Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Middlesbrough 0 - 2 Manchester United

Играч на мача ?  

85 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Каквото и очаквах се случи :rolleyes: Много лесна победа,направо тренировка...Браво на Гигс и Парк за головете.Само не мога да разбера нещо...защо всички изолираха Бербатов този мач ? Той участваше във всички по-опасни атаки,връщаше се в защита,а в важните моменти все едно е призрак !? Особено Рууни,който нямаше ден и стреляше откъдето си искаше.Незнам каква е причината,а после той излиза черната овца на отбора...по едно време на 2-рото полувреме около 20 мин. не беше докосвал топката,а да като изключим един тъч :mood (33): Арсенал да се готвят,че ще мачкаме !!! :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Down with the Shearer
You're going down with the Shearer...

Много ме зарадваха като го запяха това. :)

Лек мач. Няма кой знае какво да му се анализира - при наличието на Гигс и Скоулс, които да задържат топката в центъра, и титулярната защита (Евънс вече не го броя за резерва), всичко беше решено едва ли не без бой. Боро просто нямаха какво да противопоставят, дори когато Юнайтед играеха ходом. А комбинацията за втория гол и ударът на Парк бяха просто перфектни. Предишният му гол беше добър, но този беше чиста класа.

Македа има много да учи, но определено има характер. Руни много иска да вкарва напоследък и стреля от всевъзможни позиции, без това да му пречи да играе за отбора през повечето време. Бербатов трябва да вземе пример - много пъти беше в много добро положение, но се мотае.

Определено слаб Тевез
Изолиран Бербатов

Ех... Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля някой ако може да ми намери мача да си го изтегла.Не можах да го гледам и ако някой може да ми го намери на репортаж ще съм благодарен: )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и от мен. Момчетата се справиха прекрасно. Запазихме суха мрежа, изравнявайки се по голова разлика със скаузърите.

Изненадващо спокоен мач, не го очаквах. Мидълзбор започнаха доста нахъсано, влизаха остро за всяка втора топка. Фостър и защитата нямаха почти никаква работа. Поздравления за Видич и Евънс (най-вече за ситуацията в края на мача). Шийзи трябваше да се разпише, не знам как не влезе тази топка. Гигс ни осигури до голяма степен победата още в края на първото полувреме. Въпреки невероятната игра на Рууни за мен играч на мача беше Пол Скоулс. Свърши прекрасна работа в дефанзивен план, взе страшно много токи в центъра, жалко че нямаше шанс да отбележи. Същото важи до голяма степен и за Рууни, не знам колко положения му се откриха, но какво да се прави. Страхотен пас за Парк. Любимецът ми най-после вкара след гола през есента. Безкомпромисен удар. Класа. Играта на Македа не вървеше, особено след 20-та минута. Остави добри впечатления, че умее да задържа топката, но сбърка на няколко пъти в комбинациите. Имаше и шанс да вкара от много трудна позиция. И все пак заслужава да бъде похвален, да не забравяме, че играе втори мач като титуляр. Реакцията му след смяната беше показателна, има какво още да научи. Бербатов сякаш остана в сянка, но определено не заслужава критики за представянето си. Дори показа, че може да тича когато трябва, хах. Ядосах се само на 1-2 пъти, когато можеше спокойно да си стреля към вратата вместо да подава или да продължи да владее топката. Добро включване и на Карлитос. Доволен съм, без да се напрягат излишно взеха изключително важни три точки срещу един от най-долните отбори в лигата. Дано всичко е наред преди гостуването на Арсенал.

...

Сър Алекс Фъргюсън: Победата над Мидълзбро ни доближава към титлата

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън остана доволен от победата на неговия тим с 2:0 като гост на Мидълзбро.

След тази победа Червените Дяволи дръпнаха с шест точки на върха в класирането.

„Мисля, че се представихме на ниво през първото полувреме. Владеехме добре топката и атакувахме много опасно. Знаехме, че ще е много труден мач, защото Мидълзбро играе много стабилно. Двата отбора се впуснаха в истинска битка по целия терен. Гигс е фантастичен играч и според мен е с най-голяма заслуга за победата. В отбора на Боро са събрани много млади момчета и затова играха много нервно”, заяви Фъргюсън пред „Sky Sports”.

Novsport.com
_______

Бербо в цифри срещу Мидълзбро

БЛИЦ ви представя статистическите показатели на играта на Димитър Бербатов срещу Мидълзбро при победата с 2:0

Изиграни минути: 90
Голове: 0
Докосвания на топката: 57
Удари във вратата: 0
Точни пасове: 47
Грешни пасове: 7
Създадени положения: 3
Спечелени единоборства: 5
Загубени единоборства: 7
Изтърпени нарушения: 0
Извършени нарушения: 1
Асистенции: 0
Засади: 0
Греди: 0
Жълти картони: 0

blitz.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач беше като тренировка...Мн лесна победа,а и до някъде скучна,но нищо.Едва ли това е най-важното.А за Бербатов - трябва да се научи на се полакоми малко повече.Имаше 3 положения,в който можеше спокойно сам да си отиграе топката и да отбележи евентуално.Честито на всички фенове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм гледал мача, защото са ме заточили дежурен :devil3: по празниците, но много критики забелязвам, особенно в guardia.co.uk вижте какво са писали... направо яд ме хвана. Дори не ми остана време да се израдвам на победата :unsure:

53 mins Incidentally, if anyone spots Dimitar Berbatov at any point during this game, do let me know. I could have sworn I saw him on the pitch some time around kick-off.

