рио и Евра са Ок за вторник

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И 0:0 ме устройва стига да продължим! :glory (31): Редактирано на от coverdale

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Джони Евънс е добър заместник на Рио Фърдинанд

Наставникът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън вярва, че Джони Евънс може да бъде идеален заместник на Рио Фърдинанд, който все още е под въпрос за срещата реванш от полуфиналите на Шампионската лига с Арсенал във вторник.

По време на първия полуфинален двубой между двата тима на Олд Трафорд титулярният защитник на Юнайтед Фърдинанд се сблъска със съотборника си Ван Дер Сар и получи контузия. Не е сигурно дали той ще се възстанови до вторник и затова Фъргюсън предвидливо търси опции за негов заместник. Сър Алекс го намира в лицето на младия футболист Джони Евънс.

"Той игра срещу Челси два пъти този сезон, изиграл е четири мача в Европа и това е добра подготовка, за да започне като титуляр срещу Арсенал във вторник. Той има характер и качества. Направи страхотен сезон за нас. Изигра над 20 мача, също така има и включване за националния отбор на Северна Ирландия, където играе като ляв и като централен защитник".

"Винаги сме били уверени в неговите способности. По тази причина отклонихме големи оферти за него от Съндърланд миналата година", каза Фъргюсън.

Попитан за шансовете Фърдинанд да играе срещу Арсенал, наставникът отговори, че още нищо не е сигурно но има такава възможност.

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми дааа, ранният гол му е майката! :mood (2):

Винаги стария гое искал това, ранен гол, и след това мача си е в наши ръце.Жалко че не стана така с Ливерпул и другите отборчета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги стария гое искал това, ранен гол, и след това мача си е в наши ръце.Жалко че не стана така с Ливерпул и другите отборчета.

Аз мисля, че мача е 0:1, но гола няма да е ранен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва пък "ранен гол", се е превърнало в тотално клише вече, всеки иска гол в 10тата минута, независимо дали в ШЛ или някъде другаде. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да започнем агресивно този мач и да отбележим в първите минути на двубоя и така да решим мача. Според мен Сър Алекс трябва да заложи на Скоулс и Гигс в тази среща. Опитът на двамата ще помогне на отбора :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един гол вкараме ли и припадат.Все пак нищо не се знае трябва да подходим максимално мобилизирано за този двубой и да вземем нужния резултата за да отидем на финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни трябва да бъде пазен, има 1 жълт и за мача със Сити ще е нужен, ако нещата не върят добре нека тогава да влиза. Искам същия отбор като миналия мач, но Берба на мястото на Уейн. Макар да си мисля, че отново няма да направи нещо впелчатляващо.. направо виждам заглавията в преса :mood (33):

Роналдо изпуска дузпа..Алмуня спасява дузпа (по-точно), само това ви казвам. :(

Братле,тоя пост е най-тъпото нещо,което съм чел в последно време :mellow:

Картоните в евротурнирите не важат за вътрешното първенство,никъде по света,никога не е било така...
Предпочитам Рууни пред Бербатов и съм сигурен,че Сър Алекс също ще го предпочете...
А тва за дузпата - да не си внук на баба Ванга?

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен ще играем за равен, със стабилна защита и без много включвания на бековете в атака, освен ако не губим в резултата. Гигс и Соулс играха целия мач срещу Боро и вероятно ще останат резерви и ще влязат само при необходимост. Мисля си, че и Бербатов също може да остане на пейката, а на негово място да играе Тевез - неговата енергия и борбеност ще са полезни при пресирането на противника. Надявам се само Арсенал да не успеят да вкарат гол, защото тогава мачът става много неясен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Картоните в евротурнирите не важат за вътрешното първенство,никъде по света,никога не е било така...

не съм говорил за първенството, както и да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много ми се иска да ги смачкаме,така както Рома разпиляхме!но все пак ситуацията е друга в момента.Трябва само да не приемаме играта в своето поле още от началото,но според мен никак няма да е лесен мача,много ме плаши този Насри.Първия мач успяхме да го спрем,но незнам като гости дали ще успееме.Защо ли ми се върти в главата 1:0 и продължения.Дано не съм прав!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, и аз съм на мнение, че трябва да вкараме един ранен гол, колкото по-рано, толкова по-добре, за да премине по-спокойно мача и да продължим. Само за това се моля, да продължим.

...

Ван Перси се завръща срещу Юнайтед във вторник

Нападателят на Арсенал Робин ван Перси е готов да се върне в състава на „артилеристите” за реванша от полуфиналите на Шампионската лига срещу Манчестър Юнайтед във вторник.

Срещата ще се играе на стадион „Емирейтс” в Лондон, а първият двубой завърши 1:0 в полза на възпитаниците на Сър Алекс Фъргюсън.

Холандецът е контузен от около три седмици, а неговото завръщане ще бъде посрещнато топло от привържениците на Арсенал, който има все по-малко опции в атака, след като Аршавин няма право да играе в турнира заради участието си в надпреварата, по-рано през сезона, с тима на Зенит.

Novsport.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това което има значение е, че за разлика от мачовете с Порто, тук нещата си вървят по план... Така беше и с/у Интер и видяхте как нито за секунда не беше поставено под въпрос продължаването ни напред... Очаквам подобен развой и на тази битка! Берба - титуляр със сигурност... Тевез вероятно ще е на пейката, а може даже и Рууни да е до него (Парк на крилото). Другите сигурни титуляри са Карик и Роналдо Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this