Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Middlesbrough 0 - 2 Manchester United

Играч на мача ?  

85 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Ако заслужава - ще я кажа, на мен такива болни фенства не ми минават.
Както и Шийзи ме ядоса по едно време...

Tи наистина имаш някакви проблеми обаче... (психически може би)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В началото беше популярна версията, че само Роналдо "умишлено" не му подава. А ся, какво ще правим? Гигс, Руни, Скоулс, Парк - всички го мразят! :( Айде стегнете се вече, ако има причина заради която Бербо е толкова изолиран, то ття е в него! Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз съм наистина ПОТРЕСЕН, че ВСЕ ОЩЕ има хора, които НАИСТИНА вярват в тва нещо... не знам, не знам. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тевез ги е убедил. Възнамерявам да започна петиция за некупуването му и очаквам целия форум да се включи. Трябва да се направи нещо за да спрем тази кампания срещу българското.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нормално е САФ да не критикува ПУБЛИЧНО Бербатов .... разберете го това. Всичко друго дето не му подавали и т.н. са пълни глупости...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нормално е САФ да не критикува ПУБЛИЧНО Бербатов .... разберете го това.
Всичко друго дето не му подавали и т.н. са пълни глупости...

Т.е намекваш, че САФ споделя негативните мнения за него, но от благоприличие и от страх да не му припомнят, че е негова покупка - не го критикува ПУБЛИЧНО, но си го храни насаме, в офиса?!?!? Ако вярваш, че това е така, то тогава и аз ще кажа 'това исках да чуя' и приключваме...

Аз и друг път вече казах, че да се излага някаква теза, противоположна на такава на САФ, изглежда абсолютно смешно!!! Че даже се прилагат и доводи... :mood (33): . Т.е тези с противоположните тези са видели нещо, което е убягнало на САФ... И той трябва да се логне тук и да си наеме преводач та да го светнем, ние, капацитетите от форума... Всеки има право на мнение, съгласен! Но е нормално да ти пука дали мнението ти се покрива с реалността и един чудесен лакмус за това е да го сравниш с някой истински капацитет, който е изказал позиция по същия въпрос... А на кого приляга повече определението 'капацитет' от самия Сър Алекс, най-успелия мениджър в Англия???
А за свободата която САФ е дал на Бербатов, това се отнася за придвижването по терена, т.е не е закован на върха, както беше в националния при Пламен Марков например. Но ТАКТИЧЕСКИ УКАЗАНИЯ получава всеки футболист и едно такова указание при Бербатов без съмнение е да търси последния пас. Което не би оправдало едно ненужно залитане в тази посока, но непрудебедния разсъдък може да си обясни защо Бербатов не стреля достатъчно често... Също ми хареса тезата, че Рууни и Роналдо правят така, че недостатъците на Бебратов да не пречат на отбора - браво на САФ, купи за рекордна сума футболист, който идеално пасна на отбора му - не пречи прекалено много!!! И тук 'това исках да чуя'...
Но поне накрая ще млъкнете всички хейтъри (повечето няма да кажат НЕ БЯХ ПРАВ, сигурен съм), точно както казва Ковърдейл за онези дето са хранили САФ преди 2-3 години... (Ако ви прави впечатление постоянно го цитирам тъкмо него, макар явно и той да не е сред върлите фенове на Бербатов. Но поне си мери приказките, не казва неща, които после ще му се иска да не е казвал) Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много трудно ще чуеш треньор в пресата да критикува някого конкретно, обратно често се случва да се оправдават дори някои не много добри изяви на играчи в отбора в отделни случаи на Рууни, Роналдо и т.н. Все пак психо климата в отбора много зависи от доверието, което показва manager-а към играчите си спрямо всички други извън отбора- преса, медии, конкуренция и др. Но съм убеден, че в съблекалнята особено САФ не пести критики, така че това че не критикува Бербатов пред пресата не значи, че не е имал забележки около играта му. Грешки САФ е правел и ще прави важното е че те са несравнимо по-редки отколкото невероятните му подходи и решения, а феновете винаги са били един коректив за състоянието на отбора като цяло или на отделни единици от него. Стига разбира се оценките да са обективни и без да се стига до крайности.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каквото и да се каже факт е че през сезона на Берба са му се откривали перфектни възможности за шут от 20 - 25 метра но той не страля. Немога да го разбера защото почти всички атакуващи играчи в отбора на мач правят поне по 1, 2 такива удара а нашия се притеснява ли какво нз.. В Тотнъм вкарваше от далечни разстояния така че незнам защо в Юнайтед не се пробва, надали е на липса на самочувствие или чрез подаванията си се мъчи да се хареса на съотборниците си нз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен по принцип ми харесва когато даден играч е под критики, да играе за отбора, вместо да се опита да вкара два гола и заглавията да бъдат за него. Освен това на Бербатов му беше излязло име на високомерен и ако от самото начало в Юнайтед беше започнал да стреля много, щеше само да затвърди тези мнения за него... Само дето сега сезонът почти завърши и е крайно време да започне да прави нещо повече от пасове. Най-малкото противниковите защитници вече само това очакват от него и се научиха да му ги разгадават.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Т.е намекваш, че САФ споделя негативните мнения за него, но от благоприличие и от страх да не му припомнят, че е негова покупка - не го критикува ПУБЛИЧНО, но си го храни насаме, в офиса?!?!? Ако вярваш, че това е така, то тогава и аз ще кажа 'това исках да чуя' и приключваме...