...

62 mins This game's gone a bit flat since that second goal. "Berbatov is picking daisies over in the top left corner of your screen," insists Pat D'Arcy.

Три точки към победата, и се радвам че сме играли с трима нападатели - сигурно от Боро са се притеснили :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво поредна победа и пак не допуснахме гол.Най После Парк направи нещу за отбора.

Парк винаги е работил здраво на терена,раздавал се е винаги,не знам защо мислиш,че едва сега е направил нещо за отбора.

Относно мача-добър беше,очаквана победа,на мен ми беше малко скучничък,но това не е от голямо значение!
Притесняваме само това,че още пропиляваме добри положения,но съм сигурен,че и това ще се изглади :)

Честита ни победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Maча от лесен по-лесен..Поздравленията за Гигс и Скоус..Македа беше на ниво.. Рууни е невероятен като крило.. Единствено ме хвана яд на Бербатов..може ли при решен мач и открити възможности да не шутира,като не отбележи гол,никой нищо няма да му каже,колко пъти Рууни и Скоус не уцелиха вратата дори.. Много много плах беше,много ме разочарова... :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излезнахме и ги разбихме.Така трябва да играем до края и всичко е наше!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честити три точки и заветната титла е вече близо :champs (14): Мачът бе леко скучен, но това се получи главно защото Боро май не си вярваха , че може да вземат нещо от двубоя и ни направиха нашата по-лесна, но това си бе тяхна грешка и заслужено могат да си стягат куфарите за по-долната девизия! За играч на мача - Рууни, макар че към края ми се струваше нещо разсеян и имаше много пропуски! Гигс- на висота, Бербатов добре разиграваше и хубави пасове подаваше, но без удар към вратата няма как да вкара гол, а точно от това има нужда. Но важна е победата и сега пълна концентрация към Емирейтс :anti (5): :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

berbatov-When we are comfortable he really enters new areas of laziness that I never thought possible. I get worried he'll collapse and die due to him thinking breathing is a waste of energy.

:mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокоен мач, никакви по-специални впечатления освен головете. coverdale, от редкафе ли го намери тоя хуморяга :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много изолиран Бербо и в по-голямата част от мача играеше много назаде. Незнам дали е изморен или не но ми направи впечатлени че на 3-4 пъти можеше да си намира далеч по-добри позиций на терена и да получи топката, а той стоеше зад играч на Боро все едно нейска да получи топката. Важното е че взехме 3те точки и че съхранихме Флетч, Андо, Роналдо, Карик и Рио.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"хуморягата" от редкафе е култов хаахха както и онова за дузпата срещу Евертън :D:D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Райън Гигс: Борба до края

Седем точки от следващите четири срещи ще осигурят третата поредна титла на Юнайтед във Висшата лига. Въпреки това Гигс е на мнение, че той и съотборниците му не трябва да се пренавиват излишно, гледайки напред към оставащите мачове.

Съботната разходка до Мидълзбро изведе Червените Дяволи с шест точки напред в класирането пред конкурента им Ливърпул. Райън Гигс, който гони единайсти рекорден трофей в Премиършип, подчерта, че "мърсисайдци" няма да се откажат толкова лесно от битката за титлата.

"Гледаме на този двубой като на един много труден и непредвидим сблъсък", сподели Райън пред Sky Sports. "Винаги е така срещу отбор като Мидълзбро. Всички помним добре колко много се борихме за трите точки на този стадион през миналата година."

"Целта ни беше да вземем максимума от тази среща, отмятайки поредното предизвикателство. Свършихме си работата по прекрасен начин и сега пред нас остава да се концентрираме върху предстоящите мачове, защото Ливърпул са добър отбор, който ще се бори до края."

Гигс откри резултата със страхотен изcтрел във вратата на Боро. Голът бе перфектният завършек на една великолепна седмица.

"За мен изминалата седмица бе едно невероятно изживяване", сподели уелсецът. "Не можеше да се получи по-добре, наистина. Спечелих наградата за най-добър играч във Висшата лига, записах мач номер 800 за Юнайтед, а днес отбелязах и гол. Доволен съм от представянето си."

www.manutd-bulgaria.com

Парк изгаря от желание да продължи с доброто представяне

Парк Джи-Сунг е готов да даде всичко от себе си, за да помогне на отбора да защити титлите в Премиършип и Шампионската лига.

Кореецът беше изваден от титулярния състав за две седмици, след като получи травма в мач за националния си отбор. Явно почивката се е отразила добре на полузащитника, който днес отбеляза едно от попаденията за победата над Мидълзбро.

С оставащите четири срещи в първенството и полуфиналният мач реванш с Арсенал във Вторник, Парк предвкусва един доста интересен край на сезона.

"Опитах се да дам 100% от възможностите ми, за да отбележа и да помогна на отбора да победи", сподели Парк пред MUTV. "Остават още няколко срещи до края, така че ще дам всичко от себе си на терена."

"Намираме се в една много добра позиция за спечелването на титлата, но все още нищо не е свършило. Трябва да се съсредоточим в предстоящите мачове. Всеки следващ двубой е като един финал за нас, затова трябва да се стремим да продължим с победната серия."

Днешната победа на "Ривърсайд" бе постигната в отсъствието на няколко ключови играчи, които бяха запазeни за гостуването на "Емирейтс". Джи е на мнение, че Червените Дяволи разполагат с нужната увереност, за да достигнат до финала в Рим в края на месеца.

"Разбира се всеки един от нас вярва, че можем да спечелим", добави той. "Представихме се страхотно в първата среща преди няколко дни. Факта, че някои от основните ни играчи ще бъдат напълно свежи за този двубой ни вдъхва допълнителна увереност."

www.manutd-bulgaria.com

Саутгейт: Трябваше да поемем инициативата

Мениджърът на Мидълзбро Гарет Саутгейт остана много разочарован от загубата на неговия тим с 0:2 от шампиона Манчестър Юнайтед. Срещата се игра на стадион „Ривърсайд” и бе от програмата на 35-ия кръг на английската Висша лига.

След това поражение положението на домакините в Премиършип е плачевно, тъй като те имат 31 точки и са на три от спасителния бряг, а до края на шампионата остават три кръга.

„В последните два мача играхме срещу отбори, които се състезават на полуфиналната фаза в Шампионската лига и срещу тях трябваше да търсим чудото. Може би, ако бяхме поели инициативата щяхме да имаме някакви шансове, но не го направихме и загубихме. Държахме се добре до гола на Гигс, тъй като след това ни бе трудно да върнем попадението, защото Юнайтед играе страхотно в защита. Вторият гол уби интригата, но искам да поздравя момчетата си, че не се отказаха, а се бориха до последно”, заяви Саутгейт пред „Sky Sports”.

Novsport.com
...

First goal was important - Phelan
Southgate satisfied by Boro effort
Player Ratings
more pics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен съм, че Бербатов беше изолиран, което обаче не ме спира още да му се нервя, че не стреля, няколкото пъти, когато имаше тази възможност.... Съгласен съм и с факта, че прекалено рано взеха да разчитат на Македа. Моят избор за МОМ е Вида, който не блесна, но свърши изключително много черна работа. Честито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра победа. Без много напрягане, излишни контузии(дано Евра е здрав), нерви. Интересно бе побрал съставът си Сър Алекс. Но ,като че ли Македа и Бербатов си пречиха един на друг. От този мач( а и не само от тоя, а от както го наблюдавам) разбрах, че Македа има много голям шанс да се превърне в нападател тип "консуматор". Нещо като Нистелрой. Не участва активно в разиграването на топката, да не върши много черна работа и да раздава пасове из целия терен като Бербо, но в наказателното да е БОГ! Успех на това момче. Халфовете работиха безупречно в този мач. Фостър се представи добре! А сега остава да отстраним А-нал и месец Май ще започне прекрасно, така както се надявам, че ще и завърши. :devil1: :devil1: :devil1: Редактирано на от fi4eto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Cristiano Ronaldo fenka
Kато цяло скучен мач беше, отидохме за победа и си я взехме. Без излишни трикова, яд ме е че вкараха Тевес сега съм почти убедана, че няма да е във форма за мача с Арсенал. Забелязах още по време на мач се оплакваше нещо.Дано не съм права. Бях заложила 0:3 Играч на мача Видич. Редактирано на от Cristiano Ronaldo fenka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Kато цяло скучен мач беше, отидохме за победа и си я взехме. Без излишни трикова, яд ме е че вкараха Тевес сега съм почти убедана, че няма да е във форма за мача с Арсенал. Забелязах още по време на мач се оплакваше нещо.Дано не съм права.
Бях заложила 0:3
Играч на мача Видич.

Ти... македонка ли си...?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
неочаквано лесна поне за мен победа днес над Мидълзбро - личи си че с тръгнали стремглаво мъм Чемпиъншип... Страхотен отново Гигс, в защита без проблеми това което ми направи впечетлени беше Бербо който се връщаше много назад, дори на 2 пъти гони играчи на мидълзбро до нашата аут линия. Македа имаше желание, но от много желание малко прегоря. Личи си че има голямо желание...Тевез вдигна темпото отпред, но отново се опитваше да играе повече сам с топката

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this