:ohmy:
не виждам нищо странно в това треньора да казва каквото има да казва лично на играча, а не чрез медиите. абсурдно би било обратното.. друг е въпроса какво наистина му казва в офиса, но ние това не можем да го знаем. нито критиците на Бербатов, нито другите ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кога съм казал,че САФ споделя негативните мнения за него? При условие ,че винаги ПУБЛИЧНО го защитава.....
Имах на предвид и то съвсем ясно,че дори и да не е доволен от нещо в играта на Бербатов,няма да го каже чрез медиите.Кога последно си видял някой мениджър да критикува играчите си ПУБЛИЧНО ?! .... т'ва незначи ,че на саме в офиса не го прави,нали? ...... "това исках да ти кажа" и приключваме...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло напълно нормален мач.... Аве хора не мислите ли че Бербо е леко изолиран от останалите? :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като цяло напълно нормален мач.... Аве хора не мислите ли че Бербо е леко изолиран от останалите? :unsure:

Абе Тольо една страничка назаде.. изкоментирахме тая тема.. няма смисъл да наливаш още масло в огъня ;) :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам както има тема"След мача", да има и такава -> "След мача на Бербо". Съответно там ще влизат всички, които пишат по темата след мача само и само да "анализират" или да кажат нещо за Бербо, Бербата, Бербатов, Барбука, БЪрбука, Митко, Митенцето и т.н..... Не си мислете, че имам негативно отношение към него, обаче не е нормално всеки втори пост да съдържа някое от гореизброените имена....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
обаче как си забравил Димитрито или пък Барби :X .. ама пък идеята е перфектна .. щото баси аз вече почти не го чета тоя раздел ..15хиляди реда описващи играта на тоа ... преди си беше по - добре ... :sleep: Редактирано на от *PebbLeS*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (4):

:mood (33):

Наистина показа неуважение, щом чай Айдъла ти направи забележка.. :biggrin: Редактирано на от mikell

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз съм наистина ПОТРЕСЕН, че ВСЕ ОЩЕ има хора, които НАИСТИНА вярват в тва нещо... не знам, не знам. :(

и аз съм потресен, и се бях изказал по тоя въпрос НАЙ-КУЛТУРНО и не беше офф-топик от мача с Мидълзбро, но мнението ми мистериозно изчезна Има ли вариант да получа ЛС, евентуално да разбера защо?? Не за друго, ма да си знам, ей така за следващия мач, ако нещо не ми харесва в играта на някой да не го споделям ?! :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this